Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

wymarzone miejsce
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Turystyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Verterns
Antyk
Antyk


Dołączył: 23 Sty 2019
Posty: 11

PostWysłany: Pią Sty 25, 2019 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się podoba hotel w Mikorzynie https://hotelmikorzyn.pl/ polecam właśnie ten hotel bo jest na prawdę fajny bardzo piękne miejsce w bardzo pięknych okolicach. Można wypocząć i odpocząc od wielkich miast.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Sty 25, 2019 14:51    Temat postu:

Powrót do góry
brawoja
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 08 Paź 2018
Posty: 200

PostWysłany: Sob Sty 26, 2019 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja uwielbiam nasze polskie góry, maja w sobie cos takiego ze chce sie wracac, ostatnio z mezem spontanicznie trafilismy na Dwor Rychwałd niedaleko Żywca i cos mi sie wydaje ze to miejsce bedziemy odwiedzac bardzo czesto :d zakochałam sie, przepiekna okolica, pokoiki przytulne, czysciutkie, pyszne jedzenie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Małgosia
Antyk
Antyk


Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 9
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sob Kwi 20, 2019 19:42    Temat postu: Polecam tani nocleg w klimatycznym miejscu - 3Pokoje Odpowiedz z cytatem

Polecam tanie noclegi w klimatycznym miejscu na portalu Hotelowa7.pl To miejsce nosi nazwę 3Pokoje


Przyjmujemy rezerwacje całego domku (2-8 osób) lub oddzielnych pokoi na wiosnę i lato 2019. Jeżeli chcecie komfortowo odpocząć, to nasze 3 pokoje z łazienkami i kuchniami czekają właśnie na Was. Dla każdego gościa mamy świeżo pościelone łóżko. U nas tylko hotelowa biała pościel oraz ręczniki. Na terenie możliwość palenia ognisk, dla naszych gości dostępna jest nowa, zadaszona wiata grillowa. To cudowne miejsce dla wszystkich spragnionych odpoczynku w otoczeniu przyrody.

Oferujemy 3 pokoje, każdy z osobnym wejściem, każdy z łazienką z prysznicem oraz wyposażoną kuchnią (płyta grzewcza, lodówka, czajnik, garnki, naczynia, sztućce), w każdym pokoju grzejniki.
1 pokój jest 2-osobowy (pokój z kozą - kominek, aneks kuchenny, łazienka, tv)
2 pokój jest 4-osobowy (dwa pokoje dzielone ścianą z przejściem, kominek, aneks kuchenny, łazienka, tv)
3 pokój jest 2-osobowy z tarasem (pokój, aneks kuchenny, łazienka, zadaszony taras, tv)


Znajdujemy się we wsi Oseredek, w gminie Susiec. Wieś Oseredek położona jest na terenie Parku Krajobrazowego Puszczy Solskiej, dokładnie w geograficznym środku Roztocza, w połowie drogi między Kraśnikiem a Lwowem. Nasza lokalizacja to wielka hektarowa działka na pagórku, porośnięta sosnami i akacjami, granicząca z dzikim stawem i lasem. Znajdujemy się na uboczu wioski, ok 300 m od głównej drogi - dojazd drogą utwardzoną. Na naszym terenie znajduje się domek z trzema oddzielnymi pokojami oraz stary drewniany budynek Szkoły Podstawowej, która wybudowana została w 1939 roku i od kilku lat jest już zamknięta. Na terenie działki nikt nie mieszka na stałe. Najbliższy dom mieszkalny ok 300 m. za gęsto rosnącymi drzewami.

Zapraszamy amatorów pieszych wycieczek - Puszcza Solska sprzyja wędrówkom, w pobliżu znajdują się Szumy na Tanwi - jeden z 7 Nowych Cudów Polski, Rezerwat nad Tanwią oraz Rezerwat Czartowe Pole. Ugościmy rowerzystów - obok nas przebiega wiele szlaków rowerowych, największy z nich to Wschodni Szlak Rowerowy Green Velo. Polecamy wypoczynek połączony z grzybobraniem, wystarczy wyjść z pokoju i już można znaleźć prawdziwki. Jeżeli chcecie odpocząć sami lub z dziećmi, to dookoła jest mnóstwo zieleni, jeżeli kochacie fotografować, to widoków nie zabraknie. Jeżeli nie przeszkadzają Wam żabie koncerty, przeloty czapli i bocianów, odwiedziny zajęcy i saren oraz marzycie o niebie pełnym gwiazd w wiejsko-leśnej ciszy, to u nas nacieszycie oczy pięknymi widokami Puszczy Solskiej.

Szlaki turystyczne:
Szlak Krawędziowy, Szlak Szumów, Szlak Południowy, Szlak Walk Partyzanckich, Centralny Szlak Roztocza, Wschodni Szlak Rowerowy Green Velo, Roztoczański Szlak Rowerowy, Dookoła Gminy Susiec

Ciekawe miejsca w okolicy:

Rezerwat nad Tanwią
Rezerwat Czartowe Pole
Zalew w Majdanie Sopockim
Rezerwat Nowiny
Kamieniołom w Nowinach
Wzgórze Kościółek - Zamczysko
Wzgórze Wapielnia
Kościół w Łosińcu
Kamieniołom w Józefowie
Kościół i Kaplice w Górecku Kościelnym
Kościół na wodzie w Zwierzyńcu
Kościół i kaplice w Krasnobrodzie
Rynek Starego Miasta Zamość
Muzeum Miejsce Pamięci w Bełżcu
Cerkiew w Radrużu
_________________
Bieszczady jesienią
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Paula55
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 163

PostWysłany: Wto Kwi 30, 2019 09:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My postanowiliśmy wybudować dom z garażem. Kiedy jeszcze mieszkaliśmy w bloku nie mieliśmy tyle szczęścia i zawsze musieliśmy szukać miejsca parkingowego. Teraz chcemy poczuć się luksusowo i planujemy zamontować automatyczną bramę. Ostatnio w oczy wpadła mi automatyka do bram poznań Jeżeli jesteście w podobnej sytuacji to możecie sprawdzić ich ofertę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adam123
Antyk
Antyk


Dołączył: 16 Kwi 2019
Posty: 6

PostWysłany: Czw Maj 09, 2019 09:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam jeździć w góry - Pieniny. Właśnie zapisałem się na wyprawę, która łączy w sobie warsztaty fotograficzne wraz z podróżowaniem Smile Zawsze mnie interesowało jak fotografować zachód słońca Smile Liczę na to, ze poznam tam ciekawe techniki fotografowania Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dajana
Barok
Barok


Dołączył: 18 Lip 2018
Posty: 80

PostWysłany: Pon Maj 27, 2019 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli marzymy o egzotycznych wakacjach to na pewno dobrym pomysłem będzie wycieczka na Bali
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Małgosia
Antyk
Antyk


Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 9
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Sie 29, 2019 23:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

... a co powiecie na to - noclegi w lesie ??? Pewnie, że w komfortowym hotelu będzie inaczej, ale jeśli macie już dość monotonności i nie ciągnie Was do miejskiego gwaru to noclegi w lesie będą dla Was spełnieniem marzeń! Szczególnie w takich komfortowych warunkach jak te : noclegi
_________________
Bieszczady jesienią
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mannia
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 30 Wrz 2019
Posty: 357

PostWysłany: Pią Paź 11, 2019 07:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Villa Herkules http://www.villaherkules.pl/ w Świnoujściu okazała się być takim miejscem. To właśnie tam wypoczęliśmy w komfortowych warunkach a przy okazji wykorzystaliśmy zaoferowaną odnowę biologiczną. Dokładnie tego było nam trzeba!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bubbles
Antyk
Antyk


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 18
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Lis 06, 2019 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie mam takiego wymarzonego miejsca, do którego bardzo bym chciała wyjechać. cieszę się ze wszystkich podróży i tych małych i tych dużych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamakaroliny
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Paź 2017
Posty: 405

PostWysłany: Pią Lis 08, 2019 09:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie nie ma to jak własne cztery konty, nie wyobrażam sobie mieszkać z kimś. Nie tak dawno wprowadziliśmy sie na swoje i wyposażamy nasze mieszkanie. Jednym z urządzen które zakupiłam jest termowentylator ceramiczny http://www.adler.com.pl/index.php/Main/Produkt/cr_7718 Może być również uruchomiony jako urządzenie chłodzące, wytwarzające zimny nadmuch. Z tego względu termowentylator ma swoje zastosowanie zarówno w czasie chłodnych jak i gorących dni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
misst
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 23 Kwi 2019
Posty: 160

PostWysłany: Sob Lis 23, 2019 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od siebie mogę polecić Ci taki hostel http://www.stopwroclaw.pl/about-us
ja bardzo lubię wracać do miejsc które wywarły na mnie dobre wrażenie i zawsze dbam też o to aby polecać je innym.
Jeżeli więc szukasz miejsca wartego uwagi mam nadzieję, że właśnie je znalazłaś.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mannia
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 30 Wrz 2019
Posty: 357

PostWysłany: Pią Gru 06, 2019 08:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dawno temu wymarzyłem sobie wyjazd do Gdańska. Całe szczęście, wreszcie udało mi się zrealizować ten plan i to z wyborem idealnie trafionego hotelu. Mowa o Hotelu Gdańsk https://amber-hotel.pl/ , który okazał się absolutnie trafionym wyborem. To jest moje miejsce!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maciejewskimichal8
Antyk
Antyk


Dołączył: 24 Wrz 2020
Posty: 5

PostWysłany: Czw Wrz 24, 2020 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem zachwycony szkołą "FunSurf" która organizuje np obozy windurfingowe Smile Można zwiedzić piękne miejsca i zdobyć świetne wspomnienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gosia
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 24 Lis 2020
Posty: 29

PostWysłany: Wto Lis 24, 2020 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie każde z tych miejsc jest cudowne i mało znane https://trivabook.pl/malo-znane-atrakcje-turystyczne-w-polsce
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zuzka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 07 Lut 2018
Posty: 479

PostWysłany: Sro Lip 21, 2021 18:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zbieram na wakacje na Malediwach, kiedy to marzenie spełnię i zobaczę raj na ziemi o którym tyle słyszałam Z pewnością zamówię wycieczkę na nomade.pl - oferują wiele dodatkowych atrakcji w cenie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Lip 21, 2021 18:07    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Turystyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group