Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Okna - sklep
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Wasze strony
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gefito88
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 354

PostWysłany: Sro Lip 18, 2018 17:04    Temat postu: Okna - sklep Odpowiedz z cytatem

Szukasz okien dla domu? Polecam zerknąć tutaj http://okna-internorm.pl/
Mają wiele różnych wzorów, kolorów i wykorzystują najnowszą technologię
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Sro Lip 18, 2018 17:04    Temat postu:

Powrót do góry
emporio
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 15 Paź 2018
Posty: 339

PostWysłany: Sob Wrz 28, 2019 07:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie technologie? Co takiego posiadają te okna, że mamy się na nie zdecydować? Teraz większość firm produkujących okna wykorzystuje nowoczesne technologie. Bardzo ważne jest to, by okna były energooszczędne ja np. mam z firmy Oknoplast okna PCV model Winergetic Premium, które mają zaawansowane parametry termoizolacyjne, zwiększoną ochronę przed hałasem, siedmio komorowy profil i zaczepy antywyważeniowe Safety Plus. Dla mnie moje okna mają wszystko, na prawdę. Jestem mega zadowolony. Oprócz kwestii technicznych warto też zaznaczyć, że to autorski projekt profilu Oknoplast, dlatego jak spodobał mi się ten profil u nich to nigdzie podobnego nie mogłem znaleźć. Mega fajnie to wygląda, profil jest zaokrąglony od zewnątrz, a od wewnątrz wygląda bardziej klasycznie. Mega polecam pod względem jakości i obsługi klienta właśnie firmę Oknoplast.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Acksay
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 24 Wrz 2017
Posty: 186

PostWysłany: Wto Paź 01, 2019 07:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie szukam okien dachowych do swojego nowego domu i musze wam powiedzieć, że wybór jest ciężki. Na szczeście trafiłem na tę stronę http://fachowydekarz.pl/okna-dachowe/  gdzie jest bardzo duzo wartościowych informacji na ten temat, które na pewno dla każdego z was w podobnej sytuacji jak ja beda bardzo pomocne. Polecam wam samemu sprawdzic, ponieważ warto
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wezzor
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 01 Paź 2019
Posty: 243

PostWysłany: Pią Paź 18, 2019 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakbyście szukali dobrych parapetów to świetne są parapety z mdf-u od śląskiego Toram. My kupiliśmy takie z dębowym fornirem, pięknie wyglądają a nie zapłaciliśmy za nie dużo, także jesteśmy w 100 % zadowoleni z wyboru. Firma jest ze Śląska.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolka6
Antyk
Antyk


Dołączył: 31 Paź 2019
Posty: 13

PostWysłany: Czw Paź 31, 2019 09:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że producent okien ma naprawdę całkiem spory wybór, więc coś powinniście tam znaleźć. Poszukacie odpowiedniego koloru, które będzie Wam pasował do reszty mieszkania. Taką podstawową barwą jest ponadczasowa biel, która wszędzie prezentuje się dobrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
melisandret
Pozytywizm
Pozytywizm


Dołączył: 30 Wrz 2019
Posty: 124

PostWysłany: Pon Lis 25, 2019 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas są okna PCV od Raven z fabryki okien w Grodzisku Mazowieckim. Produkują okna oparte na nowoczesnych profilach SCHÜCO https://ravenokna.pl/ Okna te bardzo dobrze nam służą, są porządnie wykonane, estetyczne, mają doskonałe własności izolacyjne. Wybraliśmy okna Schüco CORONA SI 82 bo to okna energooszczędne a na tym nam bardzo zależało. W praktyce sprawdzają się doskonale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
basiunia
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 184

PostWysłany: Sob Sty 04, 2020 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My długo szukaliśmy okien, ponieważ nie chcieliśmy aby wybór był przypadkowy, pod presją czasu. Chcieliśmy wymienić okna wiosną więc od jesieni już szukaliśmy różnych propozycji, prosiliśmy kilku producentów o wyceny. Wybór padł na okna PCV i jestem zadowolona. Zamówiliśmy je w jednym z salonów premium w naszym mieście, producentem jest Oknoplast. Dostaliśmy 7 lat gwarancji więc w porządku. A wy ile dostaliście gwarancji na okna? Standard jest chyba 5 lat nie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcin.korczek
Antyk
Antyk


Dołączył: 24 Lut 2020
Posty: 4

PostWysłany: Pon Lut 24, 2020 08:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej. Chciałbym zapytać, czy ktoś z Was ma parapety zewnętrzne z blachy? jak to się u was sprawdza? Jak z czyszczeniem, konserwacją itd? Jakie ewentualnie inne jeszcze polecacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bendy
Barok
Barok


Dołączył: 11 Wrz 2019
Posty: 79

PostWysłany: Pon Mar 23, 2020 23:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto znaleźć okna, które spełnią nasze oczekiwania jeśli chodzi o jakość. Firma https://www.oknoteka.pl/ zapewnia okna w Warszawie ale też ich profesjonalny montaż. Można skorzystać z ich doświadczenia i zdecydować się na jakieś konkretne okna do domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
urodziwa
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 28 Lut 2020
Posty: 116

PostWysłany: Czw Kwi 02, 2020 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio zakupiłam nowe okna, które są bardzo innowacyjne. Używam SmartWindow System aplikacja i steruje nimi zdalnie Smile Kupiłam je w https://oknainternorm.pl/poradnik/prezentacja-smartwindow-system
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LEKOstas
Antyk
Antyk


Dołączył: 02 Kwi 2020
Posty: 4

PostWysłany: Pią Kwi 03, 2020 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najlepsze są okna PCV Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gregorian
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 26 Lut 2019
Posty: 211

PostWysłany: Pią Kwi 10, 2020 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

basiunia napisał:
My długo szukaliśmy okien, ponieważ nie chcieliśmy aby wybór był przypadkowy, pod presją czasu. Chcieliśmy wymienić okna wiosną więc od jesieni już szukaliśmy różnych propozycji, prosiliśmy kilku producentów o wyceny. Wybór padł na okna PCV i jestem zadowolona. Zamówiliśmy je w jednym z salonów premium w naszym mieście, producentem jest Oknoplast. Dostaliśmy 7 lat gwarancji więc w porządku. A wy ile dostaliście gwarancji na okna? Standard jest chyba 5 lat nie?


Tak Basiu z tego co pamiętam jak my wybieraliśmy okna to większość firma dawała 5 lat. Oknoplast i jeszcze jedna dała więcej bo 7 lat gwarancji. My zamówiliśmy z Oknoplastu. Dobra solidna stolarka na lata. Nie mogliśmy chcieć więcej, nasze okna nam odpowiadają w 100%
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darek332
Antyk
Antyk


Dołączył: 15 Kwi 2020
Posty: 1

PostWysłany: Sro Kwi 15, 2020 06:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy kupuje tam okna gdzie mu się najbardziej podoba.Sam za swoje okna trochę pieniędzy zapłaciłem.
_________________
PORÓWNAJ CENY OKIEN = http://twoje-okna.com/malopolskie/okna-andrychow
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ciri
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 22 Lis 2019
Posty: 385

PostWysłany: Pon Kwi 27, 2020 06:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla osób z Lublina lub okolic - mogę śmiało polecić firmę Atos. Mają bardzo wysokiej jakości okna, które mam u siebie już trzeci rok i które sprawdzają się idealnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lejla
Pozytywizm
Pozytywizm


Dołączył: 03 Lip 2019
Posty: 126

PostWysłany: Pon Kwi 27, 2020 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Okna to spora inwestycja zanim zdecydujesz się na konkretny model warto sprawdzić ofertę kilku producentów, zapoznać się z parametrami okien, izolacją termiczną, akustyczną, wytrzymałością czy bezpieczeństwem. Szeroki wybór okien pcv i aluminiowych posiada firma Eurocolor (https://eurocolor.com.pl). W ich ofercie znajdziesz idealne okna dla siebie oraz 7 letnią gwarancję! A korzystając z montażu fabrycznego zyskasz kolejny rok! Z tego co widziałam na ich stronie obecnie trwa wiosenny rabat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Kwi 27, 2020 13:21    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Wasze strony Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group