Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kancelaria Prawna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Męski Kącik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
semira9932
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Nie Gru 22, 2019 22:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie miałam okazji niestety uczestniczyć w takich bezpłatnych poradach prawnych, ale wiem że są ludzie którym takie spotkania mocno pomagają. Dlatego jeśli u mnie pojawia się jakiś problem to mogę mieć pewność, że w https://www.tgc.eu/specjalizacje/prawo-pracy bez najmniejszego problemu będą w stanie sobie z nim poradzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Nie Gru 22, 2019 22:42    Temat postu:

Powrót do góry
samanta
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pią Sty 03, 2020 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W rozwiązywaniu problemów biznesowych/finansowych najbardziej przydatna jest kancelaria prosperitas z Krakowa. https://anulujkredyt.pl/ Ich dorobek to m. in 1000 pozytywnych rozstrzygnięć przeciwko podmiotom rynku finansowego. Pomagają też frankowiczom w odfrankawianiu kredytów a nawet w ich anulowaniu. Jednak żadne literki nie zastąpią bezpośredniego kontaktu z prawnikami tej kancelarii. Bardzo ciepli ludzie rozumiejący problemy innych a przede wszystkim konsekwentni w działaniu i efektywni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Sty 03, 2020 16:21    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Męski Kącik Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4
Skocz do: