Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sklepy z bielizną
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Babeczka
Barok
Barok

PostWysłany: Pon Lip 03, 2017 09:53    Temat postu: Sklepy z bielizną Odpowiedz z cytatem

Kobietki macie swoje ulubione sklepy w jakich kupujecie bieliznę?Ja sobie chwalę sklep z bielizną kinga.com w, którym zawsze znajdę coś dla siebie. Czy to biustonosz czy też jakaś bielizna nocna. Jaką bieliznę lubicie nosić na codzień?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Lip 03, 2017 09:53    Temat postu:

Powrót do góry
kazik546
Antyk
Antyk

PostWysłany: Czw Lip 20, 2017 05:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mało jest tych sklepów teraz

MaryAnn84
Renesans
Renesans

PostWysłany: Nie Lis 19, 2017 23:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi ostatnio bardzo spodobała się oferta na biustonosze samonośne - https://mywonderbra.pl/. Zawsze miałąm problem co zrobić żeby stanik nie wystawał spod sukienki, albo jak go założyć do sukienki bez pleców. A te biustonosze są do tego idealne, bo unoszą biust, ale kompletnie ich spod ubrania nie widać.
Powrót do góry
Kindzia0034
Renesans
Renesans

PostWysłany: Czw Gru 14, 2017 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi ostatnio bardzo spodobało się kupowanie bielizny przez internet. Przede wszystkim dzięki temu nie trzeba jeździć po sklepach i tracić czasu na przymierzanie. Wystarczy znaleźć odpowiedni sklepik (np. https://moleo.pl/pol_m_MODA-I-URODA_ODZIEZ-I-OBUWIE_BIELIZNA-205.html) i znaleźc interesujący nas model.
Powrót do góry
rozwojowa
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Sob Gru 16, 2017 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele osób chwali bieliznę ze sklepu Gaia. To świetne komplety bielizny. Idealne do noszenia na co dzień, ale nie tylko. Warto taką kupić. Fajne są szczególnie staniki typu semi soft Warto zajrzeć do tego sklepu.
Powrót do góry
ElTango
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne

PostWysłany: Sob Gru 30, 2017 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio wchodze dosc czesto na oferte sklepu Gorteks - maja liczne promocje, dzieki czemu moge sporo zaoszczedzic. Podoba mi sie w tym sklepie, iz bielizna nie jest wulgarna - ale seksowna! Kosztami dostawy rowniez nie musze sie marwic - jest ona darmowa, przy zamowieniu powyzej 50 zl - czyli prawie przy kazdym:) Warto czasem zadbac o siebie i kupic sobie cos seksownego.
Powrót do góry
moniska
Pozytywizm
Pozytywizm

PostWysłany: Pon Sty 08, 2018 16:14    Temat postu: Sklep Ettiene Odpowiedz z cytatem

Hm, jako że nie bardzo lubię kupować bieliznę, staram się zamawiać głównie online. .. Krępuje mnie dobieranie kompletów, kiedy za plecami dyszą mi znajome sąsiadki, co koronkę za szatańską uważają .. ;D . Razem z koleżanką szukamy sklepów internetowych z bielizną i tak na przykład teraz rozważamy https://www.ettiene.pl/ . Ceny są fajne, a opinie dobre, więc jest duże prawdopodobieństwo, że coś tam zamówimy.
pizamka
Antyk
Antyk

PostWysłany: Sro Lut 14, 2018 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę wymieniać ich wiele, bo sporo już przetestowałam, ale najbardziej przypadł mi do gustu ten, w którym kupiłam piżamy męskie ciepłe, bieliznę dla siebie oraz szlafrok dla syna. Szybko i sprawnie, wszyscy byli zadowoleni z zakupów Wink
Powrót do góry
sienna_081
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Nie Mar 11, 2018 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama ostatnio szukając sklepu z bielizną natknęłam się przypadkiem na sklep, gdzie można kupić bardzo fajne stroje kąpielowe - https://www.kostium.com/stroje-jednoczesciowe. Akurat potrzebuję ładnego i seksownego stroju jednoczęściowego i cieszę się, że udało mi się takie znaleźć Smile Wyglądają naprawdę ładnie i podkreślają sylwetkę, więc będą świetną alternatywą dla bikini.
Powrót do góry
heniutek
Pozytywizm
Pozytywizm

PostWysłany: Wto Mar 13, 2018 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mężczyźni też mogą mieć swoje ulubione sklepy z bielizną. Wyznaję zasadę, że jak raz byłem zadowolony z zakupów, to nie szukam szczęścia gdzieś dalej, tylko nadal korzystam z tej oferty. Tak było z bielizną, którą kupiłem mojej żonie. Mam swój sprawdzony sklep. Wy tez możecie sprawdzić tutaj i się przekonać, że warto!
Powrót do góry
semira9932
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Pią Kwi 27, 2018 06:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sieci jest fajny sklep https://www.kinga.com.pl/biustonosze/duzy-biust gdzie możesz kupić nawet te dużo większe rozmiary. Jest to fajne, ponieważ wiele razy słyszałam, że jest jakiś problem z kupnem takiego stanika. A tutaj proszę - wchodzisz i wybierasz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Migigabi
Barok
Barok

PostWysłany: Pią Kwi 27, 2018 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do takiej bielizny ładnie wyglądają trampki damskie: http://dcviews.co.uk/trampki-jak-dlugo-mozna-je-nosic/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bohostyle
Antyk
Antyk

PostWysłany: Sro Maj 09, 2018 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest wiele sklepów z fajną i kobiecą bielizną. Zajrzyjcie na stronę Bohomoss, w ofercie znajdują się piżamy damskie, koszule, szlafroki.
Powrót do góry
Jarecka
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Nie Maj 20, 2018 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem liczy się tylko bielizna Triumpha. Odkąd pamiętam, zawsze nosiłam biustonosze Triumpha. Bieliznę nocną kupujemy sobie z mężem na prezenty też od Triumpha. Ostatnio także kupiłam bardzo dobry i lekko wyszczuplający kostium kąpielowy. Zobacz na https://triumfomania.pl/stroje-kapielowe
Powrót do góry
Kobietka34
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Pon Maj 21, 2018 06:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja najczęściej zamawiam sobie bieliznę przez internet, ponieważ można tam zamówić bieliznę od polskich producentów, na przykład od http://mewa.com.pl/. Zauważyłam już niejednokrotnie, że polska bielizna jest dużo lepszej jakości, niż ta oferowana w różnych sklepach w galeriach handlowych. A nie ukrywam, że akurat do jakości bielizny przykładam bardzo dużą wagę Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Maj 21, 2018 06:37    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: