Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co można kupić na święta
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Wasze strony
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maria30
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 27 Lis 2017
Posty: 328

PostWysłany: Nie Paź 13, 2019 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam Ci się zainteresować stroną jaką jest https://www.taniaksiazka.pl/znajdz-mnie-andre-aciman-p-1300134.html Znajdziesz tutaj wiele takich książek jak ta które na święta będą wprost idealnym prezentem. Na pewno zadowolisz tym nie jedną osobe przy wigilijnym stole.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Paź 13, 2019 19:23    Temat postu:

Powrót do góry
tarpanka
Antyk
Antyk


Dołączył: 21 Paź 2019
Posty: 4

PostWysłany: Pon Paź 21, 2019 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jestem zwolenniczką praktycznych prezentów Smile sala lubię dostawać i lubię dawać różne gadżety. Garett ma u siebie fajne produkty: smartwatche, kamerki do samochodu, tablety... może zerknij do nich Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BerkOwicZeK2
Antyk
Antyk


Dołączył: 27 Paź 2019
Posty: 4

PostWysłany: Nie Paź 27, 2019 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam zawsze problemy z wyborem prezentów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
melisandret
Pozytywizm
Pozytywizm


Dołączył: 30 Wrz 2019
Posty: 124

PostWysłany: Czw Lis 07, 2019 00:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajne poszewki na poduszki kupicie w https://littledreams.pl/ to sklep internetowy. Mają bardzo ładne poszewki bawełniane. Teraz kupiłam takie z motywami świątecznymi - w gwiazdki, jelonki czy choinki. Idealnie będą zdobić mieszkanie na święta Smile Wcześniej z kolei kupowałam u nich poszewki aksamitne, bardzo teraz modne, ale ja tam lubię aksamit od lat, zawsze wydawał mi się bardzo eleganckim materiałem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Patrycja
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 02 Lip 2019
Posty: 152

PostWysłany: Wto Lis 12, 2019 15:42    Temat postu: prezent na święta Odpowiedz z cytatem

Według mnie najlepsze są prezenty, dzięki którym możemy wspólnie spędzać cudowny czas. Ciekawe wejściówki, gry planszowe, albo sprzęt sportowy, a w zimie to przede wszystkim narty https://www.projektjunior.pl/sprzet-zimowy/narty-dla-dzieci/ Dzięki temu nie tylko sprawimy radość dzieciom, ale i sami zmotywujemy się do aktywności fizycznej Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Basiula
Antyk
Antyk


Dołączył: 14 Gru 2018
Posty: 10

PostWysłany: Sro Lis 13, 2019 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej,
co myślicie o takich torach kulkowych http://spacerail.pl/? Mój mały jest bardzo kreatywny i lubi takie rzeczy i myślę ,ze to będzie idealny prezent dla niego pod choinkę. Fajna alternatywa dla klocków lego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kulkka
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 27 Sty 2018
Posty: 154

PostWysłany: Pią Lis 15, 2019 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jeszcze się nad tym nie zastanawiałam tak naprawdę, ale chyba najwyższy czas to zmienić bo czas leci i później będę miała problem. Koniecznie też z https://godanparty.pl/ muszę zamówić sobie kilka balonów i girlandów żeby ozdobić dom na święta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JBeztyKowicZek
Antyk
Antyk


Dołączył: 17 Lis 2019
Posty: 12

PostWysłany: Nie Lis 17, 2019 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mi się wydaje, że książka jest najlepsza Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
moniska
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 11 Sie 2017
Posty: 230
Skąd: pmi

PostWysłany: Czw Lis 21, 2019 16:30    Temat postu: List od świętego Mikołaja. Odpowiedz z cytatem

Witajcie, jestem ciekawa, co powiecie na to, że na stronie listymikolaja.pl można zamówić list dla dzieci, nadawany jakby przez Gwiazdora? Mi się ten pomysł bardzo podoba i jestem w trakcie pisania treści. Jeden już zamówiłam, czas na następny. Bardzo fajna taka koncepcja, w której mogę jednocześnie dzieciakom przekazać wszystko, czego na co dzień nie chcę słuchać Wink .
_________________
MONISKA
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tamriel
Antyk
Antyk


Dołączył: 28 Lis 2019
Posty: 4

PostWysłany: Czw Lis 28, 2019 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie mam pomysłów, więc wychodzę do sklepów i szukam inspiracji na żywca Very Happy Jutro mam zamiar odwiedzić mediaexpert, bo mają mega promocje, zobaczcie sami https://www.mediaexpert.pl/lp,black-friday - to na pewno jakieś prezenty kupię Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ela25
Pozytywizm
Pozytywizm


Dołączył: 21 Gru 2018
Posty: 128

PostWysłany: Czw Gru 05, 2019 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Smile
Jeśli nie macie pomysłu na prezent dla swojego dziecka to mogę Wam serdecznie polecić zestaw lego bałwanek olaf z figurką uroczego Olafa z filmu Disneya "Kraina lodu 2". Sama niedawno kupiłam ten zestaw na urodziny mojemu synkowi i był zachwycony! Very Happy Myślę, że to świetny pomysł na upominek, zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek. Sprawdźcie koniecznie! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polina
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 10 Lis 2017
Posty: 293

PostWysłany: Nie Gru 15, 2019 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakies ciekawe dekoracje na Święta?! Co planujecie u siebie w domu zmienic, aby jednak ten klimat świąteczny sie pojawil?
Jesli nie macie pomyslow na swiateczne dekoracje, to spojrzcie tutaj: https://www.dekoria.pl/swieta - juz sa gotowe dekoracje czy aranzacje, wraz z cenami i mozliwoscia zamowienia u nich. A maja akurat dosc konkretne znizki, bo nawet do -50%!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 28 Cze 2017
Posty: 1239

PostWysłany: Pon Gru 16, 2019 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o jakiś fajny prezent dla malutkiego dziecka to może warto byłoby postawić na interaktywne zabawki ? Co wy na to? Takie zabawki są atrakcyjne, także przez długi czas dziecko będzie się chętnie nimi bawić. Ja planuje też takie zabawki na stronie e-kindspalnet.com kupić moim maluszkom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
52Czerwinionki
Antyk
Antyk


Dołączył: 17 Gru 2019
Posty: 4

PostWysłany: Wto Gru 17, 2019 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to bym kompletnie nie wiedział co takiemu małemu dziecku kupić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarinaMa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 05 Cze 2020
Posty: 281

PostWysłany: Pon Wrz 14, 2020 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że tak! Najważniejsze zawsze będzie odpowiednie podejście do tego tematu. Skoro dzisiaj jest taka możliwość, by postawić na specjalne oferty promocyjne, to moim zdaniem jest to super opcja! Ja często korzystam z takich rozwiązań, jakie można dzisiaj uzyskać w https://allegro.pl/strefaokazji/black-friday bo cenię sobie oszczędność. Co roku korzystam z takich okazji i teraz planuję zrobić dokładnie tak samo. Chodzi w końcu o to, by prezent był jak najbardziej udany. Warto zaplanować takie zakupy już teraz!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Wrz 14, 2020 19:56    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Wasze strony Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group