Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

bóle nóg
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mizzi
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 16 Paź 2019
Posty: 99

PostWysłany: Sro Paź 16, 2019 16:05    Temat postu: bóle nóg Odpowiedz z cytatem

czy czeste bóle nóg mogą być spowodowne pracą siedzącą, jak sobi z tym radzić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Paź 16, 2019 16:05    Temat postu:

Powrót do góry
karuma
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 12 Maj 2019
Posty: 296

PostWysłany: Sob Paź 19, 2019 09:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem przyczyn takiego bólu może być naprawdę wiele. Dlatego uważam, że najlepiej, jak udasz się do lekarza, który postawi odpowiednią diagnozę i przepisze Ci leki, które pomogą pozbyć się dolegliwości. Ja poszłam ze swoimi niepokojącymi objawami i od razu dostałam lek, o którym informacje znalazłam na https://ktomalek.pl/influvac-tetra-ulotka-cena-zastosowanie-apteka-zawiesina-do-wstrzykiwan-1-amp-strz-po-0-5-ml-igla/ub-3361862 . Faktycznie po jego stosowaniu zaczęłam powoli odczuwać poprawę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamamama
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 05 Lut 2019
Posty: 220

PostWysłany: Sro Paź 23, 2019 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najskuteczniejszym dla mnie srodkiem na cięzkie nogi jest maxi3vena, ma w składzie znany na problemy żylne ruszczyk, który wzmacnia i uszczelnai naczynia, też działa przeciwzapalnie i przeciwobrzekowo, robię sobi od czau do czasu taką kurację kilkutygodniową
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ciri
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 22 Lis 2019
Posty: 385

PostWysłany: Sro Gru 04, 2019 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje się to jak najbardziej możliwe, choć trzeba mieć na uwadze, że przyczyn bólu nóg może być tak naprawdę bardzo dużo. Ja raczej na nic bym nie czekała, tylko od razu skontaktowała się z jakimś dobrym ortopedą, czy choćby najzwyklejszym lekarzem. Dobrym wyborem w razie konieczności poddania się rehabilitacji będzie przychodnia specjalistyczna Śliwa – https://www.przychodniaspecjalistyczna.com.pl/rehabilitacja/8.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lejla
Pozytywizm
Pozytywizm


Dołączył: 03 Lip 2019
Posty: 126

PostWysłany: Czw Gru 05, 2019 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Praca w trybie siedzącym nie jest zdrowa dla naszego organizmu i może powodować bóle nóg, a nawet żylaki. Dlatego warto po pracy znaleźć czas na jakieś zajęcia sportowe. Można też kupić sobie taką podporę na stopy żeby znajdowały się nieco wyżej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brawoja
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 08 Paź 2018
Posty: 200

PostWysłany: Sro Gru 18, 2019 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sama mialam problem z zylakami. Niestety... rzeczywiscie moze i tryb pracy siedzacy mial tutaj znaczenie, tego nie wiem... przyczyn moze byc wiele Smile grunt, ze udalo mi sie ich pozbyc Smile w Alfa Medica w czestochowie usuwaja zylaki, mozna zrobic badanie doppler konczyn dolnych Smile na pewno jesli cos zauwazamy niepokojacego to warto wybrac sie do lekarza i nie zwlekac
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mautka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 15 Lis 2017
Posty: 581

PostWysłany: Sob Sty 04, 2020 00:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Praca siedząca jest szczególnie niebezpieczna dla naszych nóg, własnie wtedy występuje najwięcej problemów związanych z krążeniem, co objawia się bólem nóg czy opuchniętymi kostkami. Warto sięgać wtedy po produkty uciskowe firmy Venoflex https://venoflex.pl/kolekcja/city-confort-coton/. Stosowane rano sprawią ze obrzęk nie powinien powstawać, można stosować je nawet do 6 miesięcy. Rezultaty widoczne są praktycznie od razu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brawoja
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 08 Paź 2018
Posty: 200

PostWysłany: Wto Sty 07, 2020 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mysle,ze takie bole nog to warto byloby skonsultowac z lekarzem... u mojej mamy najpierw byly wlasnie takie bole no i w pozniejszym czasie zylaki. Polecam wybrac sie do dobrego chirurga na badania, moze jakis doppler konczyn dolnych zeby zobaczyc czy wszystko jest ok... w Alfa Medica w Czestochowie maja bardzo dobrych specjalistow, sama sie tam lecze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
basiunia
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 184

PostWysłany: Wto Mar 10, 2020 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na takie bóle cierpi także, a może przede wszystkim wiele osób starszych. Przez to niejednokrotnie wymagają oni pomocy nawet w codziennych zdawać by się mogło prostych czynnościach. W Niemczech na przykład popularna staje się opieka nad osobami starszymi, więc dużo osób decyduje się na wyjazd do pracy w takim charakterze. Tutaj https://bravecare.pl/chce-zostac-opiekunka/ znaleźć możne istotne informacje w tym temacie. Szkoda, że u nas takie rozwiązanie nie jest popularne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frisa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Gru 2019
Posty: 1328

PostWysłany: Wto Lip 21, 2020 08:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim przypadku warto zastanowić się nad badaniem ultrasonografii dopplerowskiej. Tutaj https://mediderm.com.pl/oferta/dermatologia/badania-diagnostyczne/badanie-doppler można je wykonać. Bardzo pomaga w diagnostyce. Można bowiem dzięki temu wykluczyć lub potwierdzić wiele schorzeń. Warto je wykonać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rysik
Antyk
Antyk


Dołączył: 21 Lip 2020
Posty: 4

PostWysłany: Wto Lip 21, 2020 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie można gnuśnieć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarinaMa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 05 Cze 2020
Posty: 281

PostWysłany: Nie Cze 20, 2021 09:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że tak. Przecież dzisiaj wiele rzeczy da się wyleczyć. Żylaki jak najbardziej też można szybko i skutecznie usunąć. Akurat https://klinikaflebologii.pl/Zakres-uslug/Diagnostyka-obrazowa-naczyn może się odbyć w dobrym centrum medycznym, dzięki czemu nie będziecie musiały na co dzień odczuwać problemów podczas chodzenia. Warto wziąć to pod uwagę na powaznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tukan
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Lip 2018
Posty: 367

PostWysłany: Wto Sie 31, 2021 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć! Do autorki wątku – na takie bóle nóg, generalnie uczucie ciężkości i opuchliznę, dobrze by było zrobić usg typu doppler. Lekarz na tej podstawie może ocenić przepływy. Może to kwestia żylaków? Nie wiem, nie znam się ale odeślę Cię do dobrej kliniki na takie usg - https://multimed.pl/ . Tu zajmą się Tobą specjaliści i będziesz mieć jasność skąd takie dolegliwości u Ciebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GosiaaPL
Pozytywizm
Pozytywizm


Dołączył: 23 Gru 2021
Posty: 132

PostWysłany: Wto Sty 18, 2022 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Częste bóle nóg mogą być przyczyną różnych chorób, dlatego lepiej udać się z tym problemem do specjalisty. Możesz też spróbować masaży lub fizjoterapii. Ja od kilku miesięcy chodzę na masaże lecznicze do gabinetu https://kolmed-swidnica.pl/masaze/ w Świdnicy. Posiadają doświadczony personel, nowoczesny sprzęt medyczny oraz atrakcyjne ceny. Myślę, że byliby w stanie Ci pomóc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wisienka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 01 Gru 2021
Posty: 262

PostWysłany: Wto Sty 18, 2022 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Praca siedząca oczywiście może powodować wiele różnego pochodzenia bólu. Jednak mięśnie są dość mocno przykurczone, nie mają ruchu... Doraźnie, na takie bóle może się dobrze sprawdzić dmso, np w żelu - https://www.izdrowiej.pl/dmso-gel, bardzo skuteczny preparat Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Sty 18, 2022 10:49    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group