Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Blizny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zgaga
Antyk
Antyk

PostWysłany: Wto Wrz 11, 2018 12:44    Temat postu: Blizny Odpowiedz z cytatem

Uszkodzenie ciągłości skóry oraz tkanek położonych głębiej, czy to w wyniku urazu czy zabiegu chirurgicznego, wiąże się z powstaniem blizny. Nie ma szans na jej uniknięcie, ale w dużej mierze mamy wpływ na jej wygląd i co ważniejsze na prawidłowe gojenie. W internecie znajdziemy wiele informacji jak dbać o bliznę, lecz tylko na stronie https://fizjoplaner.pl/blizny-oddzialywanie-terapia.html możemy przeczytać o fazach gojenia blizny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Wrz 11, 2018 12:44    Temat postu:

Powrót do góry
ksaur
Antyk
Antyk

PostWysłany: Wto Paź 02, 2018 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie w tym temacie warto poszperać w Sieci. Bez trudu powinno się znaleźć sporo wartościowych informacji Smile
zuzka
Wspołczesność
Wspołczesność

PostWysłany: Sob Gru 01, 2018 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj znajdziesz wszystko na temat blizn i produkty, które pomagają w ich blaknięciu tak że ich nie widac https://sutricon.pl/. O bliznę trzeba dbać, szczególnie jak to są blizny pooperacyjne.
Powrót do góry
Babeczka
Barok
Barok

PostWysłany: Wto Gru 25, 2018 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Slyszalam dobre opinie o tych plastrach ale niestety okazalo sie ze mam na nie uczulenie Sad musialam poszukac innego sposobu na moja blizne i tak trafilam do kliniki Dermed w Katowicach
https://katowice.dermed.pl/pl/ na laseroterapie. Zdecydowalam sie na zabieg, nie zaluje, jestem zadowolona z opieki i efektow Smile
Powrót do góry
freund2
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pią Sty 04, 2019 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki wielkie za interesujące porady w tym zakresie. Sądzę, że przyda mi się to.
kamamama
Romantyzm
Romantyzm

PostWysłany: Wto Lut 19, 2019 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ekstrakt ze śluzu ślimaka super wygładzająco działa na przebarwienia i blizny ten testowałam https://www.doz.pl/apteka/p130331-Orientana_Bio_maska-esencja_sluz_slimaka_50_ml tutaj można kupić w niezłej cenie, wydajny i faktycznie jest efet.
Powrót do góry
Marika
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Wto Lis 05, 2019 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o krem na blizny to jestem dość na bieżąco w temacie, bo też ostatnio szukałam czegoś skutecznego na bliznę po operacji przepukliny. Krem Octenicare sprawdził się w tej sytuacji naprawdę rewelacyjnie. Zresztą, zostaje w mojej apteczce na dłużej, bo jest polecany w różnych sytuacjach, nie tylko na blizny, ale też otarcia i zadrapania, odparzenia, a nawet jako pielęgnacja suchej i podrażnionej skóry (o co nietrudno zimą)
Powrót do góry
Kajka35
Barok
Barok

PostWysłany: Sro Lis 06, 2019 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zapytać też lekarza lub farmaceuty o to, co przyspiesza gojenie ran pooperacyjnych lub po innych urazach.
Na rynku są dostępne specjalne preparaty, które wspomagają ten proces, działają odkażająco i bakteriobójczo.
Zalecane są wtedy, kiedy zależy nam na prawidłowej i bezpiecznej pielęgnacji ran, zarówno u dorosłych, jak i u dzieci.
Powrót do góry
estetyczna
Antyk
Antyk

PostWysłany: Nie Lis 17, 2019 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zerknij sobie tutaj, masz różne zabiegi na blizny https://medycynaestetyczna.waw.pl/ i możesz wybrać według wskazania i doczytać co proponują lekarze medycyny estetycznej.
małpeczka
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Nie Lis 17, 2019 23:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam klinikę Miracki https://klinikamiracki.pl/ sama jestem po redukcji blizny. Teraz wyglądam i czuję się ładna Smile myślę że warto umówić się na konsultację Smile
Powrót do góry
KasiaJarecka
Romantyzm
Romantyzm

PostWysłany: Sob Lis 23, 2019 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem, na naszym rynku znajdziemy dzisiaj sporo skutecznych środków, które warto stosować na blizny. Jestem jednak ciekawa, czy stosowaliście może https://www.aptekagalen.pl/veraderm-zel-silikonowy-do-leczenia-blizn-14g ? Opis wygląda bardzo zachęcająco, może więc faktycznie warto sięgnąć po ten żel silikonowy? Jak uważacie? Smile
Powrót do góry
mczay
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne

PostWysłany: Nie Lis 24, 2019 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest wiele preparatów, które mogą pomóc Ci się z nimi uporać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lejla
Romantyzm
Romantyzm

PostWysłany: Pon Lis 25, 2019 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety na efekty preparatów trzeba sporo czekać, co więcej mogą się nigdy nie pojawić dlatego szybszym i skuteczniejszym rozwiązaniem jest zabieg medycyny estetycznej redukujący blizny. Wystarczy poszukać bezpiecznej kliniki na portalu www.klinikiurody.com.pl - znajdziesz tam gabinety z całego kraju, co więcej jeśli jesteś właścicielem kliniki medycyny estetycznej możesz zapisać swój gabinet do portalu.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Lis 25, 2019 11:16    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: