Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

słodzik do kawy, herbaty etc

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Kuchnia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wisienka22
Renesans
Renesans

PostWysłany: Czw Kwi 04, 2019 23:46    Temat postu: słodzik do kawy, herbaty etc Odpowiedz z cytatem

Cześć, słuchajcie dziewczyny, czym słodzicie kawe, herbate czy np ciasto? używacie cukru brązowego? białego czy np gdzieś tam stewii czy ksylitolu? czytam właśnie o erytrolu, który praktycznie nie ma w ogóle kalorii Wink https://naturalniezdrowe.pl/naturalne-slodziki/137-erytrol-naturalny-slodzik-1kg-5902721170404.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Kwi 04, 2019 23:46    Temat postu:

Powrót do góry
Sezay54
Antyk
Antyk

PostWysłany: Wto Lip 09, 2019 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam i polecam to każdemu.

__

pergole
Powrót do góry
dorti5
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pon Sie 19, 2019 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja obecnie testuję różne słodziki, których używam zwykle do wypieków albo do deserów, bo herbaty i kawy staram się nie słodzić. Kiedyś planowałam zamawiać je przez internet, ale od jakiegoś czasu bogata oferta jest w sklepie Kaufland, wystarczy rzucić okiem na ich stronę kaufland.pl. Ja takim sposobem upolowałam cukier kokosowy, syrop z agawy, syrop klonowy i słodziki m.in. stewię. Na ten moment jeszcze nie próbowałam wszystkich, ale z tych, których używałam, to najbardziej smakuje mi cukier kokosowy i syrop klonowy. mimo, że nie są to neutralne w smaku słodziki, to fajnie podkręcają wiele słodkich dań
Powrót do góry
Oirtehb32
Antyk
Antyk

PostWysłany: Sro Lis 13, 2019 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja dosypuje zwykly cukier.
-
Rekrutacja zewnętrzna
Powrót do góry
Babeczka
Barok
Barok

PostWysłany: Sro Lis 27, 2019 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nawet nie wiedzialam ze są takie zamienniki cukru bo sama wogole nie uzywam Very Happy Herbate i kawe pije bez cukru a ciast nie pieke Very Happy Stawiamy na zdrową zywnosc i naturalne witaminy. Mamy wyciskarke wolnoobrotową Midea bo w niej moge robic i dla siebie i dla dzieci soki musy smoothie a nawet lody owocowe. Wygodne zdrowe i smaczne
Powrót do góry
jamajka
Romantyzm
Romantyzm

PostWysłany: Czw Lis 28, 2019 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to sprawdz sobie nespresso kapsułki płaskie do tej kawy serio w ogole nie potrzeba cukru, bo jest tak smaczna i aromatyczna ze az szkoda zabijac smak !
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Lis 28, 2019 20:39    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Kuchnia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: