Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Aktywnośc fizyczna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fiona45
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 12 Wrz 2018
Posty: 208

PostWysłany: Wto Kwi 30, 2019 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aktywność fizyczna jest bardzo fajna i wiele osób właśnie korzysta z niej. Jednak ne raz mamy problemy zdrowotne z nerkami, z moczem itp. Kobiety i mężczyni. Widziałam ciekawe propozycje na https://www.e-zikoapteka.pl/tena-men-extra-light-wkladki-anatomiczne-14-sztuk.html ,które mogą pomóż. Czasem warto szukać takich rozwiązań.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Kwi 30, 2019 11:10    Temat postu:

Powrót do góry
sammi
Antyk
Antyk


Dołączył: 30 Kwi 2019
Posty: 1

PostWysłany: Wto Kwi 30, 2019 23:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś bardzo lubiłam biegać, teraz obrosłam nieco tłuszczem i coraz trudniej mi wyjść z domu. Cóż, niestety bywa i tak. Na szczęście zaczęła się wiosna i widmo lata nadciąga - a wiadomo, głupio pokazać się w kostiumie z tłuszczykiem po bokach :p
_________________
sony playstation 4
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ritta
Antyk
Antyk


Dołączył: 16 Kwi 2019
Posty: 7

PostWysłany: Pon Maj 06, 2019 23:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z tym, że sport jest zbawienny dla zdrowia, są jednak pewne ograniczenia, głównie zdrowotne. Przykładem jest tu moja siostrzenica, która cierpi na padaczkę, aktualnie przyjmuje leki przeciwdrgawkowe i na szczęście ataków nie ma od kilku miesięcy.
Leki zawsze kupuje przez internet, Convulex cena w aptekach internetowych jest dużo korzystniejsza, zresztą inne leki też mają dobrą cenę
Wracając do sedna, siostrzenica bardzo chciałaby uprawiać pływanie, myślicie, że to będzie bezpieczne w przypadku tej choroby?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
semira9932
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 31 Mar 2018
Posty: 747

PostWysłany: Pon Sie 05, 2019 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pływam najczęściej 3 razy w tygodniu, ponieważ tam mi wygodnie. Niestety moje stare kąpielówki nie wytrzymały chloru i tak częstych basenów, więc trzeba kupić coś nowego. Zastanawiałem się nad kąpielówkami od FINIS Polska, bo mają świetne opinie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
opiekunnestbank
Antyk
Antyk


Dołączył: 18 Lip 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pią Sie 09, 2019 06:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szanowni Państwo, zachęcam do zapoznania się z ofertą Nest Konta w Nest Banku, które jest darmowym kontem bankowym. W jego ramach za 0 zł oferujemy: założenie i prowadzenie konta, przelewy krajowe Elixir, wpłaty gotówki w PLN w ponad 2500 wpłatomatów sieci Euronet, wydanie i używanie jednej karty płatniczej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach banku. Konto można otworzyć na kilka sposobów: przelewem (wystarczy wykonać przelew, a konto będzie aktywne nawet w 15 minut), poprzez kuriera (konto aktywne nawet w 5 dni, wystarczy podpisać dostarczoną umowę), w oddziale (wystarczy złożyć wniosek online, a następnie udać się do oddziału, aby podpisać umowę) lub w oddziale stacjonarnym banku.

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baska80
Antyk
Antyk


Dołączył: 11 Sie 2019
Posty: 4

PostWysłany: Nie Sie 11, 2019 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jak mam dłuższą przerwę od treningów przez choroby czy ogólny brak czasu, to od razu czuję się gorzej, psychicznie i fizycznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milosz5
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 08 Lis 2018
Posty: 741

PostWysłany: Pon Sie 26, 2019 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że tak. Jeśli nie zaczniecie się ruszać, to Wasz organizm zacznie szwankować.

Ostatnio zmieniony przez Milosz5 dnia Pią Sie 12, 2022 12:59, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElTango
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 05 Lip 2017
Posty: 578

PostWysłany: Sro Wrz 04, 2019 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No jasne, że warto się ruszać. Wiadomo, że najgorzej sie zmobilizować ale jak już sie zacznie ćwiczyć to potem jest z górki. Jeśli nie lubicie takich typowych ćwiczeń ale chcielibyście sie poruszać trochę to dobrym pomysłem mogą być rolki. Fajne i niedrogie rolki dla dzieci i dorosłych kupicie w sklepie https://sklep.spokey.pl/pol_m_Sporty_Rolki-wrotki-645.html . Tu też możecie kupić rozmaity sprzęt i akcesoria do ćwiczeń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arkadiusz1
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 20 Wrz 2017
Posty: 801

PostWysłany: Czw Paź 10, 2019 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale przecież wcale zimą nie musicie ograniczać treningów.

Ostatnio zmieniony przez Arkadiusz1 dnia Pon Sie 08, 2022 16:59, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fiona45
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 12 Wrz 2018
Posty: 208

PostWysłany: Czw Paź 24, 2019 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja lubię być aktywna sportowa, ale często mam jakieś przypadłości zachorowań stawów, kości itp. Wtedy zerkam do sklepu na https://rehastore.net/pl/ i zawsze znajduje wiele pomocnych sprzętów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol33266
Antyk
Antyk


Dołączył: 29 Paź 2019
Posty: 2

PostWysłany: Wto Paź 29, 2019 07:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja jedyna aktywność fizyczna jest poprzez siłownię.Od nie dawna biorę nawet peptydy które kupuje w bardzo dobrym sklepie internetowym dawkowanie peptydów .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulka13
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 23 Lut 2018
Posty: 228

PostWysłany: Sro Paź 30, 2019 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do mojej aktywności fizycznej to uwielbiam ćwiczyc w domu, teraz chcę zamówić na stronie https://www.marbo-sport.pl/product-pol-27137-Mata-do-jogi-10-mm-YM03-niebieska-HMS.html maty i zacząc uprawiac fitness jeszcze nigdy nie robiłam takiego strikte cardio.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolka6
Antyk
Antyk


Dołączył: 31 Paź 2019
Posty: 13

PostWysłany: Czw Paź 31, 2019 08:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ogólnie bardzo lubię aktywność fizyczną każdego rodzaju, bo niezwykle mnie to odpręża i poprawia humor. Zastanawiałam się też nad zapisaniem się na jogę, bo brakuje mi rozciągania. Znalazłam nawet fajne maty do jogi i zastanawiam się nad ich zakupem. Myślę, że mogłoby mi się to przydać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
małpeczka
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 06 Sie 2019
Posty: 88

PostWysłany: Czw Lis 07, 2019 21:42    Temat postu: Krav Maga Odpowiedz z cytatem

Wszyscy wiemy że aktywność fizyczna jest bardzo ważna dla każdego. Ja trenuje od kilku miesięcy Krav Maga w Tribe Squad. Super szkoła walki. Jestem pod wrażeniem instruktorów w tej szkole. Małe kameralne grupy treningi rano i wieczorem. Super sprawa dla każdego .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lejla
Pozytywizm
Pozytywizm


Dołączył: 03 Lip 2019
Posty: 126

PostWysłany: Sro Lis 13, 2019 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele osób ma słomiany zapał, chce od początku biegać maratony i osiągnąć formę życia po tygodniu na siłowni. Nie o to w tym chodzi. Przede wszystkim nie chodzi o formę tylko dobre samopoczucie - forma, zgrabne ciało to tylko dodatek. Sama zaczynałam przygodę z bieganiem od kilkuset metrów, by dziś biegać kilkanaście kilometrów. Kluczem do sukcesu jest wytrwałość i systematyczność.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Lis 13, 2019 11:01    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Następny
Strona 3 z 13
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group