Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pielęgnacja ciała
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ela25
Romantyzm
Romantyzm

PostWysłany: Pią Wrz 27, 2019 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Smile
Od lat męczę się z żylakami i nieestetycznymi pajączkami. Niedawno znajoma poleciła mi zabieg skleroterapii, który podobno ma usunąć żylaki. Czy istnieją jakieś skleroterapia przeciwwskazania, przez które nie można skorzystać z tego zabiegu? I czy naprawdę jest on skuteczny? Podzielcie się swoimi wrażeniami! Z góry dziękuję za pomoc! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Wrz 27, 2019 12:08    Temat postu:

Powrót do góry
pukla123
Barok
Barok

PostWysłany: Pon Wrz 30, 2019 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie najbardziej sprawdzają się adres https://naturalsecrets.pl/21-glinki-kosmetyczne maseczka z takiej glinki swietnie oczyszcza, odświeża skóre, nadajac jej blask i wygładzając zmarszczki. Polecam tą markę, to kosmetyki wolne od parabenow i konswerantów. Polecam samemu sprobowac
Powrót do góry
rozwojowa
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Czw Paź 03, 2019 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Staram się dbać o moją skórę i też starannie dobieram kosmetyki. Nawilżenie ciała to od zawsze dla mnie podstawa i wybrałam balsam do ciała z avokado Hildegard Braukmann. Pozwala to na nawilżenie i wygładzenie skóry. Jak używam tego balsamu to skóra jest gładka.
Powrót do góry
pelargonia
Antyk
Antyk

PostWysłany: Nie Paź 06, 2019 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja zaczęłam chodzić na kriolipolizę ZLIPO+ZWAVE PRO w Alluresthétique clinique. Jestem już po dwóch zabiegach i nie mogę się napatrzeć na efekty Smile Skóra jest gładka i miła w dotyku, a uda są szczuplejsze Smile pewnie jeszcze ze 2-3 zabiegi i będzie idealnie Wink
Powrót do góry
małpeczka
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Nie Lis 17, 2019 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja korzystam z zabiegów w klinice Miracki https://klinikamiracki.pl/ jestem bardzo zadowolona z efektów a skóra wygląda zdrowo i promiennie . Każdy znajdzie coś dla siebie Smile myślę jeszcze o zabiegu redukcji tkanki tłuszczowej .Smile
Powrót do góry
ramonka
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pon Sty 06, 2020 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korzystam z różnych zabiegów w klinice Novoderm w Łodzi https://novoderm.pl/ .Jestem z nich bardzo zadowolona:) widzę efekty i czuję się młodziej. Moje dzieci chcą zafundować babci jeden zabieg z okazji nadchodzącego dnia babci Smile Myślę że każda z nas powinna skorzystać minimum raz w życiu z takich zabiegów by poczuć się piękną nawet babcia Smile
Powrót do góry
wisienka22
Barok
Barok

PostWysłany: Czw Sty 09, 2020 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A powiedzcie mi jeszcze w jaki sposób pielęgnujecie swoje tatuaże ? Bo sa super fajne kosmetyki do pielęgnacji tatuażu o wegańskim składzie a są to dokładnie Tattoo Butter Loveink https://loveink.pl Pięknie pachną i nie mają żadnych świństw.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Sty 09, 2020 20:42    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: