Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Konto.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fretka1
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 26 Lut 2019
Posty: 237

PostWysłany: Sro Maj 29, 2019 15:13    Temat postu: Konto. Odpowiedz z cytatem

Bank to miejsce bez którego człowiek nie wyobraża sobie życia. To tam znajdziesz wszystkie swoje pieniądze i ulokujesz oszczędności. Ale... jaki banki i konto wybrać? Proponuję zajrzeć na http://bankowe-konto.pl/ i zobaczyć co mają do zaoferowania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Maj 29, 2019 15:13    Temat postu:

Powrót do góry
Milosz5
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 08 Lis 2018
Posty: 741

PostWysłany: Sob Lip 13, 2019 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziwi mnie to, dlaczego dzisiaj tak wiele osób podejmuje nieprzemyślane decyzje finansowe.

Ostatnio zmieniony przez Milosz5 dnia Pią Sie 12, 2022 12:20, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiunia
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 18 Cze 2018
Posty: 251

PostWysłany: Pią Sie 02, 2019 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koleżanka z pracy szukała nie tak dawno banku w którym mogłaby założyć konto dla swojej córki - studentki.Zaczęłyśmy szukać razem w necie i ofert jest wiele a nie miałyśmy czasu ich porównywać.Najlepsze konto dla studenta to bardzo subiektywne określenie bo każdy oczekuje czegoś innego od takiego konta.Na szczęście jest ranking kont studenckich ,gdzie można porównać te konta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milena65
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 09 Lut 2019
Posty: 30

PostWysłany: Pon Sie 05, 2019 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto porównać ofertę co najmniej kilku banków i sprawdzić jak wyglądają koszty za prowadzenie rachunku. Atutem są również dodatkowe usługi, jakie bank oferuje swoim klientom. Przykładowo, mam na myśli przelewy natychmiastowe oraz przelewy na telefon - http://expresselixirpl.simplesite.com/ . To bardzo wygodne i bezpieczne rozwiązanie, które eliminuje problem z oczekiwaniem na dotarcie gotówki do odbiorcy. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
31Jacuniento
Antyk
Antyk


Dołączył: 11 Wrz 2019
Posty: 4

PostWysłany: Czw Wrz 12, 2019 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że warto porównywać różne oferty bankowe, ale moim zdaniem jeśli ktoś nam coś poleci to można ślepo w to iść. Ja mogę Wam polecić mbank konto firmowe http://wybieramkonto.pl/konto-firmowe/mbiznes-konto-firmowe-mbank. Także jeśli ktoś z Was ma swoją firmę i jeszcze zastanawia się nad rachunkiem bankowym to śmiało bierzcie to Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arkadiusz1
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 20 Wrz 2017
Posty: 801

PostWysłany: Sob Paź 12, 2019 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości co do któregoś z banków, to powinniście podchodzić do tematu z wyczuciem.

Ostatnio zmieniony przez Arkadiusz1 dnia Pon Sie 08, 2022 16:59, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
leśnikowa
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 31 Paź 2019
Posty: 142

PostWysłany: Czw Paź 31, 2019 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wybór odpowiedniego banku to podstawa. Trzeba mieć trzymać w bezpiecznym miejscu nasze oszczędności. Ja co prawda za dużo to ich nie mam, ale mam nadzieję że to się zmieni bo zamierzam odkładać w programie pracownicze plany kapitałowe https://www.mojeppk.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnetaRoz
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 26 Cze 2022
Posty: 24

PostWysłany: Czw Lip 21, 2022 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto skutecznie zainwestować teraz w złoto i srebro które będziecie mogli kupić w https://www.mennicaskarbowa.pl/ ponieważ teraz jest najbardziej opłacalne, a w Mennicy Skarbowej jest najlepsza cena, w przeciwieństwie do innych mennic gdzie również trzeba długo czekać na realizację zamówień
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zuzka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 07 Lut 2018
Posty: 479

PostWysłany: Sro Paź 19, 2022 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy z ans chyba lubi proste rozwiązania. Teraz bez problemu można założyć konto bankowe przez internet od zaraz . Nawet kurier nie musi przyjeżdżać, żeby zweryfikować naszą tożsamość. Wystarczy skorzystać z alternatywnych metod potwierdzenia danych, takich jak wideoweryfikacja, wysłanie selfie czy przez eDowód. Taką opcję oferują najpopularniejsze banki w Polsce, można też skorzystać z promocji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mennica Skarbowa
Barok
Barok


Dołączył: 13 Gru 2021
Posty: 67

PostWysłany: Sob Paź 29, 2022 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Część środków warto zdecydowanie ulokować w metale szlachetne, dlatego jeżeli szukacie dobrych ofert to jak najbardziej zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej mennicy skarbowej https://www.mennicaskarbowa.pl/ w której znajdziecie złote monety bulionowe 1 uncjowe, sztabki również srebrne w różnej gramaturze. Do tego pełne bezpieczeństwo i realizacja już w 24 godziny!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monikamonik
Renesans
Renesans


Dołączył: 10 Paź 2022
Posty: 43

PostWysłany: Sob Lut 11, 2023 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy macie określone rodzaje kont? Ja teraz zastanawiam się nad wyborem odpowiedniego konta forex, ponieważ jestem początkującą inwestorką. Chcę skorzystać z usług brokera, który doradzi mi jak powinnam się za to zabrać. Słyszałam o forex demo. Czy ktoś z was zaczynał od tego konta? Zależy mi a darmowym koncie na początek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AlexCapek
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 16 Lut 2021
Posty: 1033

PostWysłany: Pon Lut 27, 2023 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta mennica skarbowa jest świetna. Warto sobie tam srebro kupować.
________________________________
Pisanie prac licencjackich
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gosiak
Antyk
Antyk


Dołączył: 09 Kwi 2023
Posty: 1

PostWysłany: Nie Kwi 09, 2023 09:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coraz więcej osób patrzy również na możliwość szybkiego założenia i aktywacji konta 100% online: https://darmowekontobankowe.org/konto-bankowe-przez-internet-bez-kuriera/ To z pewnością duża wygoda i oszczędność cennego czasu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Kwi 09, 2023 09:37    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group