Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

witaminy dla seniorów

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kamamama
Oświecenie
Oświecenie

PostWysłany: Sro Lip 24, 2019 21:38    Temat postu: witaminy dla seniorów Odpowiedz z cytatem

kupujecie swoim starszym rodzicom albo dziadkom witaminy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Lip 24, 2019 21:38    Temat postu:

Powrót do góry
ElTango
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne

PostWysłany: Czw Lip 25, 2019 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja mama jest juz "wiekowa" dlatego kupuję jej zawsze jakies suplementy. Ostatnio kupiłam jej witaminy geriamoc. Byłą troch ę osłabiona i skarżyła się na zmeczenie. Widziałam zresztą po niej, ze jest w słabszej formie. Odkąd zaczeła brać witamin wyrażnie czuje się lepiej no i ma więcej chęci do życia. Widać mega róznice.
Powrót do góry
irensia
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Sob Lip 27, 2019 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mojej babci kupuję geriamoc, wzmacnia cały organizm, układ krążnia, serce, kości a przede wszystkm pamięc, koncentracj bo ma dużo żeń szenia, kwasu foliowego, lecytynę, babcia ma słaby apetyt i ciężko jej w samym jedzeniu wzystkie potrzebne witaminy podać
Powrót do góry
Adka
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pią Sie 09, 2019 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie suplementy diety mogą być swobodnie zastępowane odpowiednią dietą. Bogatą w warzywa, lekkostrawną. Jeśli senior nie ma apetytu wtedy warto myśleć o suplementacji.
Powrót do góry
karuma
Renesans
Renesans

PostWysłany: Wto Paź 08, 2019 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaminy dla seniora zdecydowanie tak ale tylko te, które wskaże nam lekarz. Bałabym się sama coś dziadkowi i babci dać. My jedynie co to ostatnio szukaliśmy jakiś sklep medyczny on-line, ponieważ potrzebowaliśmy kilku produktów do opieki nad dziadkami. Tylko takie produkty higieniczne albo tak jak ostatnio skarpety zdrowotne własnie tam zamawialiśmy, natomiast leki już tylko wedle zalecenia lekarza. Mamy też panią pielęgniarkę, która przychodzi do dziadków 2 razy w tygodniu i dogląda ich to ona nam czasem radzi co możemy kupić im w sklepie medycznym. Wydaje mi się, że dziadkowie mają dobrą opiekę. Oboje są przed 90-tką i są trochę schorowani więc trzeba ich doglądać.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Paź 08, 2019 17:37    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: