Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Upominek - co wybrać?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Moja rodzina
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ElTango
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 05 Lip 2017
Posty: 581

PostWysłany: Czw Wrz 05, 2019 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od tego dla kogo ma być ten upominek. Jeśli szukacie czegoś ekskluzywnego to może zainteresują Was takie kosze prezentowe. Kosze można zamówić na stronie https://www.koszeokazjonalne.com.pl/ . Upominki można dowolnie skonfigurować - mogą być większe i mniejsze i miec dowolną zawartość. Na stronie znajdziecie przykładowe propozycje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Wrz 05, 2019 14:39    Temat postu:

Powrót do góry
victoria
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 14 Sie 2019
Posty: 27

PostWysłany: Pią Wrz 27, 2019 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A myślałaś o jakimś winku? Może Wina czerwone ? Są dość uniwersalne Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marta3
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 24 Sty 2019
Posty: 97

PostWysłany: Pon Paź 07, 2019 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Upominek trzeba dobrze dopasować do osoby, która ma go dostać. Tutaj https://www.parkersklep.com/ jest świetny Parker sklep z firmowymi długopisami, piórami oraz ołówkami. Wszystkie produkty są bardzo ładnie wykonane i elegancko zapakowane. Idealny pomysł na prezent. Polecam wszystkim sprawdzić, bo każdy z nas zna osoby którym się coś takiego spodoba Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arkadiusz1
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 20 Wrz 2017
Posty: 801

PostWysłany: Pią Paź 11, 2019 08:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od konkretnej sytuacji.

Ostatnio zmieniony przez Arkadiusz1 dnia Pon Sie 08, 2022 16:59, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
misst
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 23 Kwi 2019
Posty: 160

PostWysłany: Sro Paź 16, 2019 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może jakieś fajne ubrania?
Każda kobieta lubi otaczać się pięknymi ubraniami więc myślę, że to generalnie dobry pomysł na prezent.
Zerknij sobie tu http://e-hurtowo.eu/ masz tam naprawdę fajny wybór więc spokojnie coś odpowiedniego znajdziesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mannia
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 30 Wrz 2019
Posty: 357

PostWysłany: Czw Paź 17, 2019 07:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zdecydowałem się postawić na t shirt z nadrukiem! Okazało się to w zupełności możliwe dzięki www.naszenadruki.pl . mały.Nałożony przez nich nadruk jest bardzo wytrzymały, wprost nie do zdarcia!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mizzi
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 16 Paź 2019
Posty: 99

PostWysłany: Pon Paź 21, 2019 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem fanką rzeczy praktycznych, jak wiem że obdarowanej osobie się coś przyda, pytam albo tą osobę albo jej bliskich, mamie kupiłam nidawno świetną lokosuszarkę babyliss, do włosów delikatnych, nie nagrzewa się jakoś bardzo mocno, temperaturę można regulować ma jonizację i tez możn ustawić kierunk kręcenia się szczotki, bardzo fajne urządzene
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hania09
Antyk
Antyk


Dołączył: 26 Paź 2019
Posty: 8

PostWysłany: Sob Paź 26, 2019 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A zastanawialiście się nad feromonami? Sama bardzo intensywnie rozmyślałam o ich zakupie. Ostatnio na https://terdeals.com/pl/ranking/123/ranking-top-10-bezwonnych-feromonow-dla-mezczyzn znalazlam ranking, który powinien rozwiać wszelkie możliwości. Dajcie znać, czy się Wam one spodobały.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Beaataa
Antyk
Antyk


Dołączył: 11 Paź 2018
Posty: 2

PostWysłany: Sro Lis 13, 2019 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie świetnym pomysłem będzie koszulka, torba albo kubek z własnym nadrukiem Smile Nadruk można zaprojektować samodzielnie, dzięki czemu upominek nabierze osobistego charakteru. Drukarnia Kadok zajmuje się takimi rzeczami - sprawdź sobie ich ofertę Smile Ich nadruki są świetne jakościowo, nie blakną nawet po wielokrotnym praniu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jarecka
Barok
Barok


Dołączył: 13 Lip 2017
Posty: 64

PostWysłany: Pią Lis 22, 2019 00:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się staram dzieciom dawać prezenty, które pomagają dzieciom się rozwijać. Lubię dawać w prezencie gry planszowe. W tym roku mój prezentowy faworyt do gra "Złapmy lwa", która pomaga dzieciom 5-9 lat ćwiczyć umiejętności logicznego myślenia, przewidywania możliwych rozwiązań, podejmowania strategicznych decyzji...
Tu zobaczycie jak wygląda granie w "Złapmy lwa" https://www.youtube.com/watch?v=g3YUH3IaDbM
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sowelka
Barok
Barok


Dołączył: 26 Lis 2019
Posty: 73

PostWysłany: Czw Lis 28, 2019 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mojej cioci chcę kupić zestaw herbat, znalazłam dużo ciekawych tutaj https://www.doz.pl/apteka/p127385-ZIELNIK_DOZ_Rozgrzewajaca_herbatka_2_g_20_saszetek ta musi być pyzna, kupię kilka i może jakieś witaminki bo to już starsza osoba
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zabawkowa13
Antyk
Antyk


Dołączył: 28 Lis 2019
Posty: 5

PostWysłany: Czw Lis 28, 2019 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co kupić dla dzieci? Kuszą mnie zabawki kreatywne dla dziewczynek, ale nie jestem pewna, czy to odpowiedni gadżet dla dwulatka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Super_ceny
Antyk
Antyk


Dołączył: 24 Cze 2019
Posty: 11

PostWysłany: Pon Gru 16, 2019 10:25    Temat postu: Parowary i kombiwary dla Mamy Odpowiedz z cytatem

Moja mama miała ostatnio 50- te urodziny. Parowary i kombiwary wydawały mi się super prezentem dla niej. Ostatnio często mówiła, że na nic nie ma czasu. Dużo pracuje a jak już jest w domu gotuje, sprząta i zajmuje się chorą babcią. Parowar przynajmniej skróci jej czas gotowania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
instamama
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 22 Lis 2019
Posty: 93

PostWysłany: Wto Gru 17, 2019 08:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja własnie się zastanawiam nad zakupem prezentu dla mojej siostry, która w przyszłym tygodniu ma swoje 50 urodziny. Myslałam wcześniej nad czymś dziwnym , ale ostatecznie stwierdizłam, że kosmetyki będą najlepszym pomysłem, bo wiem przynajmniej co lubi i praktycznie mam gwarancję tego, że siostra będzie zadowolona , bo po prostu lubi dostawać takie prezenty. Ostatnio trafiłam na fajną drogerię internetową https://www.ezebra.pl/ . Co mi isę podoba najbardziej to fakt, że mają super promocje własnie na jakieś paczki produktów , ale i na pojedyńcze produkty także każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam szczególie dla osób , które lubią łapać okazje i nie chcą przepłacać. Ostatecznie zdecydowałam się zamówić jej zestaw od caroliny herrery , bo moja siostra bardzo lubi tę mmarkę. Takze jja w sumei dla swoich koleżanek i sióstr to przewaznie właśnie decyduje się na kosmetyki, bo się na nich znam , a każda z moich znajomych i sióstr je lubi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OhAh
Antyk
Antyk


Dołączył: 16 Gru 2019
Posty: 4

PostWysłany: Wto Gru 17, 2019 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnym pomysłem na upominek mogą być takie oryginalne plakaty z napisami https://posterilla.pl/Plakaty-z-napisami - wydaje mi się, że wielu osobom się spodobają, wszakże wzorów jest tyle, że można wybrać coś bardziej osobistego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Gru 17, 2019 12:33    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Moja rodzina Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 4 z 9
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group