Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

beton
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gedymin
Antyk
Antyk


Dołączył: 30 Cze 2019
Posty: 2

PostWysłany: Wto Paź 29, 2019 20:12    Temat postu: beton Odpowiedz z cytatem

Hej. Chciałbym w jakiś dobry sposób wykorzystać u siebie w firmie beton architektoniczny. wiele osób polecało mi http://www.vhct.pl/pl/beton-architektoniczny-szczecin dlatego również skorzystam z oferty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Paź 29, 2019 20:12    Temat postu:

Powrót do góry
janpogorzala
Antyk
Antyk


Dołączył: 29 Lip 2020
Posty: 1

PostWysłany: Sro Lip 29, 2020 07:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No możesz, zobaczysz jak wyjdzie. Jak będziesz zadowolony to daj znać, to też skorzystam. Ja ostatnio korzystałem z usług firmy RCUT która oferuje diamentowe wiercenie otworów. Czujecie? Diamentowe! Dla nich to takie wiercenie w cegle to pikuś!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
romek332676776
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 05 Sie 2020
Posty: 1427

PostWysłany: Pon Sie 24, 2020 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o beton to ja taki kupiłem z firmy beton bydgoszcz .Moim zdaniem nikt lepszego betonu w żadnej firmie nie znajdzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Markoss
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 15 Wrz 2020
Posty: 796

PostWysłany: Sob Paź 31, 2020 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku kiedy będziecie na etapie poszukiwań profesjonalnego wsparcia w zakresie wykonania prac typu wiercenie otworów w betonie to koniecznie zwróćcie uwagę na ofertę przygotowaną przez firmę CiW którzy działają na Dolnym Śląsku. Zajrzyj w wolnej chwili na https://ciw.org.pl/wiercenie-w-betonie/ gdzie dowiecie się więcej jak działają i jakie usługi mogą wykonać. Pozdrawiam i udanych prac życzę!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DanielTa.
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 25 Maj 2018
Posty: 469

PostWysłany: Pon Lip 19, 2021 09:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cieszę się, że natrafiłem akurat na wątek o takiej tematyce ponieważ jestem w tych kwestiach aktualnie na bieżąco. Miałem okazję współpracować z wieloma różnymi firmami, które wykonują wszelkiego rodzaju realizacje z betonu lub dostarczają beton. Na ten moment mam jednego faworyta i myślę, że warto tutaj wymienić przesiębiorstwo produkcji mas betonowych https://bostabeton.pl/ Mi ofertę tej firmy polecił znajomy i jestem mu za to niesamowicie wdzięczny Wink Działają oni zarówno dla klientów indywidualnych ale także dla klientów biznesowych. Na ich stronie internetowej możecie śmiało doczytać sobie wszystkie szczegóły, bo na pewno znajdziecie tam więcej informacji niż ja jestem w stanie przekazać tutaj na forum Very Happy Osobiście jestem zadowolony ze współpracy z tą firmą i z pewnością w razie potrzeby zwróciłbym się do nich ponownie. Warto wspomnieć, że posiadają oni swoje wytwórnie na terenie całego kraju także nie musicie się obawiać czy aby na pewno będą dostępni w Waszej lokalizacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nikodem_pe
Antyk
Antyk


Dołączył: 19 Lip 2021
Posty: 4

PostWysłany: Pon Lip 19, 2021 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do budowy domu wykorzystuje się coraz to nowsze rozwiązania materiałowe. Jednym z nich jest beton komórkowy https://termalica.pl/ który można pozyskać bezpośrednio od producenta. Nie na każdy teren takie rozwiązanie się sprawdzi, więc nie jest to uniwersalna opcja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
antoni_widmo
Antyk
Antyk


Dołączył: 03 Sie 2021
Posty: 4

PostWysłany: Wto Sie 03, 2021 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyroby betonowe można podzielić ze względu na miejsce ich zastosowania. Jednym z nich jest przepust betonowy który wykorzystywany jest w infrastrukturze komunikacyjnej do budowy podziemnych koryt rzek, tuneli oraz kanałów pod powierzchnią dróg.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rucki44
Barok
Barok


Dołączył: 02 Mar 2021
Posty: 71

PostWysłany: Pon Sie 09, 2021 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Natomiast jeżeli będziecie potrzebowali wysokiej jakości skutecznych elementów hydroizolacyjnych która skutecznie zabezpieczy je przed wilgocią i negatywnym działaniem wody To tutaj zdecydowanie warto postawić na najwyższy standard sprawdzając ofertę materiałów marki Icopal którzy wyróżniają się jakością, trwałością i jednocześnie świetnymi warunkami gwarancyjnymi sięgającymi 99 lat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
VaderRayden
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 22 Paź 2020
Posty: 477

PostWysłany: Pon Sie 09, 2021 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kocham branże budowlaną. Tam są wspaniałe pieniadze moim zdaniem!!
_________________________________
Prace licencjackie po angielsku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlize
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 17 Lip 2020
Posty: 184

PostWysłany: Czw Sie 26, 2021 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, można nieźle zarobić. Ja jednak jestem z drugiej strony jako inwestor i stawiam dom. Ceny mnie trochę przerażają... Ale ostatnio znaleźliśmy beton w bardzo dobrej cenie z czego się mega cieszę Smile Może na wiosnę dom już będzie stał!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frisa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Gru 2019
Posty: 1328

PostWysłany: Nie Wrz 05, 2021 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że ten artykuł https://studiodomu.pl/kubik-betonu-ile-wazy-i-ile-kosztuje-cena-m3-betonu-i-jego-waga/ może okazać się bardzo pomocny. Dowiecie się tam ile waży i ile kosztuje kubik betonu. Poza tym znajdziecie tam również wiele innych ciekawych artykułów, które przydadzą się na etapie budowy oraz remontowania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
budka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 23 Gru 2020
Posty: 693

PostWysłany: Czw Mar 17, 2022 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już jesteśmy w temacie betonu, to powiem wam, że mnie ostatnio były potrzebne wiercenie otworów w betonie w warszawie cennik. Znajomy podpowiedział mi, że firma /solutconstruction.pl ma tego typu usługi w swojej ofercie, więc postanowiłem się do niej zgłosić. Jestem umówiony w przyszłym tygodniu na dogadania szczegółów. Korzystaliście może kiedykolwiek ich oferty?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kelly
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 27 Sty 2020
Posty: 195

PostWysłany: Czw Kwi 07, 2022 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam w domu płyty betonowe na ścianach oraz blaty z niego wykonane. Oczywiście wszystko zachowane z gustownym umiarem. Świetnie się prezentuje i jest łatwy w konserwacji. Główną zaletą jest jego solidność. Wytrzyma długie lata bez zająknięcia i się nie zestarzeje, bo cechuje go elegancka prostota. O dziwo taki beton architektoniczny tworzony na wymiar mało kosztował, a firma, która mi go zamontowała, zrobiło to mega starannie. Nazywa się ona BTB Beton Architektoniczny i jest z Warszawy. Zdecydowanie warto się z nią skontaktować https://www.beton-architektoniczny.pl/oferta/wnetrza Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aligru
Renesans
Renesans


Dołączył: 22 Mar 2018
Posty: 60

PostWysłany: Pią Maj 27, 2022 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Beton też trzeba umiejętnie obrobić. Przede wszystkim wyszlifować. Tu przydadzą się https://raptorstore.pl/tarcze-do-szlifowania-betonu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
medela
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 3110

PostWysłany: Sro Sty 04, 2023 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najlepszym wyborem będzie jednak farba do betonu na zewnątrz czarna . Sama nie tak dawno ją kupiłam i powiem wam, że okazała się ona bardzo porządna także to był jednak naprawdę świetny wybór
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Reklama






Wysłany: Sro Sty 04, 2023 12:02    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group