Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dieta na dowóz - catering dietetyczny
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Kuchnia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rafalestal
Antyk
Antyk


Dołączył: 07 Lis 2017
Posty: 1

PostWysłany: Wto Lis 07, 2017 09:01    Temat postu: Dieta na dowóz - catering dietetyczny Odpowiedz z cytatem

Witam,

jeśli zastanawiasz się, czy dieta na dowóz naprawdę pozwala schudnąć, zajrzyj na stronę http://najskuteczniejszadieta.pl/ . Catering dietetyczny jest rozwiązaniem niezwykle wygodnym, w sam raz dla zabieganych - nie trzeba robić zakupów ani gotować, otrzymujemy posiłki na cały dzień, na każdy dzień tygodnia. Są świeże, smaczne i zdrowe! Polecam!

Rafał
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Lis 07, 2017 09:01    Temat postu:

Powrót do góry
Arkadiusz1
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 20 Wrz 2017
Posty: 801

PostWysłany: Wto Gru 19, 2017 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej, dobry pomysł.

Ostatnio zmieniony przez Arkadiusz1 dnia Pon Sie 08, 2022 13:57, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElTango
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 05 Lip 2017
Posty: 578

PostWysłany: Sob Gru 30, 2017 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Catering dietetyczny to świetne rozwiązanie dla osób, które nie chcą tracić czasu na gotowanie. Ja sama zamawiam dania gotowe z firmy Pogotowie Kulinarne https://www.pogotowiekulinarne.com . Do wyboru jest kilka różnych diet (od 1000-2000kcal) a nawet osoby, które nie tolerują glutenu mogą liczyć na dietę bezglutenową. Dania są dobrze zapakowane, estetycznie przygotowane i dostarczane we wskazane miejsce
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulka13
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 23 Lut 2018
Posty: 228

PostWysłany: Pią Mar 16, 2018 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam wolę sama gotować , jest wiele łatwych przepisów ,które można wykorzystać np. tutaj http://www.arbuziaki.pl/kuchnia-retro-nalesniki-imbirem-z-cytrynowym-kremem-mascarpone/ Przepis nie jest skomplikowany , a na pewno smaczny . Już nie mogę się doczekać , aż sama go wypróbuję .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
teczet
Antyk
Antyk


Dołączył: 17 Cze 2018
Posty: 1

PostWysłany: Nie Cze 17, 2018 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taki sposób diety raz ze jest bardzo ciekawy, a dwa że dobrze pomaga stracić na wadze
_________________
http://luxury-apartments.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nemili40
Antyk
Antyk


Dołączył: 25 Cze 2018
Posty: 1

PostWysłany: Pon Cze 25, 2018 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Planuję skorzystać z takiej opcji gdyż nie mam czasu na gotowanie.
_________________
tanie materace Lublin
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sarhe38
Antyk
Antyk


Dołączył: 23 Sie 2018
Posty: 1

PostWysłany: Czw Sie 23, 2018 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie lubię gotować więc dl mnie to super rozwiązanie.

__

mikrodermabrazja gliwice
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jamajka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 05 Sie 2018
Posty: 672

PostWysłany: Sob Sie 25, 2018 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie lepiej samemu gotowac? ja ze wzgledu na problemy z tarczyca zdecydowalam sie na dobór diety online - Michał Wrzosek tak dopasowal mi diete, zebym nie odczuwala skutkow nadczynnosci i mogla zdrowo utrzymywac wage Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolina11
Antyk
Antyk


Dołączył: 03 Lip 2018
Posty: 19

PostWysłany: Czw Sie 30, 2018 09:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej,
z cateringu może korzystać każdy, są różne opcje kaloryczności, ja dużo trenuje więc muszę jeść więcej, tutaj http://dietaabc.pl/dieta/dieta-pudelkowa-dla-kogo-jest-wskazana-i-jakie-daje-korzysci/ macie dobrze opisany jeden z cateringów Very Happy polecam!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jolcia87
Antyk
Antyk


Dołączył: 15 Lis 2018
Posty: 1

PostWysłany: Czw Lis 15, 2018 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko fajnie i super, tylko niestety takie cateringi które każdego dnia dostarczają Ci, ok. 5 posiłków są okropnie drogie. Czasem zdarza się, że dostawcy podrzucają taki nasz catering byle gdzie. Warto? nie warto.
_________________
galeriareplik.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirianda
Renesans
Renesans


Dołączył: 30 Maj 2018
Posty: 55

PostWysłany: Czw Lis 15, 2018 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już powoli zapoznaje się z tym tematem. Nie jest to wcale taka droga opcja jak widziałam na https://masterdieta.pl/cennik a pozwala mi praktycznie tylko ona na utrzymanie diety. Samodzielne przygotowywanie posiłków nie wchodzi w grę, mam już to dokładnie przerobione. Brak mi odpowiedniej motywacji niestety chyba
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zzawodnik
Antyk
Antyk


Dołączył: 05 Gru 2018
Posty: 4

PostWysłany: Nie Gru 09, 2018 01:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja korzystam z cateringu dietetycznego od miesiąca i jestem naprawdę zadowolony. Jest to bardzo wygodne, gdy co rano dostaje się gotowe posiłki na cały dzień. A moja dieta wychodzi dodatkowo bardzo opłacalnie, gdyż według cennika https://www.przelomwodzywianiu.pl/cennik mam niższą stawkę przez wzięcie jej od razu na dłuższy okres czasu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tatjana
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 23 Lip 2017
Posty: 233

PostWysłany: Nie Gru 16, 2018 23:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie natomiast niezwykle do gustu przypadło Happy Diet. Dostarczają diety w Krakowie i okolicach. Do wyboru mamy wiele ciekawych propozycji, w tym np. takie typowo do biura. Nie musimy obawiać się o problemy z dowozem, ponieważ firma zatrudnia swoich kurierów, a co więcej wybór u tego partnera żywieniowego Wisły jest naprawdę spory:).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tukan
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Lip 2018
Posty: 367

PostWysłany: Wto Sty 29, 2019 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetną ofertę ma firma http://healthypack.pl/ , a działają na terenie Rzeszowa i okolic. Posiłki są świeże, różnorodne, przygotowane w oparciu o wybraną kaloryczność. Wiele osób wybiera dietę pudełkową, bo nie musi martwić się o liczenie kalorii i samodzielne przygotowywanie posiłków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emporio
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 15 Paź 2018
Posty: 339

PostWysłany: Sro Sty 30, 2019 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie lubię diet na dowóz ponieważ dostarczają nam zimne potrawy. Wiadomo można je podgrzać w mikrofali ale to już nie to samo. Wolę gotować sama w domu. Jem około 1200-1500 kcal dziennie i nie jem po 19.00 do tego biorę ziołowe tabletki na odchudzanie i na efekty nie mogę narzekać. Kilka kilogramów już zgubiłam i myślę, że jeszcze ze 2 kg i ustabilizuję wagę Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Sty 30, 2019 19:01    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Kuchnia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group