Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Aktywnośc fizyczna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dominik4443
Antyk
Antyk


Dołączył: 25 Lis 2019
Posty: 2

PostWysłany: Sro Lis 27, 2019 08:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od około roku zdecydowałem że będę trenował zawodowo na siłowni.Już nawet kupiłem sobie peptydy z sklep peptydy które bardzo pomagają przy zawodowym trenowaniu na siłowni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Lis 27, 2019 08:11    Temat postu:

Powrót do góry
Lejla
Pozytywizm
Pozytywizm


Dołączył: 03 Lip 2019
Posty: 126

PostWysłany: Czw Gru 05, 2019 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety nie mam dużego doświadczenia, gdyż moja przygoda ze sportem trwa dopiero od miesiąca
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
instamama
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 22 Lis 2019
Posty: 92

PostWysłany: Wto Gru 10, 2019 08:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bardzo polecam zdrowy tryb życia i regularne uprawianie sportu, sam chodzę na siłownie, sporo biegam, morsuje oraz często gram mecze w piłkę nożną ze znajomymi z pracy. Powiem wam ku przestrodze, że mój znajomy przez złe odżywianie oraz kompletny bądź zbyt mały brak aktywności ruchowej nabawił się strasznych problemów z zaburzeniami erekcji. Przeczytał na stronie https://www.maxigrago.pl/leczenie-zaburzen-erekcji co można zrobić w takiej sytuacji i na szczęście po jakimś czasie od wrpwoadzenia zdrowych nawyków w życie zaczał widzieć poprway. oczywiście nie obyło siębez wspomagania produktem maxigra, ale całe szczęście , że coś takiego istnieje,. bo by miał kłopoty. Od tamtego czasu mimo tego , że zwraca uwagę na to jak się czuje , czy ćwiczy i co je to i tak trzyma pdo ręką w apteczce maxigrę na czarną godzinę , bo bardzo sobie chwalił działanie produktu i stwierdził, że to dobra rzecz , którą powinien mieć zawsze w pobliżu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lidka_111
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 12 Gru 2019
Posty: 25

PostWysłany: Czw Gru 12, 2019 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak! Sport to zdrowie! Wiadome, ze wielu osobom się nudzą typowe zajęcia fitness, albo siłownia. Ja np średnio to lubię, ale za to uwielbiam praktykowac jogę, czy trenować taniec (bachata i jazz, chciałabym sie też uczyć zouka i hiphopu), jeździć konno Smile
Warto sb urozmaicać i znaleźć coś dzieki czemu będziemy się ruszać i będzie to nam przy okazji sprawialo przyjemność i satysfkację.
A jak jeszcze w dodatku będziemy zdrowo sie opdrzywiac, to już wgl nasz organizm będzie nam bardzo wdzięczny na starsze lata zwlaszcza! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krajevvka
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 13 Gru 2019
Posty: 36

PostWysłany: Pią Gru 13, 2019 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma dla mnie większej nudy niż przerzucanie żelastwa na siłowni albo te fitness zajęcia... Wolę się powspinać na ściance albo isc na basen.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lila_Róż
Renesans
Renesans


Dołączył: 10 Cze 2019
Posty: 47

PostWysłany: Czw Sty 09, 2020 09:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o aktywność z maluchami, to totalnie wrotki! Kochają je Smile Organizacja urodzin Rzeszów z nimi to była czysta przyjemność, a potem to zostaliśmy na dłużej. Praktycznie co weekend nas tam widzą, aż dziw, że nie mają dość mojej rozkrzyczanej gromady Very Happy Jakby co - polecam. https://wrotki-wywrotki.pl/rzeszow/oferta.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
liliannna
Antyk
Antyk


Dołączył: 09 Sty 2020
Posty: 1

PostWysłany: Czw Sty 09, 2020 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężko zmusić się do aktywności fizycznej, zwłaszcza w zimie. Zna ktoś jakieś sprawdzone sposoby na motywację? Próbowałam już wielu ale nie mogę powiedzieć aby były specjalnie skuteczne.
_________________
depilacja laserowa Warszawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TheGame
Antyk
Antyk


Dołączył: 31 Sty 2020
Posty: 3

PostWysłany: Pią Sty 31, 2020 00:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, rower to najlepszy środek transportu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anitazw
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 190

PostWysłany: Sro Lut 05, 2020 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bogaty wybór legginsów na siłownię, bluz, bluzek, wyszczuplających topów i T-shirtów w różnych rozmiarach dla aktywnych osób to zaleta zakupów w sklepie https://feelj.eu . Proponowane przez nich ubrania sportowe są oddychające, zapewniają świetną wentylację i znakomicie odprowadzają wilgoć, jednocześnie gwarantując ciepło podczas treningów w niższych temperaturach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OgArToWsKi
Antyk
Antyk


Dołączył: 05 Lut 2020
Posty: 4

PostWysłany: Czw Lut 06, 2020 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moją ulubioną aktywnością fizyczną jest nic innego jak wspinaczka górska. Pewnie część z Was nawet tego nie próbowała, a szkoda i zachęcam jak najbardziej, tylko polecam najpierw wejść na https://e-pamir.pl/Uprzeze-wspinaczkowe-dla-kazdego-cos-odpowiedniego-blog-pol-1561457518.html i zapoznać się z zasadami doboru odpowiedniej uprzęży wspinaczkowej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Acksay
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 24 Wrz 2017
Posty: 186

PostWysłany: Czw Lut 13, 2020 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o aktywność fizyczną to wydaje mi się, że najlepszy na początek jest fitness. Na pewno jeśli ktoś z was jest z Krakowa lub okolic warto jest zapisać się do tego lubu https://www.energym.com.pl/ . Oferta zajęć jak i siłownia są tutaj na na prawdę wysokim poziomie oraz różnorodne. Uważam, że warto ćwiczyć właśnie tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElTango
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 05 Lip 2017
Posty: 578

PostWysłany: Nie Lut 16, 2020 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aktywność fizyczna jest super bo przecież nie od dzisiaj wiadomo, że sport to zdrowie. Bardzo dobrze na ciało wpływa jazda konna. Osoby, które myślą, że to tylko siedzenie na koni są w dużym błędzie bowiem podczas jazdy pracują wszystkie mięśnie. Warto pamiętać, że to dość urazowy sport dlatego koniecznie trzeba zakupić toczek do jazdy konnej, rękawiczki, bryczesy i odpowiednie buty. Dzięki dobremu wyposażeniu jest się lepiej chronionym przed kontuzją.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirka34
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 22 Wrz 2017
Posty: 147

PostWysłany: Sro Lut 19, 2020 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, że tak!

Ostatnio zmieniony przez Mirka34 dnia Pią Sie 12, 2022 14:36, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sima
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 30 Cze 2018
Posty: 681

PostWysłany: Czw Lut 20, 2020 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po zerowej zimowej aktywności fizycznej oraz kilku kilogramach więcej tu i ówdzie czas chyba kupić rower miejski i wziąć się za siebie. Zamiast samochodem pojechać rowerem. Zdecydowanie dobrze wpłynie to na moje zastane gnaty. Znalazłam ciekawą propozycję rowerów https://www.tabou.pl/rowery-miejskie#/ Może i Wy na tym skorzystacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kewlar
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 10 Kwi 2019
Posty: 259

PostWysłany: Sob Lut 29, 2020 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aktywność fizyczna wiele daje. Jednakże czasami zdarzają się kontuzje w sporcie. Ważne jest zatem by sportowiec znał pierwszą pomoc. Bardzo dobre kursy z tego zakresu znajdziecie na stronie firmy z Bydgoszczy https://www.kursysos.pl .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Lut 29, 2020 20:40    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Następny
Strona 4 z 13
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group