Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Masaż leczniczy i relaksacyjny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pandemonik
Renesans
Renesans

PostWysłany: Pon Lis 11, 2019 00:37    Temat postu: Masaż leczniczy i relaksacyjny Odpowiedz z cytatem

Już ponad 2 lata rozmyślam nad skorzystaniem z masażu, bowiem jak każdy człowiek żyjący we współczesnych realach bywam przemęczony, odczuwam niekiedy bóle mięśni, dokucza mi też stres spowodowany pracą pod presją czasu. Nie wiem jednak jaka technika masażu byłaby dla mnie optymalna? Masaż leczniczy czy może jednak relaksacyjny? Czytałem ostatnio na stronce https://casada.pl/masaz-shiatsu/ o azjatyckiej technice shiatsu, uniwersalnej,więc może to? Dowiedziałem się, że masaż shiatsu pomaga na szereg dolegliwości , zarówno tych związanych z układem ruchu jak i krążenia a nawet trawiennym, ponadto działa odprężająco. Nie mam natomiast pojęcia gdzie mógłbym na takowy masaż się udać i nie znam też nikogo kto miałby z nim bezpośrednią styczność. Może na forum znajdę jakieś opinie lub sugestie..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Lis 11, 2019 00:37    Temat postu:

Powrót do góry
Lejla
Romantyzm
Romantyzm

PostWysłany: Sro Lis 13, 2019 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie warto zapisać się na masaż. Pomaga on na wiele dolegliwości bólowych, pozwala się odprężyć i co najważniejsze znika napięcie powodowane stresującym trybem życia
Powrót do góry
panhard
Wspołczesność
Wspołczesność

PostWysłany: Pią Gru 06, 2019 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj: http://taniesianie.waw.pl
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Gru 06, 2019 18:05    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: