Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Inspiracje ogrodowe
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Kobieta I Seks
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tukan
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne

PostWysłany: Nie Cze 30, 2019 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym postawił na dobrego producenta sprzętów ogrodowych typu https://www.stiga.pl/ . Najważniejsza jest jakość takiej kosiarki, bo zakładam, że nie szukam produktu tylko na jeden sezon. Spalinowe kosiarki są droższe ale idealne do większych terenów. Zastanów się, a najlepiej przejrzyj ofertę tej firmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Cze 30, 2019 11:03    Temat postu:

Powrót do góry
Marta3
Renesans
Renesans

PostWysłany: Pon Lip 22, 2019 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aranżacja ogrodu jest bardzo ważna. Trzeba wszystko dokładnie zaplanować, układ, poszczególne elementy, zrobić to wszystko w taki sposób, żeby sprostało naszym oczekiwaniom. Ostatnio podobają nam się grille ogrodowe i mamy zamiar kupić coś takiego https://www.galeriakominkow.pl/produkty/paleniska-grille-ogrodowe-artiss.html. Wydaje mi się, że to fajny pomysł do sporego ogrodu, gdzie często przyjmujemy swoich gości. Warto przemyśleć takie rozwiązanie. Smile
Powrót do góry
Milosz5
Wspołczesność
Wspołczesność

PostWysłany: Wto Lip 23, 2019 08:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W pierwszej kolejności powinniście rozważyć kwestie materiałów, którymi wykończycie dane wnętrze. Dzisiaj coraz bardziej popularny staje się znowu kamień, więc powinniście zajrzeć do https://metamar.pl/oferta/kamienie-do-wnetrz i pomyśleć, jaki efekt może dać to w Waszym przypadku. Myślę, że będziecie zadowoleni.
Powrót do góry
milena.ostrowska
Antyk
Antyk

PostWysłany: Czw Lip 25, 2019 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio kupiłam do swojego ogrodu reflektory zewnętrzne LED i super teraz wszystko wygląda. Brakowało mi bardzo jakiegoś fajnego oświetlenia, które wyeksponuje mi rośliny. Poza tym zrobiło się bezpieczniej, jak wszystko jest widoczne wieczorami Smile Polecam bardzo, ja zamawiałam tutaj: https://www.magiaform.pl/ogrod/zewnetrzne-reflektory
Powrót do góry
monik
Antyk
Antyk

PostWysłany: Sro Sie 21, 2019 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie marzy się altana i murowany grill. Takie połączenie wygląda rewelacyjnie.
malgosia.kosia
Antyk
Antyk

PostWysłany: Nie Sie 25, 2019 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hejka Smile Odnośnie inspiracji ogrodowych, to powiedzcie mi proszę, czy donica podświetlana led nadaje się na taras? Smile Strasznie mi się podobają i myślę już od dłuższego czasu o kupnie. Zastanawia mnie tylko jaką roślinność do niej dobrać jeszcze Smile
Powrót do góry
karuma
Renesans
Renesans

PostWysłany: Sro Sie 28, 2019 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kocham prace w ogrodzie. Gdy tylko mam czas to się mu poświęcam. Generalnie to lubię inspirować się pomysłami z internetu. Ostatnio na https://www.pinesska.pl/styl-zycia/dom-i-ogrod/ogrodowe-rewolucje-w-stylu-versanis/ czytałam o ogrodzie w stylu versanis. Zauroczyłam się tym stylem. Mam zamiar właśnie w ten sam sposób urządzić nasz ogród.
Powrót do góry
Lejla
Barok
Barok

PostWysłany: Wto Wrz 10, 2019 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Praca w ogrodzie jest bardzo czasochłonna, a stworzenie wymarzonego ogrodu nie jest takie łatwe jak się wydaje. Wiele osób nie ma pomysłu na aranżację ogrodu lub nie wie jak łączyć ze sobą poszczególne rośliny. Można sobie jednak trochę pomóc czytając artykuły o aranżacji ogrodu czy zaopatrując się w produkty do pielęgnacji roślin w sklepie internetowym. Można zaopatrzyć się we wszystkie niezbędne produkty od narządzi, przez nasiona na środkach ochrony roślin kończąc. Wiele produktów znajdziesz w hurtowni www.ifarmer.pl. Niektóre produkty są znacznie tańsze niż w sklepie stacjonarnym (nawet jeśli trzeba opłacić koszty wysyłki).
Powrót do góry
mayczak
Pozytywizm
Pozytywizm

PostWysłany: Czw Wrz 12, 2019 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim ogrodzie i na tarasie postanowiłem wraz z moją żoną że zainstalujemy pergolę. Wybraliśmy tego https://zumm.pl/pergole-metalowe producenta z polecenia znajomego. Mieli też dobre opinie więc wiedziałem że warto. I faktycznie, wykonali kawał dobrej roboty. Pergola jest solidna, funkcjonalna, cieszę się że się na nią zdecydowaliśmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Czw Wrz 12, 2019 17:20    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Kobieta I Seks Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: