Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dobra dieta odchudzająca
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
smoczek
Antyk
Antyk


Dołączył: 27 Gru 2018
Posty: 7

PostWysłany: Czw Gru 27, 2018 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

warto sobie też suplemnentować jakieś dobre tabletki na odchudzanie. Np ja te stosowałam https://inwazjazdrowia.pl/apetistin i byłam zadowolona
_________________
Bioxyn na pomoc w gubieniu zbędnych kilogramów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Gru 27, 2018 12:42    Temat postu:

Powrót do góry
sambana
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 14 Kwi 2017
Posty: 263

PostWysłany: Sob Gru 29, 2018 23:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dieta bogata w kapsaicynę potrafi zdziałać cuda. Potwierdzone info, odsyłam do lektury https://abnehmen-pillen.eu/capsaicin-ein-heilmittel-fuer-fettleibigkeit-und-verschiedene-gesundheitsprobleme/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mayczak
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 28 Mar 2018
Posty: 426

PostWysłany: Pon Gru 31, 2018 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam sie z Wami, ze suplementy pomagaja nam w zdobyciu wymarzonej sylwetki. Sam ostatnio się zastanawiałem nad powrotem do stosowania suplementów i natrafiłem na https://pastigliedimagranti.eu/come-dimagrire-le-cosce-consigli-semplici-buoni-risultati/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tukan
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Lip 2018
Posty: 367

PostWysłany: Pon Sty 07, 2019 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie zainteresowały tabletki na odchudzanie Nature Essence- szwajcarski produkt, dostępny już na polskim rynku. To wysoka jakość, szybkie spalanie tłuszczu, brak efektu jo- jo. Skład jest bardzo dobry i w 100% naturalny, bo kapsułki zawierają np. ekstrakt z zielonej herbaty, pomarańczy gorzkiej, pieprzu czarnego, alg brunatnych + chrom, L-karnitynę itd. I 9 na 10 osób potwierdza skuteczność! Warto się zainteresować takim produktem, a 3 miesiące kuracji kosztuje niecałe 300 zł, więc to niewysoka cena.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
surimi
Antyk
Antyk


Dołączył: 07 Sty 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pon Sty 07, 2019 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że nie ma jednego, sprawdzonego przepisu na dietę cud. Każdy z nas jest inny, ma inny organizm, inną siłę woli itp. Ujednolicanie i wrzucanie wszystkiego do jednego worka nie za bardzo mi w tym temacie odpowiada.
_________________
http://poradydlafirm.pl/biznes/organizacja-dokumentow-w-firmie/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emporio
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 15 Paź 2018
Posty: 339

PostWysłany: Wto Lut 12, 2019 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dieta powinna być odpowiednio dobrana do naszego organizmu i stylu życia. Monotonne posiłki niestety często sprawiają, że szybko zniechęcamy się do zmian. Jeśli ma być to dieta wysokobiałkowa, to poleciłbym Ci gotowe dania https://www.proporcja.pl/. Są bardzo smaczne i co ważne, dobre jakościowo. Nie zawierają konserwantów, mają niską zawartość tłuszczy i cukrów, sprawdzą się nawet jako lekkostrawna porcja energii przed treningiem a także jako uzupełnienie białka po ćwiczeniach Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zrzucbrzuch
Antyk
Antyk


Dołączył: 13 Lut 2019
Posty: 12

PostWysłany: Sro Lut 13, 2019 09:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dieta w połaczeniu z regularną aktywnością fizyczną to podstawa.Fakt jest taki, że nie ma diet cud i cudownych preparatów. Trzeba zdrowo się odżywiać i trenować. Poznajcie historie Przemka, który zrzucił kilkanaście kilogramów dzięki diecie - http://zrzucbrzuch.com/2019/01/metamorfoza-z-fabryki-sily-opinia-i-historia-przemka/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ela25
Pozytywizm
Pozytywizm


Dołączył: 21 Gru 2018
Posty: 128

PostWysłany: Czw Lut 14, 2019 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Smile
Pamiętajcie o tym, by pochodzić do odchudzania bardzo rozważnie. W wielu przypadkach zbyt szybka utrata kilogramów prowadzi bowiem do efektu jojo. Na blogu Be Diet Catering możecie przeczytać ciekawy wpis o efekcie jojo i o tym, jak go uniknąć. Sprawdźcie sami: https://bedietcatering.pl/jak-uniknac-efektu-jojo/!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MniejszaNiż
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 06 Paź 2017
Posty: 814

PostWysłany: Pon Mar 04, 2019 09:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam wybrać się do profesjonalistów w tej dziedzinie gabinet dietetyczny w Katowicach
Szybko pomogą zrzucić zbędne kilogramy
I stworzą plany żywieniowe i treningowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zadowolona-ona
Antyk
Antyk


Dołączył: 12 Mar 2019
Posty: 5

PostWysłany: Wto Mar 12, 2019 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z własnego doświadczenia wiem, że diety dedykowane na własną rękę nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. Sama próbowałam wielu trików, jednak dopiero z czasem dojrzałam do decyzji, aby wybrać się do sprawdzonego dietetyka. Koleżanka poleciła mi Łódzkie Centrum Medyczne, ponieważ sama korzystała z ich usług. Pani dietetyk przepisała mi plan żywieniowy, po wcześniejszych wykonanych badaniach. Połączyłam dietę z joggingiem kilka razy w tygodniu Smile widzę efekty Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anita.maciak
Renesans
Renesans


Dołączył: 26 Cze 2019
Posty: 47

PostWysłany: Wto Sie 20, 2019 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie powinno się zacząć od swojego zwykłego menu, jeść to co się jadło - ale stopniowo wprowadzać drobne zmiany. Zamiast porcji lodów - koktajl owocowo warzywny. Zamiast białego chleba - razowy. Zamiast szklanki coli - herbata miętowa z sokiem malinowym. Zamiast kotleta z mięsa - warzywny, komunikacja miejsca - spacer czy rower. Nie ma sensu do zmuszania się do czegoś bardzo dużego. Bezcelowe jest ustalanie ile posiłków dziennie powinno się jeść i o której. Róbcie to co robiliście - ale stopniowo. Sama dobrze wiem, że chciałoby sie widzieć efekty już po pierwszych dniach, ale niestety tak nie jest, dlatego dodatkowo polecam Sibutraminę, która prócz redukcji apetytu ogranicza także wchłanianie węglowodanów, a w połączeniu ze zbilansowaną dietą i regularną aktywnością fizyczną przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej to skontaktuj sie z Moniką, ja od niej zamawiałam i jest wszystko w jak najlepszym porządku, kom 517 906 693. Powodzenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasek
Antyk
Antyk


Dołączył: 09 Wrz 2019
Posty: 5

PostWysłany: Pon Wrz 09, 2019 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma diety odpowiedniej dla wszystkich ludzi. Dieta powinna być dostosowana do każdej osoby indywidualnie.
_________________
Zabiegi wyszczuplające Kraków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bendy
Barok
Barok


Dołączył: 11 Wrz 2019
Posty: 79

PostWysłany: Pią Wrz 13, 2019 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dietę najlepiej mieć dobraną konkretnie pod swój organizm i skorzystać z pomocy dietetyka. A jak chce się oczyścić organizm to może jakieś suplementy? Tu http://najlepszyaloes.pl patrzyłam na produkty eko, także aloes. Ciekawe i zdrowe napoje, przekąski też są ważne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
semira9932
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 31 Mar 2018
Posty: 747

PostWysłany: Sro Wrz 18, 2019 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężko określić, czy będzie jakaś jedna i najbardziej sprawdzona dieta, ponieważ na każdego będzie działało coś innego, dlatego dietę najlepiej indywidualnie ustalać sobie u specjalistów. Jedną ze sprawdzonych rad będzie też dodatkowe stosowanie suplementów. Strona https://apteline.pl/odchudzanie oferuje je w sporej ilości, więc naprawdę jest w czym wybierać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Dianka
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 23 Sie 2019
Posty: 157

PostWysłany: Pon Wrz 23, 2019 09:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak naprawdę nie ma jednej sprawdzonej diety. Grunt to odżywiać się racjonalnie i regularnie, dzięki temu nie ma mowy o efekcie jojo. Dla mnie dobrym sposobem na nawracające uczucie głodu są różnego rodzaju smoothies. Sprawiłam sobie urządzenie do smoothie i regularnie przygotowuje sobie soki z różnych mieszanek owoców, dzięki temu nie jestem głodna przez kilka godzin i wiem, że dostarczam organizmowi niezbędne witaminy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Wrz 23, 2019 09:43    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 2 z 7
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group