Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

wyposażanie pokoju dziecięcego
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Moja rodzina
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jasiu
Barok
Barok


Dołączył: 14 Maj 2019
Posty: 67

PostWysłany: Nie Cze 16, 2019 15:30    Temat postu: wyposażanie pokoju dziecięcego Odpowiedz z cytatem

Jesteśmy na etapie kupowania niezbędnych rzeczy do pokoju naszego maleństwa. Mąż wpadł na pomysł,że skoro będziemy mieli córeczkę to on chce by nad łóżeczkiem był baldachim, oczywiście różowy i pościel koniecznie różowa w falbanki. Nie wiem czy to dobry pomysł z tym baldachimem. Jak myślicie sprawdzi się takie coś? Gdzie można taki konkretny i za odpowiednią cenę dostać? Polecicie dobrą i sprawdzoną markę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Cze 16, 2019 15:30    Temat postu:

Powrót do góry
domi78
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 22 Cze 2018
Posty: 177

PostWysłany: Sro Cze 19, 2019 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coraz popularniejsze stają się też gniazdka niemowlęce, zwane również kokonami. I myślę że taka rzecz bardzo się przyda. Gniazdko to funkcjonalny element wyprawki, który daje rodzicom pewność, że maluch jest bezpieczny w ich sypialni. Zabudowane boki oraz miękka, przepuszczająca powietrze pianka, z których skonstruowane są kokony, zabezpieczają niemowlaka przed przygnieceniem i gwarantują dostęp powietrza. Ale zanim kupisz rozeznaj się dokładnie co sprzedają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
majus
Antyk
Antyk


Dołączył: 09 Sty 2019
Posty: 7

PostWysłany: Sro Cze 19, 2019 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałabym wiedzieć gdzie kompletowaliście wyprawkę dla dziecka, co polecacie a co odradzacie. Nie chciałabym natomiast kupować w sieciówce takiej jak Pepco, ponieważ może i mają przystępne ceny, ale jak wziąć np. body w rękę to wydaje się on szorstki, sztuczny mimo że jest niby napisane 100% bawełna, to podejrzewam że nie ma tam nawet 50% bawełny. Proszę o doświadczone mamy o opinie, rady i namiary.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Berasia
Antyk
Antyk


Dołączył: 07 Kwi 2019
Posty: 20

PostWysłany: Sob Cze 22, 2019 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego, co dobrze pamiętam, to właśnie w tym sklepie https://mojemalenstwo.com.pl/ koleżanka kupowała baldachim dla swojego dziecka. Jest faktycznie bardzo uroczym elementem w sypialni malucha. Stanowi nie tylko piękną ozdobę, ale chroni przed słońcem wpadającym przez okna pokoju. W ogóle wszystkie produkty z tego sklepu są warte uwagi, bo też oglądałam i planuję z niego coś kupić dla mojego małego chrześniaka.[/list]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wisienka22
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 07 Lut 2019
Posty: 252

PostWysłany: Pią Cze 28, 2019 23:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto też pomyśleć o oczyszczaczu powietrza Wink Moim dzieciom np bardzo pomógł przy walce z alergią. Kupowałam go na Goodair.pl, szybko dostałam urządzenie, kontakt z pracownikami sklepu bardzo dobry Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walery123
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 05 Sie 2019
Posty: 325

PostWysłany: Nie Paź 06, 2019 18:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W pokoju dziecka powinno być zdecydowanie czyste powietrze, niestety już niedługo przed nami kolejny sezon grzewczy. Sytuację w samym domu może poprawić oczyszczać powietrza, https://zdrovi.pl/ warto spojrzeć co oferuje dziś dobry sklep ze sprzętem AGD. Wybór oczyszczaczy jest spory, warto zainwestować i zapewnić całej rodzinie czyste powietrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tukan
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Lip 2018
Posty: 367

PostWysłany: Sro Paź 30, 2019 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam taki sprawdzony sklep https://baby-stars.pl/ , gdzie są śliczne rzeczy dla maluszków. Pościele, kocyki, poduszki, rogale do karmienia, rożki, a do pokoju dziecka - łóżeczka, gniazdka, maty do zabawy etc. Wszystko pięknie ozdobione, starannie uszyte, z bardzo dobrej jakości materiałów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fantomas
Antyk
Antyk


Dołączył: 23 Lis 2019
Posty: 4

PostWysłany: Sob Lis 23, 2019 23:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie dzieciaki alergiczne oboje, więc musiałem zmienić wiele rzeczy w ich pokoju, żeby nie dostawali uczuleń. Ostatnio kupiłem poduszki antyalergiczne, polecam bardzo, skończyły się wysypki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiulka
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 25 Lip 2019
Posty: 106

PostWysłany: Pią Lis 29, 2019 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupując rzeczy do pokoju dziecka trzeba pamiętać o tym, aby były one w pełni bezpieczne i posiadały wszystkie niezbędne certyfikaty. Kiedy sama urządzałam pokój dla córki, priorytetem dla mnie były dobre jakościowo meble, które pozostaną z nami na długo. Na stronie https://pokojdladziecka.wordpress.com// znalazłam kilka ciekawych rozwiązań, które postanowiłam zastosować u nas i muszę przyznać, że podział pokoju na strefy bardzo dobrze się sprawdza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sambana
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 14 Kwi 2017
Posty: 263

PostWysłany: Pią Lut 28, 2020 23:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadzam się z dziewczynami powyżej, oczyszczacz powietrza w pokoju dziecka musi być. my dla naszej córeczki kupiliśmy Coway Classic i jest tak cichy, że nawet gdy załącza filtrowanie nie przeszkadza podczas snu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bretta
Antyk
Antyk


Dołączył: 16 Mar 2020
Posty: 10

PostWysłany: Pon Mar 16, 2020 08:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm, jeśli o to chodzi to bardzo polecam sklep DZIUPLA http://www.dziupla.net.pl/14-pokoik. Ja tam kupiłam łóżeczko - domek, jak mój maluszek już podrósł, a leż huśtawkę do pokoiku dla niego, dywanik, poduszko i akcesoria.Ogólnie mają tam bardzo dobrej jakości asortyment w atrakcyjnych cenach, wiec na pewno się nie zawiedziecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
panhard
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 19 Lip 2019
Posty: 2250

PostWysłany: Pią Mar 27, 2020 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele szukałem informacji na ten temat aż w końcu znalazłem! Polecam: https://mosciccy.pl/Meble-Pokoj-Dzieciecy-ccms-pol-35.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pukla123
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 25 Maj 2019
Posty: 164

PostWysłany: Sro Kwi 01, 2020 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tutaj warto zajrzeć https://tamaja.pl/zabawki-dla-niemowlat , to bardzo ciekawa strona, sklep ma bogatą ofertę z akcesoriami dla niemowląt i dzieci. Cały asortyment jest bardzo dobrej jakości. Cenowo takze jest ok
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marta3
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 24 Sty 2019
Posty: 97

PostWysłany: Sro Kwi 01, 2020 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobranie odpowiednich detali do pokoju dziecięcego jest kluczowe. Pokój musi być piękny, bezpieczny i atrakcyjny dla dziecka, a funkcjonalny dla rodzica. Nam aranżacja nowego pokoju dzieci zajęła mnóstwo czasu. A najbardziej jesteśmy zadowoleni z fototapety z górami. Wybraliśmy taką https://lajkastudio.pl/produkt/flaming-turysta/. Wygląda genialnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
urodziwa
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 28 Lut 2020
Posty: 116

PostWysłany: Wto Kwi 07, 2020 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aranżacja pokoju maluszka to piękny czas Smile Pamiętam, kiedy my remontowaliśmy jego pierwszy pokoik. Teraz w jego pokoju królują komiksy i krzesełko dla dzieci Batman Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Kwi 07, 2020 10:45    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Moja rodzina Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group