Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Szkolenia
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasz Rozwój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mimik
Antyk
Antyk


Dołączył: 31 Maj 2016
Posty: 17

PostWysłany: Sro Gru 13, 2017 08:36    Temat postu: Szkolenia Odpowiedz z cytatem


_________________
Praca w Bielsku-Białej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Sro Gru 13, 2017 08:36    Temat postu:

Powrót do góry
Tatjana
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 23 Lip 2017
Posty: 233

PostWysłany: Pią Mar 09, 2018 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem wszelkiego rodzaju szkolenia to zawsze fajna opcja. Przy czym sama chętnie zdecydowałabym się na odpowiednie przeszkolenie do pracy w charakterze opiekunki osób starszych w Niemczech z http://avanti-medic.eu/ . Możemy tutaj liczyć nie tylko na fajne warunki zatrudnienia, ale też atrakcyjne wynagrodzenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rokset
Antyk
Antyk


Dołączył: 12 Mar 2018
Posty: 4

PostWysłany: Pon Mar 12, 2018 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiecie o kursach zawodowych ? Ja taki zrobiłam. Potem znaleźć jakiś fajny staż , zawsze jest już co wpisać do cv, nowe doświadczenia , a czasem i po stażu do pracy uda się załapać Very Happy
_________________
Serdecznie zapraszam na: lipomasaż - endermologia lpg.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kobietka34
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 20 Mar 2018
Posty: 1313

PostWysłany: Wto Mar 20, 2018 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najbardziej w dzisiejszych czasach opłaca się inwestować w szkolenia z języków obcych. Coraz więcej pracodawców zwraca uwagę na to, ile języków zna kandydat na dane stanowisko - im więcej, tym lepiej. Okazuje się, żesama znajomość języka angielskiego bywa już czasami niewystarczająca. Dlatego też jakiś czas temu postanowiłam nauczyć się również języka hiszpańskiego i zapisałam się na kurs na https://lincoln.edu.pl/warszawa/jezyk-hiszpanski/. Póki co idzie mi całkiem nieźle, mimo tego, że miałam dopiero kilka lekcji Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olga32
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 12 Lip 2017
Posty: 508

PostWysłany: Wto Maj 15, 2018 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kursy i szkolenia to dobra droga rozwoju. Warto inwestować w kursy, które faktycznie przydadzą się nam na rynku pracy. Wiem, że sporo dziewczyn inwestuje ostatnio w kursy stylizacji rzęs. Szkołą SELECT takie kursy prowadzi http://select.edu.pl/kurs/stylizacji-rzes/. Z kursów metodą 1:1 mogą skorzystać nawet osoby początkujące. A po takim kursie można spokojnie działać w biznesie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arkadiusz1
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 20 Wrz 2017
Posty: 801

PostWysłany: Wto Cze 05, 2018 08:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grunt to wybrać takie szkolenia, które będą zgodne z kierunkiem, w którym chcecie się rozwijać zawodowo.

Ostatnio zmieniony przez Arkadiusz1 dnia Pon Sie 08, 2022 14:14, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bellina
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 13 Lip 2017
Posty: 97

PostWysłany: Sro Cze 06, 2018 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, dobry kierunek, to potem zadowolenie z pracy. Nie zawsze jednak można samemu wpaść na pomysł szukania konkretnych kursów. Znalazłam np. kursy http://www.techom.com/szkola-elektronicznych-systemow-zabezpieczen/rodzaje-szkolen/kurs-zabezpieczenia-technicznego/
Kurs ma zintegrowaną formułę: przygotowuje zarówno do projektowania, jak i instalowania elektronicznych systemów zabezpieczeń.
Ukończenie kursu umożliwia wpis na listę kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego, prowadzoną przez Komendy Wojewódzkie Policji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Albercik23
Antyk
Antyk


Dołączył: 16 Kwi 2018
Posty: 8

PostWysłany: Wto Lip 17, 2018 09:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat jeśli codzi o kursy zawodowe, to ostatnio mi chodzi po głowie kurs na suwnice - bardzo mało popularne to jest moim zdaniem, więc pewnie nie byłoby trudno pracę znaleźć potem. A fajną ofertę trafiłem na http://www.oszomega.pl/ - podobno bardzo solidna firma, jeśli chodzi o takie sprawy. Wink Ktoś w ogóle miał jakieś doświadczenia z nimi??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pasjapisania
Antyk
Antyk


Dołączył: 27 Sie 2018
Posty: 5

PostWysłany: Pon Sie 27, 2018 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a macie jakieś szkolenia w poznaniu najlepiej z marketingu internetowego? coś w fajnej cenie Smile
_________________
treści na bloga
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Marta3
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 24 Sty 2019
Posty: 97

PostWysłany: Czw Mar 21, 2019 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkolenia w ostatnim czasie bardzo zyskują na popularności. To pewnie przez to, że ludzie chcą się stale rozwijać i zdobywać nowe umiejętności. Ja swego czasu robiłam szkolenia w Warszawie i jestem bardzo zadowolona. Pomogły mi zmienić stanowisko w mojej firmie na takie, na którym od początku chciałam pracować. Polecam wszystkim rozwijanie siebie i swoich umiejętności!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kajka35
Barok
Barok


Dołączył: 11 Lip 2018
Posty: 78

PostWysłany: Czw Mar 28, 2019 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest sporo ciekawych szkoleń na rynku obecnie, wszystko zależy od tego, jaka dziedzina Cię interesuje, bo wybór jest naprawdę ogromny. Powiedziałabym nawet, że za duży, bo każdy teraz specjalizuje się w szkoleniach, Dlatego ja wybieram zwykle ekspertów i konkretne szkolenie specjalne strefy ekonomiczne , żeby mieć pewność, że to, co otrzymam w ramach spotkania to będzie najbardziej konkretna z możliwych dawka wiedzy i doświadczenia, jaką ma ekspert prowadzący. Proponuję też tak wybierać!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mors30
Antyk
Antyk


Dołączył: 29 Mar 2019
Posty: 5

PostWysłany: Pią Mar 29, 2019 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Inwestuj w siebie i swoją firmę na podstawie szkolenie menadżerskie warszawa Smile Moim zdaniem to jest najlepsze, co możesz dla niej zrobić Wink Dobrze działająca firma ma wiele czarnych koni i wie, kiedy użyć danych technik, aby sprzedaż była większa a kontakt z klientem bardziej owocny Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozwojowa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 503

PostWysłany: Sro Kwi 03, 2019 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kursy zawodowe będą najlepsze, bo nauczą nas praktycznych umiejętności. W szkole Beauty Lux w Warszawie widziałam kurs stylizacji paznokci. Dzięki niemu możemy się nauczyć robić paznokcie hybrydowe, a jest to bardzo przydatna umiejętność. Mamy do dyspozycji nowoczesne warsztaty i sprzęt, więc można się szybko nauczyć robić paznokcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anika56
Antyk
Antyk


Dołączył: 20 Lut 2019
Posty: 15
Skąd: Pruszcz Gdański

PostWysłany: Wto Kwi 16, 2019 08:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kursy i szkolenia zawsze są opłacalne. Zawsze, niezależnie od wieku i zdobytych już umiejętności warto pogłębiać swoją wiedzą. Najłatwiejszym sposobem na to są uprawnienia zawodowe. Dzięki takim szkoleniom lepiej wykonuje się swoje obowiązki, a tym samym jest mniej stresu i niepotrzebnych nerwów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rafal333w
Antyk
Antyk


Dołączył: 04 Cze 2019
Posty: 3

PostWysłany: Wto Cze 04, 2019 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz dużo osób chodzi na szkolenia.Moim zdaniem to na pewno jest bardzo dobrze.
_________________
kurs na frezera
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Cze 04, 2019 12:24    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasz Rozwój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 1 z 10
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group