Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

remont łazienki po naszemu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Moja rodzina
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
brak66
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Sro Paź 09, 2019 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stwórz łazienkę jak ze snów, z pomocą firmy https://www.harimex.pl/salony/ ! Dzięki nim, będziesz mieć przepiękną łazienkę, która zapewni Ci komfort oraz swobodę. ich materiały to najwyższa klasa, więc warto zastanowić się nad ich aranżacjami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Paź 09, 2019 18:12    Temat postu:

Powrót do góry
Mickymadam
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Nie Paź 20, 2019 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, że trzeba urządzać się po swojemu, tak żeby to wam się podobałoWink Zobaczcie sobie może tu ofertę od https://krzemien.com.pl Ja znalazłam tu szeroki wybór armatury łazienkowej. Bardzo spodobały mi się ich wanny wolnostojące.
Powrót do góry
Sima
Romantyzm
Romantyzm

PostWysłany: Wto Paź 22, 2019 09:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam łazienkę dość sporych rozmiarów i na wiosnę chciałabym wziąć się za jej remont. Podpowiedzcie, czy warto stawiać w łazience zarówno brodzik z kabiną prysznicową jak i wannę? Zastanawiam się, czy wanna nie będzie jedynie kurzącym się elementem wyposażenia łazienki. Od dawna przyzwyczajona jestem dobrania prysznica. Przekonajcie mnie, że wanna jest fajna Very Happy Widziałam wyposażenie łazienek tutaj https://hydrosan.eu/kategorie-produktow/brodziki/ Zauważyłam, że sklep ma produkty wysokiej jakości, w tym brodziki, kabiny prysznicowe etc.
Powrót do góry
kiermek
Renesans
Renesans

PostWysłany: Nie Paź 27, 2019 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś z naszych forumowiczów kojarzy może sklep https://freshtec.eu/dozowniki-do-mydla-w-plynie-c-2_98.html chodzi mi konkretnie o takie dozowniki bo potrzebujemy zamowic do naszego lokalu gastronomicznego sadzicie, ze w tej cenie sie oplaca czy lepiej szukac gdzie indziej?
Powrót do góry
monikamis11
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pon Paź 28, 2019 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ostatnim czasie remontowałem łazienkę i z racji tego że mieszkam z dziadkami postanowiłem zrobić prysznic ale dodatkowo zakupić dla nich siedzisko prysznicowe z którego mogą korzystać podczas kąpieli. Jest to bardzo duże ułatwienie dla nich z którego korzystają codziennie. Naprawdę warto.
Powrót do góry
karolka6
Antyk
Antyk

PostWysłany: Czw Paź 31, 2019 09:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio widziałam fajne Drążki do zasłon które naprawdę mogłyby Wam się przydać. Wygląd łazienki jest naprawdę bardzo ważny, więc lepiej się do tego przyłożyć. Warto też zatroszczyć się o odpowiednie dodatki w modnych kolorach.
Powrót do góry
julajula
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Pon Lis 04, 2019 08:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio miałam remont w domu i marzyłam już o tym aby się skończył. Bardzo pomogła mi strona http://www.apartamentyrzewuskiego.pl/ bo jest tam bardzo dużo porad na temat wnętrz, można się bardzo zainspirować Smile
Powrót do góry
Lila_Róż
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Pią Gru 13, 2019 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie, a ja mam taki koncept: marmur do łazienki. Co o tym myślicie? Za bardzo wymyślne czy obleci? Very Happy
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Gru 13, 2019 14:45    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Moja rodzina Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4
Skocz do: