Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Prezent dla faceta
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasi Mężczyzni
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kazik123
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pon Wrz 16, 2019 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda, że wcześniej tutaj nie wpadłam. Ostatnio na prezent wysłałam swojemu chłopakowi po prostu przelew.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Wrz 16, 2019 11:07    Temat postu:

Powrót do góry
Polina
Wspołczesność
Wspołczesność

PostWysłany: Pon Wrz 30, 2019 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No trochę słaby prezent Very Happy Kasę daje się jak nie ma się chęci pomyśleć i poszukać czegoś fajnego. Jeśli Wasi faceci mają brody lub wąsy (co teraz jest szalenie modne) to świetnym pomysłem na prezent jest trymer https://www.adler.com.pl/index.php/Main/Produkt/ad_2922 . Dzięki trymerowi można doskonale wypielęgnować brodę, podciąć ją i nadać jej pożądanego kształtu.
Powrót do góry
pudelkowa
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Sro Paź 09, 2019 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie wiecie co kupić na prezent, to polecam wam po prostu alkohol. To taka rzecz, która sprawdzi się w przypadku każdej osoby. Jak chcecie, to mogę dać wam namiar na dobry sklep z wódką - mają duży wybór, a ceny są naprawdę przystępne.
Powrót do góry
imprezowo
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pią Paź 18, 2019 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem lepszym prezentem będzie pomysł na imprezę urodzinową w stylu dopasowanym do zainteresowań Twojego faceta Very Happy Ja tak zrobiłam i zorganizowałam imprezę z bilardem w Klubie Diament, https://klubdiament.pl/pomysl-na-impreze-urodzinowa/. W tym przypadku był to strzał w dziesiątkę Very Happy
Powrót do góry
pukla123
Barok
Barok

PostWysłany: Pią Paź 18, 2019 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę, że Kosmetyki dla mężczyzn mogą być fajnym prezentem. Nie tylko kobiety lubią ładnie wyglądać i nakładać na siebie przeróżne pachnidła. Także myślę, że można coś takiego sprezentować.
Powrót do góry
karolgdula
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pon Paź 21, 2019 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio kolega dostał kamerkę viofo a119s: https://sklephadron.pl/wideorejestrator-1ch/5345-kamera-samochodowa-viofo-a119-v3-gps.html, jego dziewczyna trafiła w 10 z tym prezentem. Niedawno sam pożyczałem od niego samochód (musiałem swój na warsztat oddać) przetestowałem i mogę powiedzieć, że świetnie się sprawdza Very Happy
Powrót do góry
smiglowa
Antyk
Antyk

PostWysłany: Nie Paź 27, 2019 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bym postawiła na jakiś gadżet Smile to dlatego, że faceci lubią takie rzeczy. Może jakiś smartwatch? Albo kamerkę samochodową? Wejdź sobie na https://garett.com.pl/ i zerknij. Mają naprawdę fajne jakościowo rzeczy Smile sama mam smartwatcha Garett i jestem mega zadowolona z niego
Powrót do góry
misst
Oświecenie
Oświecenie

PostWysłany: Sro Lis 13, 2019 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co zerknij sobie tu metody nauki języka angielskiego i może zdecydujesz się podarować kurs języka angielskiego?
Ja uważam, że to dobry pomysł na prezent na pewno bardzo przydatny i dzięki niemu zawsze ktoś podniesie swoje kwalifikacje.
Powrót do góry
totro
Antyk
Antyk

PostWysłany: Sro Lis 13, 2019 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może jednak warto jest kupić mu coś co będzie go rozwijać, na przykład książkę? Na http://tylkorelaks.pl/46-rabaty-40-i-wiecej można dostać bardzo ciekawe lektury w dodatku w niskich cenach. Według mnie takie prezenty są o wiele lepsze niż coś, co położy na półkę i będzie leżało w nieskończoność
Powrót do góry
melchior73207
Antyk
Antyk

PostWysłany: Wto Lis 19, 2019 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może jakaś fajna i dopasowana torba? Moim zdaniem to fatastyczny prezent, który spodoba się każdemu facetowi! Szczegóły i dopasowane do potrzeb rzeczy znajdziesz na tej stronie do której polecam zajrzeć Wink
Tigeratti
Antyk
Antyk

PostWysłany: Czw Lis 21, 2019 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może coś do samochodu, jeśli oczywiście go interesują takie gadżety.
Powrót do góry
czosnekwrg
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Pon Sty 13, 2020 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja dziewczyna dogadała się z moimi kumplami, czego efektem był prezent w postaci wizyty w klubie ze striptizem - Hustler https://www.hustlerclub.pl/ . Wow, co to była za zabawa! Słyszałem kiedyś, że to nie do końca fajne miejsce, jednak pogłoski okazały się całkowicie fałszywe - wybawiłem się za wszystkie czasy w towarzystwie przyjaciół, pięknych pań i super alkoholu.
Powrót do góry
Ciri
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Czw Sty 16, 2020 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem dość dobrym pomysłem będzie jakiś portfel. Przyda się on raczej każdemu, a do tego świetnie sprawdza się w przypadku przeróżnych okazji. Polecam markę Money Kepper. Wink
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Sty 16, 2020 12:12    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasi Mężczyzni Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: