Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sporty zimowe
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Sport
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Biegaczka
Antyk
Antyk


Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 5

PostWysłany: Sro Mar 13, 2019 11:37    Temat postu: Jazda na desce Odpowiedz z cytatem

Z zimowych sportów najbardziej lubię jazdę na desce Smile Lubię adrenalinę oraz szybką jazdę. Z okazji urodzin dostałam zegarek Garmin Fenix 5. Jest moim towarzyszem w trakcie jazdy na desce Smile lubię w nim to, że mierzy mój puls oraz wytrzymałość organizmu. Przydaje się to przy tak intensywnym sporcie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Mar 13, 2019 11:37    Temat postu:

Powrót do góry
pukla123
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 25 Maj 2019
Posty: 164

PostWysłany: Czw Gru 05, 2019 06:54    Temat postu: Re: Sporty zimowe Odpowiedz z cytatem

radzkagata napisał:
Jakie sporty zimowe preferujecie? Very Happy Zastanawiam się nad wyjazdem w góry zima i nie wiem czy wybrać narty czy snowboard Smile


Lepsze narty. Jak nie czujesz się na nich pewnie to możesz wziąć kilka lekcji. TO moja ulubiona szkoła narciarska https://smigajnanarty.pl/ Instruktorzy z tej szkoły to profesjonaliści, bardzo byłam zadowolona z lekcji. Małe grupy i fajna atmosfera.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lejla
Pozytywizm
Pozytywizm


Dołączył: 03 Lip 2019
Posty: 126

PostWysłany: Czw Gru 05, 2019 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam doświadczenia w sportach zimowych jednak w tym roku postanowiłam, że w końcu się przełamię i spróbuję jazdy na łyżwach. Zastanawiam się też nad wypadem na narty lub snowboard jednak nie bardzo wiem co wybrać na początek jak myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dianka
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 23 Sie 2019
Posty: 157

PostWysłany: Sro Gru 11, 2019 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim ulubionym sportem jest snowboard. Uwielbiam śnieg i adrenalinę. Jeśli miałaby wybierać, to śmiało mogę powiedzieć, że to jedna z moich ulubionych aktywności. Ostatnio kupiłam nową deskę i specjalne wiązania snowboardowe flow nx2 black 2020, dzięki którym jeszcze lepiej mi się jeździ Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arnidia
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 15 Sty 2019
Posty: 93

PostWysłany: Wto Gru 17, 2019 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam snowboard. W tym roku kupiłem właśnie na stronie https://www.snowshop.pl/ nową deskę i wiązania. W lutym wybieram się do Karpacza na tydzień, żeby się wyszaleć, a później czekam do lata na sezon windsurfingowy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lila_Róż
Renesans
Renesans


Dołączył: 10 Cze 2019
Posty: 47

PostWysłany: Pią Sty 10, 2020 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja totalnie polecam snowboard!! Ale pamiętaj żeby do tego ubrać zawsze porządne kurtki sportowe. Bo nie ma to tamto. Zerknij tutaj i nie daj się przeziębieniom na stoku! Powodzenia <3 https://sklep.redboxsport.pl/spodnie-65
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SzymonW
Antyk
Antyk


Dołączył: 29 Sty 2020
Posty: 2

PostWysłany: Sro Sty 29, 2020 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako dziecko to lubiłem sanki, ale teraz to nie mam w ogóle wczuwki w sporty zimowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
panhard
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 19 Lip 2019
Posty: 2250

PostWysłany: Sro Lut 05, 2020 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Więcej na ten temat dowiesz sie na tej stronie:
https://1but.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emeraldlady
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 03 Lut 2020
Posty: 160

PostWysłany: Sro Lut 19, 2020 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My nawet zimą jeździmy na rowerach Smile Wystarczy odpowiednia odzież rowerowa na zimę Smile Wiecie czym się kierować przy wyborze?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adam22
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 194

PostWysłany: Czw Lut 20, 2020 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do jazdy na nartach potrzebny jest oprócz sprzętu odpowiednie ubranie. Stroje narciarskie dostępne na https://www.city-sport.pl to doskonałe połączenie jakości oraz korzystnych cen. Zobacz co przygotowali w swojej ofercie i wybierz dla siebie idealny kombinezon.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
k2events
Antyk
Antyk


Dołączył: 06 Mar 2020
Posty: 1

PostWysłany: Pią Mar 06, 2020 09:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z kolei polecam zimowe wyjazdy firmowe z K2 Events: https://k2events.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Masert
Antyk
Antyk


Dołączył: 18 Cze 2020
Posty: 1

PostWysłany: Czw Cze 18, 2020 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

We wczesną zimę wybieram się w góry na kilku dniowe wyprawy pod namiot, polecam to każdemu kto kocha góry w zimie, chociaż raz spróbować takiej wycieczki. Sprzęt trzeba dobrze dobrać zwłaszcza namiot, polecam producenta Marabut https://namioty.marabut.com/ ekspedycyjne, biwakowe, survivalowe, mam ich namioty i sprawdziły się wielu warunkach pogodowych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pukla123
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 25 Maj 2019
Posty: 164

PostWysłany: Sro Lip 01, 2020 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak o sportach mowa to ja moge polecic dobry sklep gdzie można kupić stroje piłkarskie dla dzieci mają bardzo duzy wybór, takze odzieć na mecze, treningowa, wyjściowa oraz sprzety sportowe. Realizują bardzo szybko zamowienie i maja przystępne cenyt
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
majowa
Antyk
Antyk


Dołączył: 06 Cze 2020
Posty: 9

PostWysłany: Sob Lip 04, 2020 08:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozważam wyjazd na ferie w Alpy, poniewąz uwielbiam snowboard i marzy mi się duży stok, gdzie można poszaleć. Biuro podróży i love travels ma bardzo fajne oferty na wyjazdy zimowe
_________________
hurtownia kosmetyczna, hurtowania lakierów hybrydowych, lakiery hybrydowe, zestaw do hybrydy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zmoraja
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 19 Mar 2018
Posty: 290

PostWysłany: Czw Lip 16, 2020 05:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My w domu mamy podzielone gusta co do sportu. Ja uwielbiam narty, maż snowboard. Ale oboje potrzebujemy nowych butów sportowych, mąż dodatkowo szuka bielizny z regulacją temperatury. Znajoma pokazała mi kolekcję tego salonu tu https://sportowybutik.pl/ Aż mi się oczy zaświeciły z wrażenia, tak dużo ciekawych ofert. Do Białki Tatrzańskiej nie mamy daleko, więc namówię męża na wyjazd. Lubię przymierzyć, dotkąnąć materiał - zamawiając w necie pozbawiam się tej przyjemności.
Ale jeśli ktoś mieszka daleko to może zamawiać przez internet.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Lip 16, 2020 05:05    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Sport Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group