Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jakie napoje podawać dzieciom?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Moja rodzina
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tukan
Wspołczesność
Wspołczesność

PostWysłany: Sro Gru 12, 2018 13:36    Temat postu: Jakie napoje podawać dzieciom? Odpowiedz z cytatem

Mój syn ma kłopot z piciem zwykłej wody. Zachęcam go różnymi sposobami - dodaję owoców, mięty, kupuję gotowe wody z sokiem owocowym typu kubuś waterrr etc. Lubi za to różne soki albo herbaty owocowe. Pytanie, co podajecie swoim pociechom do picia na codzień czy do szkoły?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Gru 12, 2018 13:36    Temat postu:

Powrót do góry
ereden
Antyk
Antyk

PostWysłany: Wto Gru 18, 2018 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Soki czy herbaty są dobrym rozwiązaniem, o ile soki są świeżo wyciskane, a nie kupowane w sklepach. Można to rozwiązać tak, że wyciśnięty sok przelewa się do 0,5l butelki po innym napoju albo daje się herbatę w małym termosie. Nie każdy lubi pić wodę i nie każdy musi być na nią skazany Wink
Powrót do góry
Kobietka34
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Sob Lut 23, 2019 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najlepiej podawać dziecku zwykłą wodę. U nas w sumie nie pije się wody butelkowanej, tylko taka przefiltrowaną w dzbanku filtrującym. Taki dzbanek kupiliśmy na stronie https://strefafiltrow.pl/ i jesteśmy z niego bardo zadowoleni, jest to ekologiczne i ekonomiczne rozwiązanie Wink Polecamy każdemu Smile
Powrót do góry
PatrycjaKa
Barok
Barok

PostWysłany: Sob Cze 29, 2019 08:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja daję wodę z cytryną oraz miętą albo sok z dr Witta, 100% , i musze zawsze mieć dwa smaki, jeden poamrańcza i jabłko Wink
Powrót do góry
joAnna
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Pią Lip 05, 2019 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepiej wode, to jest najzdrowsze dla dziecka, moj jeszcze pije soki ale takie robione przeze mnie, w domu, ze sprawdzonych warzyw i owocow, w ogole bardzo dbam o zywienie mojego malucha, chce mu dostarczac to co najlepsze, pamietajcie, witaminy odgrywaja kluczowa role w rozwoju naszych maluszkow, ostatnio czytalam sporo o witaminach z grupy b https://visolvit.pl/blog/witaminy-z-grupy-b-co-warto-o-nich-wiedziec-czy-ich-niedobor-jest-grozny-dla-dzieci/
Powrót do góry
Lejla
Romantyzm
Romantyzm

PostWysłany: Pon Lip 08, 2019 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsza jest zwykła woda! Ewentualnie domowa lemoniada z owoców sezonowych i mięty
Powrót do góry
TJanek
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pon Lip 08, 2019 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wodę dawać i do tego przyzwyczajać. Nie ma co wyrabiać nawyków, że jak się chce pić, to trzeba coś słodkiego brać.
Powrót do góry
kamamama
Romantyzm
Romantyzm

PostWysłany: Czw Paź 24, 2019 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno woda to powinien być podstawowy napój, moje dziecko od czasu do czasu też lubi sok wypić, kupuję mu kubusia 100% sok, bardzo smaczny jest
Powrót do góry
katarinka
Antyk
Antyk

PostWysłany: Czw Paź 24, 2019 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Woda z cytryną, herbatki ziołowe, dzieciom kupuję kubusia 100% soki albo woda&owoce też bez dodatku cukru.
Powrót do góry
milejdi
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Czw Lis 14, 2019 06:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podstawą zawsze u mnie była woda. Moja córcia o dziwo lubi kwaskowe produkty, więc często dodaję jej jeszcze cytrynę. Już w ciąży szukałam odpowiedniej wody dla siebie i dla niej. Wybrałam wodę żywiec, bo można ją podawać też maluszkom. Dla wygody zamówiłam z dowozem od aquamo. Mój mąż polecał, bo mają u siebie w pracy ich dystrybutory http://aquamo.com.pl/dystrybutory_VIP_Bezbutlowe_Dystrybutory_z_Filtrem Oczywiście dajemy małej także soki. Staram się sama wyciskać, ale jednak podstawą jest woda mineralna.
Powrót do góry
wieniawka
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne

PostWysłany: Wto Lis 26, 2019 08:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My staramy się wyciskać soki w domu, ale wiadomo, że nie zawsze jest na to czas. Dlatego zawsze mamy w domu gotowe soki w kartonach. Spróbowaliśmy już różnych, ale najbardziej odpowidają nam te https://ezakupy.tesco.pl/groceries/pl-PL/products/2003006618611 Tym bardziej, że stosunek jakości do ceny jest najlepszy. Jak nie mieliście jeszcze okazji ich próbować, to warto to nadrobić - myślę, że wam też zasmakują.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Lis 26, 2019 08:50    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Moja rodzina Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: