Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wycieczka
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Turystyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
semira9932
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 31 Mar 2018
Posty: 747

PostWysłany: Wto Kwi 02, 2019 13:16    Temat postu: Wycieczka Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się, jaki jest odpowiedni moment do tego, aby zabrać dzieci do tego miejsca http://cracowvisit.com/auschwitz-birkenau-krakow-tours.html do Auschwitz. Jest to dla mnie bardzo ważny punkt i lekcja, którą muszą przekazać dzieciakom, szczególnie, że wiedzą o tym, że ich przodkowie walczyli na wojnie. Chciałabym, aby był to taki wiek, gdzie dziecko zrozumie powagę tego miejsca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Wto Kwi 02, 2019 13:16    Temat postu:

Powrót do góry
Tiko
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 07 Sie 2019
Posty: 225

PostWysłany: Nie Sie 25, 2019 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest to zapewne ważna część z naszej historii, ale czy dla dzieci? Jak dla mnie nie, pozostawiłabym im podjęcie tej decyzji co do wyjazdu aż będą starsze. Aktualnie ja swoim pokazuje świat i tak w tym roku wyjeżdżamy z cała rodziną do Iranu. Wykupiliśmy wycieczkę objazdową po tym kraju w Wytwórni Wypraw. Z biurem taki wyjazd jest możliwy do zorganizowania i bezpieczny. Myślę, że poznając ich historię dzięki naszemu wycieczkowemu przewodnikowi jak i oglądając ten kraj i podglądając ludzi w ich codziennym zachowaniu spędzimy ciekawy i inny niż zawsze urlop. Będzie to dla nas czas, który w pełni wykorzystamy na odkrywanie nowych miejsc i wypoczynek na łonie natury.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piegowatta
Renesans
Renesans


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 47

PostWysłany: Czw Paź 24, 2019 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kraków oczywiście warto, nawet powiem więcej, koniecznie trzeba zobaczyć. Jednak co do fajnych wakacji to raczej wybieramy bardziej egzotyczne kierunki właśnie. Sporo osób nie tylko decyduje się na wakacje rodzinne, ale także na city breaki, czyli wypady na kilka dni do większych miast w Europie. Byliście już na takich wycieczkach? Z pomocą takich miejsc www.esky.pl/tanie-loty/0/0/ci/bcn/barcelona organizacja wypadu do Barcelony, Rzymu, Paryża, nie jest niczym trudnym. Esky działa jako wygodna wyszukiwarka lotów i hoteli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Natural
Antyk
Antyk


Dołączył: 24 Paź 2019
Posty: 4

PostWysłany: Czw Paź 24, 2019 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odwiedzenie tego miejsca to konieczność.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polina
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 10 Lis 2017
Posty: 293

PostWysłany: Pon Lis 25, 2019 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto co jakiś czas wyrwać się na jakąś wycieczkę i odpocząć od codzienności. Ja bardzo lubię wyjazdy w góry bo można odpocząć i nieźle się zrelaksować. Jeśli zdecydujecie się na taki wyjazd to zerknijcie na wynajem apartamentów kościelisko i zakopanem. Ogłoszenia o noclegach znajdziecie na portalu tatrytop.pl. Tu możecie dokonać szybkiej i bezpiecznej rezerwacji wybranego obiektu noclegowego. Każda oferta jest szczegółowo opisana zawiera bardzo dużo zdjęć dzięki czemu dokładnie wiecie jaki nocleg rezerwujecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
panhard
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 19 Lip 2019
Posty: 2250

PostWysłany: Czw Lis 28, 2019 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat wbijaj tutaj! https://sercebeskidu.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lech33256566
Antyk
Antyk


Dołączył: 05 Gru 2019
Posty: 1

PostWysłany: Czw Gru 05, 2019 07:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio byłem na bardzo interesującej wycieczce.Przed tą wycieczką nie zapomniałem o wykupieniu ubezpieczenia z strony internetowej https://polisoteka.pl .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lila_Róż
Renesans
Renesans


Dołączył: 10 Cze 2019
Posty: 47

PostWysłany: Wto Gru 31, 2019 01:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może jakieś fajne wycieczki zagraniczne? Smile) Ja z ręką na sercu polecam biura podróży, które znajdziesz na Ceneo - korzystałam z usług trzech i każde ma sprawdzone opinie Smile https://www.ceneo.pl/Wycieczki_zagraniczne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
camio
Barok
Barok


Dołączył: 09 Sty 2020
Posty: 70
Skąd: Katowice

PostWysłany: Czw Sty 09, 2020 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie czegoś na ferie w górach, to rok temu spędziłam z partnerem i młodszym rodzeństwem czas w Beskidzie Małym. Zatrzymaliśmy się w hotelu Łysoń. Jestem wciąż początkującą snowboardzistką i potrzebowałam miejsca, gdzie będę mogła potrenować, a koleżanka (instruktorka narciarstwa) poleciła mi na początek właśnie Beskid Mały. Weszłam niedawno na stronę hotelu, żeby zarezerwować coś na ten rok i spotkałam się z fajną ofertą na ferie, gdzie jedno dziecko ma pobyt z wyżywieniem za darmo, także niżej zostawię linka. Na pewno skorzystamy z usług i w tym roku, bo spędziliśmy tam naprawdę fajny czas Smile Poza tym jest blisko Energylandii, Parku Miniatur i Dinozatorlandu, więc dla dzieci chyba idealnie Choć nie wiem jak z otwarciem Energylandii w zimie.
https://www.parkhotellyson.pl/offer/62
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RockyB
Antyk
Antyk


Dołączył: 09 Sty 2020
Posty: 4

PostWysłany: Czw Sty 09, 2020 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajne pomysły podajecie, może uda mi się w lutym gdzieś wyskoczyć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
misst
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 23 Kwi 2019
Posty: 160

PostWysłany: Wto Sty 14, 2020 09:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co jeżeli planujesz wycieczkę, wakacje czy ferie to warto wziąć pod uwagę podróż na przykład autobusem.
Zerknij sobie tu https://dworzeconline.pl/ i zobacz w jak fajny sposób można zwiedzać świat.
Ja uważam, że planując na pewno warto wziąć taką możliwość pod uwagę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
camio
Barok
Barok


Dołączył: 09 Sty 2020
Posty: 70
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sro Sty 29, 2020 23:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A my ostatnio zastanawialiśmy się gdzie pojechać na weekend. Może okolice Krakowa?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcinmarcin13
Antyk
Antyk


Dołączył: 27 Sty 2020
Posty: 9

PostWysłany: Pią Sty 31, 2020 18:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiesz na wycieczkę do Świnoujścia? Wprost zakochałem się w tym miejscu! Na nocleg najwyższej klasy, jak i relaks mogłem liczyć w Hotelu Villa Herkules http://www.villaherkules.pl/ . Właśnie tego było mi trzeba a ja czuję się doskonale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Acksay
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 24 Wrz 2017
Posty: 186

PostWysłany: Sob Lut 01, 2020 00:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie, a może by tak wycieczka do Krakowa? Z tego co czytam tutaj https://krak360.pl/muzea-sztuki-w-miescie-krakow jest tu kilka ciekawych i wartychuwagi muzeów, któe może dobrze byłoby odwiedzić. Co wy o tym sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tukan
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Lip 2018
Posty: 367

PostWysłany: Pon Mar 30, 2020 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ktoś ma ochotę wybrać się np. do Azji? Jak szukałam wycieczek, to trafiłam na stronę http://ctpoland.com.pl/ . To biuro podróży, które specjalizuje się głównie w organizowaniu takich dalekich wypraw. Sprawdźcie ich stronę, bo oferta na 2020 jest bardzo rozbudowana i jest dużo kierunków wycieczek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Mar 30, 2020 10:50    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Turystyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group