Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Catering dietetyczny - jedzenie na telefon
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Kuchnia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mirkaantczak
Antyk
Antyk

PostWysłany: Sro Lis 29, 2017 15:57    Temat postu: Catering dietetyczny - jedzenie na telefon Odpowiedz z cytatem

Witam,

jedną z popularnych usług idealną na biznes jest wygodna forma zamawiania posiłku, czyli jedzenie na telefon. Jest to wygoda, ponieważ nie trzeba wychodzić z domu oraz tracić czasu na przygotowywanie posiłku czy wcześniejsze zakupy, można zamówić jedzenie także do pracy. Pod formę jedzenia na telefon można podciągnąć także catering dietetyczny, więcej informacji znajduje się na stronie bloga http://ballestyl.pl/ . Blog jest w całości poświęcony zdrowemu odżywianiu, w myśl zasady: " Od tego co jesz i pijesz zależy to, jak długo żyjesz." Polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Lis 29, 2017 15:57    Temat postu:

Powrót do góry
Kindzia0034
Renesans
Renesans

PostWysłany: Czw Gru 07, 2017 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, że w biznesie gastronomicznym wygoda i jakość stoją obecnie na pierwszym miejscu. Wystarczy odpowiedni pomysł na biznes i inwestycja w budowanie zaufania klienta. Dzięki temu zbudujecie solidną firmę, która będzie przynosiła zyski i satysfakcję z wykonywanej pracy.
Powrót do góry
solyt66
Antyk
Antyk

PostWysłany: Czw Gru 14, 2017 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że catering dietetyczny zyskuje na popularności. Korzystają z niego nie tylko sportowcy, ale ludzie chorzy czy tacy którzy muszą przestrzegać jasno sprecyzowanej rozpiski żywieniowej. Coraz więcej podmiotów oferuje jedzenie dietetyczne, a nawet przygotowanie konkretnych dań na indywidualne zamówienie. Dzięki temu możemy utrzymać nasze codzienne menu na odpowiednim poziomie.
modern
Renesans
Renesans

PostWysłany: Sob Gru 16, 2017 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i nie ma sie co dziwic bo to naprawde bardzo wygodna opcja zwlaszcza dla zapracowanych. sama korzystam od kilku mscy z macro bios bar. przy dwóch etatach nie ma szans na gotowanie... a tutaj ktos przynajmniej dba o moja sylwetke wiec chociaz temat diety jest w pewenym sensie poza mna ;p
Powrót do góry
kasiulka13
Wspołczesność
Wspołczesność

PostWysłany: Pią Mar 02, 2018 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wolę sama przyzadzac posiłki dla rodziny czy to domowy obiad czy spotkanie rodzinne zawsze robie sama, ewentualnie z pomoca ciotek lub córki. Ostatnio zaserwowałam im na deser to https://nianio.com.pl/szybkie-zdrowe-placuszki-bananowe/ Wszystkim bardzo smakował ten dietetyczny deser Smile nawet nie wiedzieli że jest dietetyczny Very Happy
Powrót do góry
mayczak
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne

PostWysłany: Czw Mar 29, 2018 00:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety, ale korzystanie z cateringu dietetycznego uważam za nieopłacalne. Za dietę pudełkową trzeba zapłacić od tysiąca złotych wzwyż miesięcznie, a mało kogo na to stać. Ja, odżywiam się zdrowo, jem regularnie, ale raz na kilka tygodni zdarza mi się zamówić jedzenie z http://szczecin.pizzerianocna.pl/#kontakt i nie odbija się to negatywnie na moją sylwetkę!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Polska356
Antyk
Antyk

PostWysłany: Wto Maj 22, 2018 17:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto doradzić się w tej sprawie znajomych. Moim zdaniem to jest bradzo dobre rozwiąznie.
Evunia
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Pią Lip 27, 2018 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam dzisiaj ogromną ochotę na rosół domowy, a jak na złość nagotowałam zupy grzybowej. Nie był to niestety dobry pomysł, zważywszy że grzyby są ciężkostrawne i teraz boli mnie brzuch. Taki rosołek mógłby mi poprawić nastrój.
Powrót do góry
Bernit29
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pon Sie 27, 2018 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coraz bardziej popularna opcja lecz niestety nie jest tania.

__

choinki cięte hurt
Powrót do góry
fiona45
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne

PostWysłany: Wto Paź 02, 2018 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm taka forma jest bardzo modna, szybka i dobra dla osób prowadzących zdrowy tryb życia. Rozwój takich miejsc jest przyszłościowa. Tak samo jak stoczniowców z flotą. Czytałam ostatnio na; https://portalstoczniowy.pl/wiadomosci/polski-przemysl-stoczniowy-raport-wiis/ , dużo informacji i stwierdzam, że jak gospodarka idzie do przodu tak jak flota, to wszystko w Polsce rusza z dużego kopyta.
Powrót do góry
tukan
Wspołczesność
Wspołczesność

PostWysłany: Sro Lis 07, 2018 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy wcześniej nie myślałam o cateringu dietetycznym, ale teraz kiedy zmieniłam swoje nastawienie do zdrowego trybu życia, to całkiem możliwe że się skuszę. Koleżanka polecała mi ofertę http://healthypack.pl/ (dowożą na terenie Rzeszowa i okolic). Podobno wychodzi korzystnie cenowo, a najważniejsze, że posiłki są świeże i niskokaloryczne. Fajnie, że są firmy, które oferują cateringi dietetyczne.
Powrót do góry
mirkaziel
Antyk
Antyk

PostWysłany: Nie Lis 18, 2018 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedzenie na telefon to nie jest catering dietetyczny. Zwykla pizza jest na telefon.
pisak
Antyk
Antyk

PostWysłany: Czw Lis 22, 2018 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wazne, zeby jesc zdrowo.
pyrka
Antyk
Antyk

PostWysłany: Czw Sty 24, 2019 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będąc na diecie często korzystałam z oferty Bubbles Bar. Niestety nie zawsze miałam okazję gotować, a szef kuchni przygotowuje zdrowe, świeże i smaczne specjały z dostawą do domu. Jeżeli coś mi nie odpowiadało, zawsze dostosowali zamówienie pod moje wymagania. Smacznie polecam
Powrót do góry
kulkka
Barok
Barok

PostWysłany: Sro Cze 12, 2019 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taka dieta pudełkowa jest świetnym rozwiązaniem szczególnie w przypadku, gdy nie mamy czasu na to, aby samodzielnie przygotować sobie zdrowe i pełnowartościowe posiłki. Szukając firmy oferującej tego typu jedzenie, proponowałbym skontaktować się z firmą https://www.facebook.com/Catering-Figaro-Z%C4%85bki-1220419131466689/?__tn__=%2Cd%2CP-R&eid=ARBvGtVPNf6BBucS1GTZJ-uOLuUZkfG8imFcQNuZzs8X5_YHpfOUCYFLGeq3n5iLm_6FshfRRLHsOjIi która działa na terenie Warszawy i okolic
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Cze 12, 2019 11:07    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Kuchnia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: