Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

hotel
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Hyde Park
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
munka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 746

PostWysłany: Pon Maj 27, 2019 18:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio częściej korzystam z takich rozwiązań jak apartamenty na wynajem, korzystałam nawet tydzień temu z tych kingsapartment.pl we Wrocławiu, mają idealną lokalizację i są wyjątkowo komfortowe. Wypoczełam jak nigdy i mogłam dużo zwiedzać bo wszystko było w zasięgu spaceru.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Maj 27, 2019 18:35    Temat postu:

Powrót do góry
tommo
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 94

PostWysłany: Czw Sie 01, 2019 23:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Apartament też mozemy wynając w Hotelu imperium w Rzeszowie, zwłaszcza jeżeli jedziemy tam na konferencję, to jest kilka większych pokoi deluxe do wynajęcia, które nawet posiadają mały pokoik dodatkowo, typowo już pod spotkania biznesowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ragi27
Renesans
Renesans


Dołączył: 11 Lip 2019
Posty: 52

PostWysłany: Czw Sie 08, 2019 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ostatnio ostatnio korzystałam z transport na lotnisko transfer krakow . Super sprawa , pan podjechał po nas pod podany adres. Wszytsko odbyło się komfortowo i bezproblemowo. Cena bardzo atrakcyjna. Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Isonko
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 24 Mar 2018
Posty: 102

PostWysłany: Nie Sie 25, 2019 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobaczcie też noclegi Września Gdyby ktoś z Was był w Wielkopolsce czy okolicach Poznania to jest to sprawdzone miejsce - hotel na wysokim poziomie. Na miejscu znajduje się też restauracja z dobrym jedzeniem i miła, pomocna obsługa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dariusz Kowalski
Antyk
Antyk


Dołączył: 28 Sie 2019
Posty: 10

PostWysłany: Czw Sie 29, 2019 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ze swojej strony polecam hotele Legnica. Jest to bardzo ładne miasto, do której warto się udać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milosz5
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 08 Lis 2018
Posty: 741

PostWysłany: Czw Paź 10, 2019 09:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mamy XXI wiek, dzisiaj nie ma żadnego problemu ze znalezieniem odpowiednich hoteli.

Ostatnio zmieniony przez Milosz5 dnia Pią Sie 12, 2022 13:13, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Keter90
Antyk
Antyk


Dołączył: 02 Gru 2019
Posty: 4

PostWysłany: Wto Gru 03, 2019 01:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o Kraków, to miejsce noclegu powinniśmy uzależnić od rodzaju naszego transportu, gdzie indziej się zatrzymamy jak jedziemy autem, gdzie indziej jak koleją, a jeszcze gdzie indziej jak przylecimy samolotem. Koło Balic jest świetny nocleg pod Krakowem http://neohotel.pl/ polecam, byłem tam nie raz!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frisa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Gru 2019
Posty: 1321

PostWysłany: Pią Gru 27, 2019 22:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niewątpliwie to miejsce https://quadrille.pl/quadrille/ jest niezwykle ciekawe. Można tam wypocząć w samotności, we dwoje czy rodziną, a nawet zorganizować imprezę. Hotel położony jest w malowniczym miejscu. Przede wszystkim pięknie prezentuje się ma zewnątrz, a także ma niesamowite wnętrze. Można skorzystać ze SPA oraz spróbować w restauracji wykwintnych dań.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
konwalia
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Maj 2019
Posty: 266

PostWysłany: Sro Sty 15, 2020 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hotelów w Polsce jest masa, ale wszystko zależy kto z nas co lubi i jakie ma po prostu wymagania. Ja stawiam na wygodę, obsługę i profesjonalne podejście do gości. Dlatego jednym z moich ulubionych miejsc jest https://www.famagdansk.pl/ w Gdańsku. Genialna lokalizacja, a wszędzie pełno restauracji, sklepów , kawiarni i muzeów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fondej13
Barok
Barok


Dołączył: 31 Mar 2020
Posty: 68

PostWysłany: Sro Lip 15, 2020 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musiałem spędzić noc w Goleniowie, a to w związku ze swoją pracą. Udało mi się spędzić dosyć sympatyczną noc w hotelu http://www.jfduet.pl/ . Na miejscu czekały na mnie komfortowe warunki, pełen relaks i wygoda. Bez problemu załatwiłem firmowe sprawy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lodzka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 16 Lis 2021
Posty: 729

PostWysłany: Pon Sty 24, 2022 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znakomicie wspominam wypoczynek w Hotelu Villa Herkules https://www.villaherkules.pl/restauracja w Świnoujściu. Miejsce te pozwoliło mi na całkowity relaks i spokój w bardzo atrakcyjnym otoczeniu. Na miejscu można było skorzystać z restauracji, zabiegów i wielu innych atrakcji. Pokoje także bardzo komfortowe!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Avanti
Antyk
Antyk


Dołączył: 24 Sty 2022
Posty: 4

PostWysłany: Pon Sty 24, 2022 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam Zakopane
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aneaf
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 18 Mar 2021
Posty: 118

PostWysłany: Sro Sty 26, 2022 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto sobie przeczytać krótki artykuł Kiedy hotel to dobra alternatywa dla pensjonatu? https://www.mojaplaza.pl/artykul/kiedy-hotel-to-dobra-alternatywa-dla-pensjonatu-144351 Może wskazówki tam zawarte pomogą wam w wyborze. Na tym portalu macie też szeroka bazę adresową miejsc do noclegu, także z łatwością coś tam sobie znajdziecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kika
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 26 Mar 2018
Posty: 180

PostWysłany: Pią Sty 28, 2022 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś z was, szuka noclegu w Zakopanym, to polecam rezerwacje apartamentu w tym miejscu - http://apart-center.pl/. W ofercie posiadają na wynajem apartamenty o różnych wielkościach. Wszystkie są bardzo ładnie wykończone oraz posiadają łazienki i aneksy kuchenne. Ich lokalizacja jest bardzo dobra, a widoki z okien zdumiewające Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gorkogorko
Pozytywizm
Pozytywizm


Dołączył: 18 Gru 2021
Posty: 128

PostWysłany: Pon Sty 31, 2022 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy luksusowe pokoje i apartament również wchodzą w grę? Zalecam wybrać się do Zakopanego. To właśnie w Krainie Smaku mieliśmy szansę wypocząć za wszystkie czasy, co całkowicie sprostało moim wymaganiom. Na pewno i Wy wypoczniecie tutaj za wszystkie czasy!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Sty 31, 2022 21:11    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Hyde Park Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group