Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Plany na tegorocznego Sylwestra

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Turystyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
prostolinijna
Pozytywizm
Pozytywizm

PostWysłany: Sob Lis 17, 2018 11:29    Temat postu: Plany na tegorocznego Sylwestra Odpowiedz z cytatem

Każdy Sylwester swojego życia spędzałam tak samo - w domu, z rodziną, potem z mężem i z rodziną, przy polsacie, albo innym kanale. W tym roku jednak muszę się pochwalić, że mąż wyszedł z niesamowitą propozycją. Chce, żebyśmy spędzili Sylwester w Jastrzębiej Górze https://www.primaveraspa.pl/cennik-pakiety/sylwestrowa-noc-gwiazd-scena-18-ujecie-19/ . Nie mogę się doczekać wyjazdów i tego specjalnego balu!
Pochwalcie się tutaj swoimi planami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sob Lis 17, 2018 11:29    Temat postu:

Powrót do góry
tukan
Wspołczesność
Wspołczesność

PostWysłany: Nie Gru 02, 2018 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wybieram się na imprezę w hotelu w Jastkowie - http://www.inbetween-hotel.pl/ofertyspecjalne/sylwester-w-rytmie-havana . Bardzo eleganckie miejsce, a organizują przyjęcie w stylu kubańskim. O odpowiednią atmosferę tego wieczoru zadbają Panowie Od Muzyki, energiczni tancerze oraz egzotyczni barmani Wink Szykuję się na zabawę do białego rana! Jeszcze można rezerwować miejsca, a cena to 279 zł/ za dorosłą osobę.
Powrót do góry
domi78
Oświecenie
Oświecenie

PostWysłany: Pon Gru 17, 2018 08:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój mąż zrobił mi niesamowitą frajdę. To miała być niespodzianka, ale tak mu wierciłam dziurę w brzuchu, że w końcu mi powiedział. Tegorocznego Sylwestra spędzimy w Warszawie w Restauracji Akademia. Zawsze chciałam odwiedzić ten słynny lokal. Obsługa z pewnością zaskoczy nas wyśmienitym menu i cudowną zabawą. Mam nadzieję, że wspaniale będę wspominać ten ostatni dzień 2018 roku.
Powrót do góry
Modanna
Antyk
Antyk

PostWysłany: Sro Gru 26, 2018 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tego sylwestra spędzam u siebie w domu Smile Zamówiłam mnóstwo ozdób i dekoracji sylwestrowych z https://partybudziki.pl/pol_n_Przyjecia_Okazje_Sylwester-i-Nowy-Rok-198.html i zamierzam świetnie się bawić w gronie najbliższych znajomych.
Powrót do góry
gabrysia21
Antyk
Antyk

PostWysłany: Sob Gru 29, 2018 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas mamy mętlik co wybrać, ale oferta sylwka tutaj http://www.zajazdgoscinny.pl jest godny uwagi. Mówią, że decyzje w ostatniej chwili podejmowane są najlepsze.Smile Wiele ciekawych propozycji jest, ale warto zwrócić uwagę na lokalizację, cenę, menu i atrakcje. Tutaj jest ich mnóstwo.
Powrót do góry
iwańska
Antyk
Antyk

PostWysłany: Wto Paź 01, 2019 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakie plany macie na ten najbliższy Sylwester? My mamy dylemat czy coś w domu czy też pojechać z Wytwórnią Wypraw na Węgry. Kilka dni zwiedzania i sam sylwester w Budapeszcie. Trochę nas ciekawi jak tam wyglada przywitanie nowego roku, więc pewnie się skusimy na taką opcję.
Powrót do góry
Oliver
Antyk
Antyk

PostWysłany: Czw Paź 10, 2019 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatni raz byłem w Poznaniu. Poznań jest jednym z najstarszych i najbardziej malowniczych miast w Polsce, w którym rozpoczyna się historia kraju. Miasto jest stare i nowoczesne. Ale turyści oczywiście powinni zacząć odkrywać miasto od jego historycznej części. Ciekawe miejsca to Stara Brovar, dawna rzeźnia i gazownia. Wszystko to, mój przewodnik powiedział mi, kiedy byłem w Poznaniu. Nawiasem mówiąc, kiedy przybyłem do Poznania za pomocą tej strony https://tickets.pl/avia/direction/warsaw/kiev, byłem bardzo zaskoczony. Nie sądziłem, że Polska jest taka piękna.
Powrót do góry
Koike
Antyk
Antyk

PostWysłany: Czw Paź 10, 2019 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zwiedzę Paryż, Pilzno, Mińsk, Charków i inne miasta - zależy jaką mapę mi wylosuje w World of Tanks Very Happy
Powrót do góry
marolka
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Pon Paź 21, 2019 14:21    Temat postu: sylwester 2019 Odpowiedz z cytatem

Jeśli nadal nie macie pomysłów jak spędzić sylwestra 2019 to może zainteresują was krótkie wyjazdy zorganizowane przez biuro podróży? Tutaj można przejrzeć ofertę: https://www.europol.com.pl/promocja,SYLWESTER-2019-2020. Moim zdaniem to świetny wybór, ponieważ można zwiedzić ciekawe miejsca, a przy okazji świętować Nowy Rok. Jestem pewna, że taki wyjazd jest niezapomniany i będziecie go wspominać przez najbliższe lata.
Powrót do góry
Kindzia0034
Renesans
Renesans

PostWysłany: Nie Lis 17, 2019 19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My w tym roku kompletnie jeszcze nie myśleliśmy o tym, co będziemy robić w sylwestra. Można zaprosimy znajomych do siebie, albo do kogoś się wprosimy Very Happy Ale w każdym razie powoli już można myśleć o atrakcjach sylwestrowych na obei ewentualności, takich jak na przykład zimne ognie - https://www.skleporganza.pl/469-zimne-ognie. To się przyda gdziekolwiek bysmy tego sylwestra nie spędzali.
Powrót do góry
MaryAnn84
Renesans
Renesans

PostWysłany: Sob Gru 14, 2019 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym roku chcielibyśmy spędzić sylwestra w jakimś wyjątkowym miejscu. Dlatego bardzo nam się spodobał pomysł, żeby wybrać się do Termy Bania na Sylwester w gaciach - http://www.termabania.pl/wydarzenia/szczegoly-wydarzenia?NewsID=40279. Jest to impreza organizowana w basenach termalnych, z pokazem tańca z ogniem czy ice show. Wszystko w pieknej górskiej scenerii. Myślę, że to mógłby być magiczny wieczór.
Powrót do góry
wisienka22
Oświecenie
Oświecenie

PostWysłany: Wto Gru 17, 2019 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja lece sobie na Dominikane z mężem z biurem podróży CoralTravel. Trafiłam na bardzo fajną cenę za osobę. Zresztą latałam już wiele razy z tym zbiurem i zawsze byłam zadowolona. Dobra opieka rezydenta, oferty hotelowe tak samo.
Powrót do góry
mczay
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne

PostWysłany: Sro Sty 15, 2020 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatniego Sylwestra wraz z dziewczyną postanowiłem spędzić nad morzem. Może zabrzmi to śmiesznie, ale nie lubię przygotowań do tego typu uroczystości - tego gotowania, a później sprzątania i dojadania przez tydzień po imprezie. Zatrzymaliśmy się w Aquarius SPA i było fantastycznie. Zero przygotowywania, do tego zabawa była przednia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Sro Sty 15, 2020 13:15    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Turystyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: