Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sprzątanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Sprzątanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Polina
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 10 Lis 2017
Posty: 293

PostWysłany: Wto Gru 31, 2019 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym się nie zdecydowała na zatrudnianie kogoś do sprzątania domu. Przecież jak robi się porządki regularnie to nie ma problemu z utrzymaniem czystości. Aby ułatwić sobie sprzątanie warto kupić profesjonalne środki i akcesoria i naprawdę można posprzątać błyskawicznie. Jeśli macie w domu podłogi albo meble drewniane to polecam wykorzystać wosk do drewna. Nie tylko dobrze czyści ale też świetnie konserwuje drewno.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Gru 31, 2019 19:42    Temat postu:

Powrót do góry
Fury
Antyk
Antyk


Dołączył: 08 Sty 2020
Posty: 4

PostWysłany: Sro Sty 08, 2020 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ktoś ma dużo pieniędzy i mało czasu, to czemu nie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
orata
Antyk
Antyk


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 18
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Sty 16, 2020 14:08    Temat postu: sprzątanie cillit bang Odpowiedz z cytatem

Ja wolę sama sprzątać w moim domu niż zlecać to zadanie obcej osobie. Jeśli regularnie dba się o porządek to sprzątanie wcale nie musi zajmować dużo czasu. Jedynie warto zainwestować w dobre środki czystości, jak np. cillit bang https://tagomago.pl/collections/cillit-bang. Zauważyłam, że ich produkty są wydajne i wystarczy niewielka ilość płynu, aby skutecznie pozbyć się zabrudzeń, kamienia lub osadu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nowoczesna20
Renesans
Renesans


Dołączył: 19 Sty 2020
Posty: 49

PostWysłany: Sro Sty 22, 2020 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dokładnie mało kto chce wpuszczać do swego domu kogoś obcego. Szczególnie jak traktuje go jak dom a nie jako mieszkanie tylko. Ja bym wpuściła moja mama już nie. A co do kosmetyków do podłóg to nie używam, mam mopa parowego Ariete i wszystko sprzątam bez chemii tylko przy użyciu pary wodnej w odpowiedniej temperaturze i pod ciśnieniem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Majka
Renesans
Renesans


Dołączył: 28 Sty 2020
Posty: 42

PostWysłany: Sro Sty 29, 2020 09:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak ktoś nie lubi sprzątać to są roboty sprzątające myjące podłogi, myjące okna, odkurzacze Roomba, pralkosuszarki stacje parowe zmywarki i wiele innych pomagaczy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jasnota
Antyk
Antyk


Dołączył: 31 Sty 2020
Posty: 1

PostWysłany: Pią Sty 31, 2020 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Majka napisał:
jak ktoś nie lubi sprzątać to są roboty sprzątające myjące podłogi, myjące okna, odkurzacze Roomba, pralkosuszarki stacje parowe zmywarki i wiele innych pomagaczy


ale to nie znaczy, że te sprzety same wszystko zrobią Wink jak puszczam odkurzacz to najpierw zawsze wszystko trzeba podnieść z podłogi co zajmuje sporo czasu ;/ i nie można zostawić żadnych kabli czy kocich zabawek bo zaraz wciągnie
_________________
metkownice
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 28 Cze 2017
Posty: 1248

PostWysłany: Pią Lut 14, 2020 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Natomiast ja otwarłam niedawno firmę i wiadomo, że w takim miejscu musi być idealny porządek. W końcu to świadczy o mnie i o moim podejściu. Dlatego, chce zadbać o każdy szczegół. Zastanawiam się nad usługami - sprzątanie biur kraków firmy https://moppy.pl/sprzatanie-uslugi-sprzatajace/sprzatanie-biura . Oferta wydaje się całkiem korzystna. Czy ktoś z was korzystał może z ich usług?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patryk_4
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 184

PostWysłany: Wto Kwi 07, 2020 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Profesjonalny sprzęt do sprzątania oraz środki chemiczne ze sklepu https://izi.sklep.pl na pewno pomogą w sprzątaniu oraz sprawią że ta czynność nie będzie już tak uciążliwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vengerberg
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 19 Lut 2020
Posty: 398

PostWysłany: Sob Kwi 18, 2020 09:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas dzisiaj roomba odkurza, żeby był spokój a potem reszta, mycie podłóg i okien Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marika
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 14 Mar 2019
Posty: 1054

PostWysłany: Czw Kwi 23, 2020 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak sobie radzicie ze sprzątaniem, a może bardziej konkretnie z dezynfekcją mieszkań i biur w dobie koronawirusa? Wiem, że sprawdza się ozonowanie i wiem, że w Warszawie i okolicach zajmują się tym GreenStyle, ale pewnie mają w tym momencie ogrom pracy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yumbek
Antyk
Antyk


Dołączył: 04 Wrz 2020
Posty: 4

PostWysłany: Pią Wrz 04, 2020 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj mozecie https://www.ndt24.pl/pl/project/srodki-chemiczne-2 sobie zerknać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wezzor
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 01 Paź 2019
Posty: 243

PostWysłany: Wto Wrz 08, 2020 23:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli o Warszawę chodzi to mogę wam doradzić firmę sprzątającą Niagara https://www.pwpniagara.pl/ My jesteśmy zdecydowanie zadowoleni z ich usług, bo to świetni fachowcy, solidni, dokładni i rozsądnymi stawkami. Sprawdzają się doskonale, o niczym im nie trzeba przypominać a nasze biuro lśni czystością.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ciri
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 22 Lis 2019
Posty: 384

PostWysłany: Pon Paź 19, 2020 07:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W kwestii sprzątania warto często zatrudniać sprawdzone firmy. Osobiście mogę polecić https://greenpointpp.pl/ - korzystaliśmy z ich usług wiele razy i zawsze byliśmy zadowoleni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maria30
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 27 Lis 2017
Posty: 328

PostWysłany: Sob Paź 24, 2020 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oprócz zwykłego sprzątania pomieszczeń polecam Ci się zainteresować również ofertą z strony jaką jest https://ozonowanie24sos.pl/ozonowanie-mieszkania-domu-biura/ Ozonowanie pomieszczeń jest idealnym sposobem na pozbycie sie zanieczyszczeń powietrza. Polecam się dowiedzieć o dokładną ofertę bo ozon czyści świetnie lotne zanieczyszczenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kicałka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Mar 2018
Posty: 570

PostWysłany: Pią Paź 30, 2020 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie, korzystanie z pralni to bardzo dobry pomysł. Trzeba tylko zgłosić się do jakiejś odpowiedniej. Bardzo to zaoszczędza nasz czas. Wiem, ze w Warszawie funkcjonuje https://www.prasowalnia.pl/ . Piorą, prasują i dostarczają do domu a wszelkie płatności mogą dokonywać się online. Według mnie w tych czasach to idealne rozwiązanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Paź 30, 2020 18:39    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Sprzątanie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 5 z 9
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group