Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wesele
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasze Uczucia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dianka
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 23 Sie 2019
Posty: 157

PostWysłany: Czw Lis 07, 2019 09:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaka według Was jest najlepsza sukienka na wesele? Co myślicie o czerwonej, rozkloszowanej z dekoltem w paski? Ja czułam się w niej baaardzo komfortowo Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Lis 07, 2019 09:23    Temat postu:

Powrót do góry
kulkka
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 27 Sty 2018
Posty: 154

PostWysłany: Wto Lis 19, 2019 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie na tych wszystkich weselach to najbardziej podobają się tańce, zabawy no i jedzonko. Lubię dobrze zjeść, a wtedy to jest dosłownie wszystko na stole i można się delektować. A prawdziwą furorę to bez wątpienia robi tort który wjeżdża na salę. Sporo moich znajomych zamawia go tylko u http://piekarniaskalski.pl/ bo szczycą się najlepszymi wyrobami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wezzor
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 01 Paź 2019
Posty: 243

PostWysłany: Sob Lis 23, 2019 23:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Późnym latem byliśmy na weselu w Leśnym Dworze Jagatówka w pobliżu Pruszcza Gdańskiego i bawiliśmy się świetnie. Jagatówka mieści się w otoczeniu pięknych lasów i stawu, mają wspaniały ogród a do tego ładnie urządzoną salę i przemiłą obsługę. Tu namiary: http://jagatowka.pl/oferta Z plusów jeszcze wspaniała kuchnia, pyszności tam jadłem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
antosia32
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 27 Lis 2018
Posty: 29

PostWysłany: Pon Lis 25, 2019 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na każdą okazję na pewno przydadzą się podziękowania dla gości. Teraz taka moda i warto o takim upominku pomyśleć. Widziałam ciekawe propozycje na https://sakramento.pl/pl/p/PODZIEKOWANIE-dla-chrzestnychdziadkow-Konwalie/165 , warto tam zerknąć i zainteresować się tematem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milosz5
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 08 Lis 2018
Posty: 741

PostWysłany: Nie Gru 01, 2019 09:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że tak. Przecież dzisiaj jest o tyle prościej, że bez problemu możecie zorganizować wesele plenerowe.

Ostatnio zmieniony przez Milosz5 dnia Pią Sie 12, 2022 13:23, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ritez
Renesans
Renesans


Dołączył: 13 Sie 2018
Posty: 54

PostWysłany: Wto Gru 10, 2019 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czym wy kierujecie się przede wszystkim przy wyborze sali weselnej?

Ostatnio zmieniony przez Ritez dnia Sob Sty 18, 2020 23:54, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
konwalia
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Maj 2019
Posty: 266

PostWysłany: Sro Gru 11, 2019 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na ślubie to nie może zabraknąć absolutnie żadnych elementów dekoracyjnych. Mam tutaj na myśli głównie balonów, girlandów i konfetti. Ale jeśli ktoś chce jeszcze więcej to proszę bardzo, bo wszystkie takie rzeczy można znaleźć na https://godanparty.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
semira9932
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 31 Mar 2018
Posty: 747

PostWysłany: Sob Gru 21, 2019 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wesele w plenerze? Mnie od zawsze coś takiego się marzy i chyba właśnie takie rozwiązanie wybierzemy. Wiadomo, że musimy wybierać ciepłe miesiące i liczyć na to, że pogoda dopisze, ale sala https://naskrajnej.pl/oferta ma tak piękną ofertę, że naprawdę ciężko się oprzeć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
taptus5
Antyk
Antyk


Dołączył: 23 Gru 2019
Posty: 2

PostWysłany: Pon Gru 23, 2019 22:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam sukienkę maxi Smile szczególnie na zimowe wesela Smile w taką zimową, śnieżną pogodę świetnie się komponują! Warto dobrać również odpowiednie buty do sukienki maxi - tutaj ostatnio czytałam super poradnik: https://womaninthecity.pl/jakie-buty-do-dlugiej-sukienki-buty-do-sukienki-maxi/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fashionlover
Antyk
Antyk


Dołączył: 27 Gru 2019
Posty: 20

PostWysłany: Pią Gru 27, 2019 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak myślicie, czy sukienka LOU Saona nada się na wesele? Ma piękny gipiurowy krój, ale jest biała, a co do tego koloru krążą różne opinie, jeśli chodzi o śluby... Jakie jest Wasze zdanie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jakatomal
Antyk
Antyk


Dołączył: 04 Sty 2020
Posty: 3

PostWysłany: Sob Sty 04, 2020 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z organizacją ślubu i wesela łączą się przeróżne aspekty, wśród których również i zaproszenia ślubne - wszystko to wydatki, które pod warunkiem przemyślanych postępowań prowadzą do zorganizowania wspaniałej, niezapomnianej imprezy ale jeśli przesadzi się z którymkolwiek aspektem, to skutki mogą być odwrotne. zachęcam więc do roztropności i unikania przesady Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
munka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 756

PostWysłany: Czw Sty 16, 2020 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie. O wszystkim musisz pomyśleć, najważniejsza jest sala i muzyka oraz jedzenie. Ważne też jest zapewnienie atrakcji weselnych, na przykład pokaz barmański w wykonaniu speedbar jest teraz hitem na wszelkich imprezach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ritez
Renesans
Renesans


Dołączył: 13 Sie 2018
Posty: 54

PostWysłany: Sob Sty 18, 2020 23:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi zależy też na fajnej obsłudze barmańskiej i mamy zamiar skorzystać z https://oryginalnybar.pl/ Są na rynku już od 5 lat i z powodzeniem obsłużyli w tym czasie wiele imprez. W ofercie mają też bardzo fajne pokazy barmańskie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
spamerek
Antyk
Antyk


Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 11

PostWysłany: Wto Sty 21, 2020 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My zdecydowaliśmy się na organizację wesela w restauracji Vabank https://www.restauracja-vabank.pl/ Sala jest przestronna a jedzenie bardzo dobre. Jesteśmy tam częstymi gośćmi, więc wybór był oczywisty. Szukamy jeszcze dobrego DJ-a.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fretka1
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 26 Lut 2019
Posty: 237

PostWysłany: Sro Sty 22, 2020 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wg mnie najładniejsza sukienka na wesele będzie taka w której będziesz dobrze się czuła.
Ja swoją kupiłam w sklepie internetowym gdzie mają bardzo duży wybór sukienek różnego rodzaju dla każdej sylwetki. Warto mieć taki sprawdzony sklep gdzie bezpiecznie możemy zrobić takie zakupy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Sty 22, 2020 13:41    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasze Uczucia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 3 z 10
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group