Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Upominek - co wybrać?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Moja rodzina
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ElTango
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Czw Wrz 05, 2019 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od tego dla kogo ma być ten upominek. Jeśli szukacie czegoś ekskluzywnego to może zainteresują Was takie kosze prezentowe. Kosze można zamówić na stronie https://www.koszeokazjonalne.com.pl/ . Upominki można dowolnie skonfigurować - mogą być większe i mniejsze i miec dowolną zawartość. Na stronie znajdziecie przykładowe propozycje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Wrz 05, 2019 14:39    Temat postu:

Powrót do góry
victoria
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Pią Wrz 27, 2019 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A myślałaś o jakimś winku? Może Wina czerwone ? Są dość uniwersalne Smile
Powrót do góry
Marta3
Barok
Barok

PostWysłany: Pon Paź 07, 2019 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Upominek trzeba dobrze dopasować do osoby, która ma go dostać. Tutaj https://www.parkersklep.com/ jest świetny Parker sklep z firmowymi długopisami, piórami oraz ołówkami. Wszystkie produkty są bardzo ładnie wykonane i elegancko zapakowane. Idealny pomysł na prezent. Polecam wszystkim sprawdzić, bo każdy z nas zna osoby którym się coś takiego spodoba Smile
Powrót do góry
Arkadiusz1
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Pią Paź 11, 2019 08:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od konkretnej sytuacji. Jeśli planujecie zakupić coś przydatnego, to na pewno warto postawić na takie rozwiązania jak Jack N Jill. Dzięki temu będziecie w stanie o wiele lepiej zadbać o higienę i zdrowie dzieci. Pomyślcie nad tym już teraz.
Powrót do góry
misst
Młoda Polska
Młoda Polska

PostWysłany: Sro Paź 16, 2019 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może jakieś fajne ubrania?
Każda kobieta lubi otaczać się pięknymi ubraniami więc myślę, że to generalnie dobry pomysł na prezent.
Zerknij sobie tu http://e-hurtowo.eu/ masz tam naprawdę fajny wybór więc spokojnie coś odpowiedniego znajdziesz.
Powrót do góry
Mannia
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Czw Paź 17, 2019 07:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zdecydowałem się postawić na t shirt z nadrukiem! Okazało się to w zupełności możliwe dzięki www.naszenadruki.pl . mały.Nałożony przez nich nadruk jest bardzo wytrzymały, wprost nie do zdarcia!
Powrót do góry
mizzi
Barok
Barok

PostWysłany: Pon Paź 21, 2019 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem fanką rzeczy praktycznych, jak wiem że obdarowanej osobie się coś przyda, pytam albo tą osobę albo jej bliskich, mamie kupiłam nidawno świetną lokosuszarkę babyliss, do włosów delikatnych, nie nagrzewa się jakoś bardzo mocno, temperaturę można regulować ma jonizację i tez możn ustawić kierunk kręcenia się szczotki, bardzo fajne urządzene
Powrót do góry
hania09
Antyk
Antyk

PostWysłany: Sob Paź 26, 2019 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A zastanawialiście się nad feromonami? Sama bardzo intensywnie rozmyślałam o ich zakupie. Ostatnio na https://terdeals.com/pl/ranking/123/ranking-top-10-bezwonnych-feromonow-dla-mezczyzn znalazlam ranking, który powinien rozwiać wszelkie możliwości. Dajcie znać, czy się Wam one spodobały.
Powrót do góry