Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Perfumy
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rozwojowa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 503

PostWysłany: Czw Mar 22, 2018 15:07    Temat postu: Perfumy Odpowiedz z cytatem

Hej, szukam ładnych perfum. Chcę sobie kupić jakiś elegancki i przyjemny zapach. Patrzyłam na perfumy tutaj https://www.perfumeria.pl/products/cerruti-1881-woda-toaletowa-spray Myślicie, że cerruti 1881 to ładny zapach? Podoba się wam?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Mar 22, 2018 15:07    Temat postu:

Powrót do góry
semira9932
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 31 Mar 2018
Posty: 747

PostWysłany: Sro Kwi 25, 2018 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koniecznie odwiedź stronę https://mania-perfum.pl/pl/89-linia-damska Znajdziesz tam mnóstwo pięknych perfum, które są w dobrej cenie. Jest to strona, gdzie głównie znajdują się markowe produkty, a jak wiemy, kobiety takie uwielbiają najbardziej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
3gdentist
Antyk
Antyk


Dołączył: 28 Sie 2018
Posty: 5

PostWysłany: Wto Sie 28, 2018 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja kupuje w drogeriach, jakoś nie mam zaufania do innej opcji. Lubię jak perfumy są mocne i ciężkie, chociaż na lato wybieram lekkie kompozycje Smile
_________________
ortodoncja kraków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
prostolinijna
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 12 Cze 2018
Posty: 266

PostWysłany: Wto Wrz 11, 2018 20:20    Temat postu: Kosmetyki do ust Odpowiedz z cytatem

Cześć dziewczyny.
Nie znalazłam nigdzie podobnego wątku, dlatego też pozwoliłam sobie założyć nowy.
Potrzebuję Waszej porady odnośnie balsamów i serum do ust. Moje są niestety niezbyt miękkie i wąskie, chciałabym nad nimi troszkę w "naturalny" sposób popracować. Wiecie, może jakaś pomadka, błyszczyk z efektem wow...
Myślałam nawet, czy Kosmetyki Kelly wypróbować. Fajnie, gdybyście mi coś więcej na ich temat napisały.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myszka22
Antyk
Antyk


Dołączył: 31 Sty 2019
Posty: 1

PostWysłany: Czw Sty 31, 2019 09:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

perfumy lubię i często coś nowego wynajduję dla siebie czy męża teraz upolowaliśmy euforia calvin klein 100ml znacie już ten zapach ? jak nie to polecam spróbować - świetny jest
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kicałka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Mar 2018
Posty: 570

PostWysłany: Wto Kwi 09, 2019 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto kupować perfumy przez internet. Dzięki temu sporo zaoszczędzimy i mamy znacznie większy wybór zapachów niż normalnie. Z tego co sama zauważyłam to tutaj https://www.zapachymarzen.pl/ można kupić perfumy taniej o 10 zł używając kodu WIOSNA2019.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tella
Antyk
Antyk


Dołączył: 12 Kwi 2019
Posty: 4
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Pią Kwi 12, 2019 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poszukaj perfum w internetowych drogeriach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ryczka2
Antyk
Antyk


Dołączył: 09 Lis 2018
Posty: 14

PostWysłany: Wto Wrz 17, 2019 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam szczerze, że przez długi czas miałam problem, żeby trafić na perfumy, które będą mi w 100% pasować. Próbowałam przeróżnych zapachów, począwszy od tych najbardziej popularnych, a kończąc nawet na niszowych. Niestety, gdzieś tam ciągle coś mi nie pasowało, a to jeden był za słodki, drugi za mocny i tak w kółko. Wszystko zmieniło się jednak w momencie, w którym moja przyjaciółka podrzuciła mi link do tego bloga - https://blog.tagomago.pl/francuskie-perfumy-czyli-zmyslowy-spacer-po-paryzu/. Znalazłam na nim ciekawy artykuł o francuskich perfumach, które finalnie postanowiłam wypróbować. Okazało się, że zapach Dior J'adore był tym, którego szukałam przez naprawdę długi czas. Od tamtej pory flakonik tych perfum mam cały czas przy sobie! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gabka
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 21 Wrz 2019
Posty: 25

PostWysłany: Pon Lis 11, 2019 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja uwielbiam YSL black opium Smile przepiekne! Zamówiłam sobie niedawno kolejny flakon z https://perfumik.pl/ i udało mi się troche zaoszczędzić bo niestety te perfumy są nieco drogie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lila87
Antyk
Antyk


Dołączył: 02 Mar 2019
Posty: 10

PostWysłany: Wto Lis 12, 2019 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja lubię perfumy najbardziej markowe. Kosztują sporo, ale długo się utrzymują. Ostatnio nawet trafiłam na sklep z produktami na https://online-perfumy.pl/93-testery-perfum . Mają wiele ciekawych propozycji godnych uwagi z markowych perfum lekko użytych. Jak dla mnie opłaca się taka propozycja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lejla
Pozytywizm
Pozytywizm


Dołączył: 03 Lip 2019
Posty: 126

PostWysłany: Sro Lis 13, 2019 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Perfumy to dość subiektywna sprawa. Każdy m a jakiś ulubiony zapach czy wiązkę zapachową. Ja zazwyczaj mam 2-3 perfumy otwarte równocześnie i używam w zależności od okazji i humoru. Obecnie mam Si passione i la vie est belle
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mautka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 15 Lis 2017
Posty: 581

PostWysłany: Pią Gru 06, 2019 23:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam na perfumach nie oszczędzam. Kupuję takie z wyższej półki zawsze. Od jakiegoś czasu najbardziej do mnie przemawia zapach Sense Dubai 1. Pachną obłędnie. Psiknę się raz i wystarcza na cały dzień, są tak na maksa trwałe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
antropatka
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 20 Mar 2020
Posty: 29

PostWysłany: Pią Mar 20, 2020 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie nie lubię perfum. Wolę zwykłe antyperspiranty, lepiej sprawdzają się na co dzień
_________________
Podpowiem Ci jak zostać konsultantką. Napisz do mnie na priv Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anitazw
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 190

PostWysłany: Sro Maj 13, 2020 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Strona http://perfumki.com to miejsce, w którym odnajdziesz najlepsze perfumy, w doskonałych cenach. Gwarantują wyjątkowe zapachy pełne przenikających się nut serca, głowy i głębi. Jeśli potrzebujesz pomocy i nie wiesz jaki zapach spełni Twoje oczekiwania zapraszam do zakładki kontakt, gdzie doradcy czekają na Ciebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arkadiusz1
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 20 Wrz 2017
Posty: 801

PostWysłany: Pią Maj 29, 2020 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat jeśli chodzi o perfumy, to zawsze powinniście stawiać na sprawdzone zapachy.

Ostatnio zmieniony przez Arkadiusz1 dnia Pon Sie 08, 2022 17:05, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Maj 29, 2020 18:02    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group