Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Mieszkanie czy dom
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Hyde Park
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lejla
Pozytywizm
Pozytywizm


Dołączył: 03 Lip 2019
Posty: 126

PostWysłany: Pon Lis 25, 2019 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele osób marzy, aby posiadać własny dom z ogrodem. Jednak ich aranżacja oraz pielęgnacja ogrodu stanowią spore wyzwanie. Zwłaszcza dla osób, które są zielone w ogrodnictwie. Można sobie jednak trochę pomóc zamawiając wiele rzeczy w sklepie internetowym. W ten sposób zaoszczędzisz sporo czasu, a wiele produktów możesz nabyć taniej niż w sklepie stacjonarnym (nawet jeśli trzeba zapłacić za wysyłkę). Hurtownia Farmer jest dobrze zaopatrzona i posiada duży asortyment. W ich ofercie znajdziesz narzędzia, nawozy, cebulki, donice, kamienie ozdobne, sprzęt nawadniający i wiele innych produktów. Zobacz sobie na www.ifarmer.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Lis 25, 2019 12:40    Temat postu:

Powrót do góry
bubbles
Antyk
Antyk


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 18
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Lis 25, 2019 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy woli co innego, więc każdy powinien podjąć decyzję samodzielnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marta3
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 24 Sty 2019
Posty: 97

PostWysłany: Pią Lis 29, 2019 00:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie tylko dom. Od zawsze mieszkałam w domu, jeszcze jako dziecko i jestem bardzo przyzwyczajona do posiadania własnego kawałka ziemi. Mam to szczęście, że obecnie mieszkam we własnym domu i ciągle w niego inwestujemy. Ostatnio dowiedzieliśmy się na czym polega fotowoltaika, znaleźliśmy ofertę świetnej firmy na tej stronie https://ozeprojekt.pl/fotowoltaika i postanowiliśmy stworzyć instalację w swoim domu. Super sprawa, polecam wszystkim!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emporio
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 15 Paź 2018
Posty: 339

PostWysłany: Czw Gru 12, 2019 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieszkanie czy Dom... To pytanie jeszcze trapiło nas na początku roku ale na szczęście mamy tą rozterkę już za sobą. Wspólnie z mężem ustaliliśmy, że mieszkanie będzie lepszym pomysłem, chodziło też o nasz budżet dom byłby droższy głównie przez działkę. Nie wiedzieliśmy za bardzo, gdzie szukać mieszkania ale znalazłam wyszukiwarkę nieruchomości https://fliper.nieruchomosci.pl/ i szybko udało nam się znaleźć kilka mieszkań, które nas interesowały. Wspólnie z mężem jednogłośnie zdecydowaliśmy się na jedno z nich i dzisiaj powoli je sobie wykańczamy. Wprowadziny planujemy na początek lutego. Idealna lokalizacja blisko mojej pracy, a mąż ma świetny dojazd do swojej. Planujemy też dziecko w przyszłości, a niedaleko naszego mieszkania znajduje się żłobek i przedszkole więc idealnie. Znaleźliśmy najlepiej jak mogliśmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brak66
Renesans
Renesans


Dołączył: 09 Sty 2019
Posty: 47

PostWysłany: Sro Gru 18, 2019 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coraz więcej osób decyduje się na mieszkanie, które ma przede wszystkim spełnić ich potrzeby. Takie mieszkanie Ochota jest idealnym do tego przykładem - nowoczesne i z nutą fantazji, będzie stanowić fantastyczne cztery kąty dla młodych ludzi, marzących o karierze w Stolicy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
munka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 756

PostWysłany: Sob Gru 21, 2019 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście fajne ale jeśli chodzi o stolicę to wolałabym się osiedli na Pradze Południe, tam Atal buduje rewelacyjne osiedle w bardzo dobrej lokalizacji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ciri
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 22 Lis 2019
Posty: 385

PostWysłany: Wto Gru 31, 2019 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej jest dokładnie określić swoje wymagania, a później porównać je z tym, co zapewnia do, a co mieszkanie. Nie da się w zasadzie jednoznacznie odpowiedzieć, co jest lepsze. Jeśli ma ktoś poważne problemy z wybraniem czegoś dla siebie, to polecam kontakt z biurem nieruchomości Verso Wrocław.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frisa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Gru 2019
Posty: 1328

PostWysłany: Pią Sty 03, 2020 23:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koniecznie przejrzyjcie sobie te oferty https://www.russjan.com/gdansk-domy,21,pl.html . Mają tam wiele ciekawych propozycji dla tych, którzy poszukuję ekskluzywnych domów dla siebie i swojej rodziny lub na wynajem. Obecnie wiele osób inwestuje w nieruchomości w Gdańsku. Jest to dobra lokata pieniędzy. Poczytajcie sobie na ten temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jakatomal
Antyk
Antyk


Dołączył: 04 Sty 2020
Posty: 3

PostWysłany: Sob Sty 04, 2020 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja się zdecydowanie opowiadam za mieszkaniem - odpada odśnieżanie i inne "przyjemności". Jak mam ochotę na pobycie w domu to wynajmuję w górach Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
moleczqa
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 05 Gru 2018
Posty: 26

PostWysłany: Wto Sty 07, 2020 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chyba wybrałabym mieszkanie. Dom to dla mnie za dużo dodatkowych obowiązków i w dodatku wszystko by było na mojej głowie. A teraz o wiele rzeczy, na których w dodatku się nie znam, nie muszę się martwić. Mieszkanie to jednak całkiem wygodna opcja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fago
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 24 Sty 2020
Posty: 201

PostWysłany: Wto Sty 28, 2020 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie takie jest także moje zdanie, a na takim osiedlu jak Bliżej Gwiazd na Mehoffera będzie mi się dużo wygodniej mieszkało niż w domu. Tym bardziej jeśli się zdecyduję kupić mieszkanie z dużym ogródkiem bo tam jest taka możliwość
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
panhard
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 19 Lip 2019
Posty: 2250

PostWysłany: Sro Sty 29, 2020 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Więcej na ten temat dowiesz sie na tej stronie:
https://kameralnyslawin.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ritez
Renesans
Renesans


Dołączył: 13 Sie 2018
Posty: 54

PostWysłany: Nie Maj 03, 2020 17:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pod tym adresem nieruchomości na sprzedaż znajdziecie oferty na domy i mieszkania. Można znaleźć sporo lokali w tym na wynajem i dodać swoje oferty dla zainteresowanych sprzedażą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
antek12el
Antyk
Antyk


Dołączył: 03 Maj 2020
Posty: 1

PostWysłany: Nie Maj 03, 2020 23:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdybym mógł wybierać to bez wahania wybrałbym dom
_________________
moda damska i męska
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
panhard
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 19 Lip 2019
Posty: 2250

PostWysłany: Pon Cze 08, 2020 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pod tym linkiem znajdziesz informacje na ten temat https://www.kdmax.pl/porownaj-programy-kd-max-vs-pro100/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Cze 08, 2020 16:44    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Hyde Park Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 2 z 8
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group