Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

firma

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasz Rozwój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zuzka
Wspołczesność
Wspołczesność

PostWysłany: Wto Kwi 09, 2019 11:19    Temat postu: firma Odpowiedz z cytatem

Własna firma to praca po minimum 12 h. Ostatnio aby zmniejszyć koszty wystawiam sama faktury i prowadzę księgowość dzięki https://wfirma.pl/. Tanio i szybko. Umożliwiają też wystawienie jednolitego pliku kontrolnego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Kwi 09, 2019 11:19    Temat postu:

Powrót do góry
adrianna123
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pon Kwi 15, 2019 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znałam wczesnej tej platformy. Jak tak prześledziłam stronę, to warta uwago. Długo z tego korzystasz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Babeczka
Barok
Barok

PostWysłany: Pon Kwi 22, 2019 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wlasna firma to nie siedzenie calymi dniami w pracy jesli ma sie zaufanych pewnych pracownikow tak jak u nas. Wystarczy dobrze rozplanowac czas i zajecia by miec tez czas cieszyc sie wolnym czasem. Gdy kazdy pracownik jest doceniony, ma dobre warunki, premie czy dodatki w postaci pakietów medycznych tak jak u nas z medicover to stara sie bardziej a szef nie musi sie martwic ze firma upadnie bo cos ktos gdzies zawalil Smile
Powrót do góry
Kobietka34
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Nie Cze 02, 2019 08:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy zatrudniacie w Waszych firmach pracowników? Jeśli tak, to koniecznie musicie wiedzieć, jak powinno się przechowywać dokumentację pracowniczą. Na stronie http://akta-osobowe.pl/#akta-osobowe możecie sobie poczytać, jak powinny wyglądać i na ile części powinny być podzielone akta osobowe, polecam Smile
Powrót do góry
karuma
Barok
Barok

PostWysłany: Nie Cze 09, 2019 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prowadząc swoją firmę należy ciągle inwestować w jej rozwój oraz w odpowiednie narzędzia do tego przeznaczone. Jednym z nich będzie oprogramowanie, które ma na celu usprawnić codzienną pracę w danym miejscu. Teraz już niemalże każda branża korzysta z takich rozwiązań, nawet ta medyczna. W przychodniach czy gabinetach lekarskich na popularności zyskuje Medchart. Na stronie https://medchart.pl/o-nas znajdziesz wiele ważnych informacji na jego temat.
Powrót do góry
mamakaroliny
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Pon Cze 10, 2019 06:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Własna firma to spore wyzwanie i odpowiedzialność, jednak ja nie wyobrazam sobie pracować u kogos. Dlatego kilka lat temu odważyłam sie na dość ryzykowny krok i z moją mama otworzyłam małą knajpe. Póki co idzie nam bardzo dobrze i stale poszeżamy naszą ofertę. Taborety gazowe https://active-company.pl/taborety-gazowe/ to mega wygodne rozwiązanie w mojej branży.
Powrót do góry
tereskao
Romantyzm
Romantyzm

PostWysłany: Pią Sie 30, 2019 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A już ogarniasz przepisy dotyczące zwolnienia z oskładkowania zleceniobiorców? Mam kilku studentów i na https://www.portalfk.pl/pit/zleceniobiorca-zwolniony-z-pit-od-1-sierpnia-2019-r.-czy-nalicza-sie-nadal-kup-17879.html czytam podpowiedzi dotyczące kosztów uzyskania przychodu od takich wynagrodzeń bez ZUS
Powrót do góry
Lejla
Romantyzm
Romantyzm

PostWysłany: Pon Wrz 09, 2019 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma co się obawiać założenia swojego biznesu. Jest wiele pomocnych rozwiązań, które ułatwiają jego prowadzenie, pozwalają zaoszczędzić sporo czasu i zminimalizować koszty. Mowa oczywiście o wirtualnym biurze, które zapewnia adres, własne biurko, miejsce spotkań z klientem, ale również wsparcie jeśli chodzi o księgowość czy korespondencję. Zobacz sobie ich ofertę na www.cleveroffice.pl
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Wrz 09, 2019 13:58    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasz Rozwój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: