Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

wymarzone miejsce
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Turystyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Norka
admin
admin


Dołączył: 18 Kwi 2007
Posty: 190
Skąd: Toruń

PostWysłany: Pon Cze 18, 2007 11:12    Temat postu: wymarzone miejsce Odpowiedz z cytatem

No właśnie macie takie miejsce na świecie, ktore koniecznie chcielibyscie zobaczyć?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Pon Cze 18, 2007 11:12    Temat postu:

Powrót do góry
Norka
admin
admin


Dołączył: 18 Kwi 2007
Posty: 190
Skąd: Toruń

PostWysłany: Wto Cze 19, 2007 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja jestem zdania, że jak czegoś bardzo się pragnie to, to się spełni:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
maurycka
Antyk
Antyk


Dołączył: 08 Cze 2012
Posty: 3

PostWysłany: Pią Cze 08, 2012 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dominikana Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michalina
Antyk
Antyk


Dołączył: 13 Paź 2017
Posty: 18

PostWysłany: Pią Lis 03, 2017 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja obecnie zwiedzam polskie miasteczka, te bardziej i mniej ładne. Kilka tygodni temu byłam w Stalowej Woli. Ciekawe miasto. Podczas zwiedzania różnych miast nauczyłam się, że często przydaje się taxi, teraz znajduję na tej stronie http://taniataxi.pl/stalowa-wola/ i szybko przemieszczam się w danym mieście.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MaryAnn84
Renesans
Renesans


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 43

PostWysłany: Pon Lis 27, 2017 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już wiele miejsc zwiedziłam, al zawsze najchętniej wracam w Polskie góry. Na różnych blogach (np. http://opiniepodroznika.pl/) szukam inspiracji na kolejne wyjazdy. Można tam znaleźć propozycje konkretnych miejscowości, ale także gdzie można przenocować, z jakich restauracji korzystać i co trzeba koniecznie zobaczyć. Nigdzie nie czuję że żyję tak bardzo jak między górskimi szczytami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
heniutek
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 180

PostWysłany: Sro Lut 07, 2018 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sukcesywnie spełniam marzenia o podbojach kolejnych wymarzonych przeze mnie miejsc. Ostatnio wpadł mi do głowy pomysł, by wybrać się gdzieś trochę większą ekipą. Rozważamy opcję, by wynająć bus od firmy Fabisiak. Szczerze to przekonali mnie swoją ofertą, flotą, ale i ciekawymi odpowiedziami na stronie http://www.fabisiakprzewozy.pl/przewoz-osob-dlaczego-my/. Myślę, że ten wyjazd może być jednym z najlepszych Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sportowa
Antyk
Antyk


Dołączył: 12 Lut 2018
Posty: 5

PostWysłany: Pon Lut 12, 2018 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Razem z mężem najlepiej czujemy się w górach. Uwielbiamy turystykę pieszą, piękne widoki i górską przyrodę. Na ten sezon poszukuję profesjonalnego okrycia wierzchniego dla męża. Znalazłam bardzo dobrej jakości kurtki trekkingowe męskie Teraz tylko pozostaje wybrać odpowiedni kolor, pewnie postawimy na uniwersalny granat Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martaska
Antyk
Antyk


Dołączył: 12 Lut 2018
Posty: 4

PostWysłany: Pon Lut 12, 2018 22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi to zawsze się marzył romantyczny wieczór na łące pełnej kwiatów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Balbina077
Barok
Barok


Dołączył: 27 Lis 2017
Posty: 76

PostWysłany: Sro Lut 14, 2018 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi generalnie od zawsze marzą się Malediwy Very Happy Ale niestety póki co to tylko sfera marzeń. Póki co starcza mi nasze piękne polskie morze. Tam również można cudownie spędzić czas. Wystarczy tylko znaleźć fajne miejsce noclegowe (np. https://www.primaveraspa.pl/cennik-pakiety/marzec-niskich-cen-nad-morzem-2018/) gdzie oprócz spania do dyspozycji jest także basen czy SPA. Wtedy można po codziennym spacerze dodatkowo się zrelaksować i w pełni wypocząć. Do tego również w razie wyjazdu one także nie będą się nudzić dzięki atrakcjom i animacjom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
filek
Antyk
Antyk


Dołączył: 01 Mar 2018
Posty: 5

PostWysłany: Czw Mar 01, 2018 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chodzicie na eventy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jjusti18
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 28 Cze 2017
Posty: 1239

PostWysłany: Sob Maj 26, 2018 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście chętnie zobaczyłabym Masdar. To jak to miejsce już się rozwinęło. Wiecie, że tym pustynnym terenie ma powstać praktycznie nowe lepsze miejsce dla życia i rozwoju ludzi? Poczytajcie sobie na ten temat tutaj https://dariuszstasik.com/jak-wyglada-miasto-przyszlosci-poznaj-miasto-masdar/ . To niesamowite... Już powstały tam nowoczesne, funkcjonalne budynki, ale do całkowitego zakończenia projektu jeszcze sporo minie czasu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulka13
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 23 Lut 2018
Posty: 228

PostWysłany: Czw Sie 02, 2018 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o szybki wyjazd to chcę odwiedzić ten hotel pod warszawą http://www.palac-alexandrinum.pl/hotel Ponieważ mam dość życia miejskiego i chce się od niego uwolnic. W tym hotelu pod warszawą będę miaął okazję odpocząc od wszystkiego. Dzieki ładnej i spokojnej okolicy i wysokiemu standardowi jaki oferuje ten Hotel w okolicach warszawy wrócę wypoczeta. Nie mam jakiś wymarzonych miejsc, ciesze się z małych rzeczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gerard556
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 01 Mar 2018
Posty: 26

PostWysłany: Sro Paź 17, 2018 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi marzy się Bali i te piękne plaże, które wyglądają jak raj. W tym roku pewnie nie uda mi się polecieć, ale kto wie może w przyszłym. Na razie podziwiam zdjęcia i czytam blog poświęcony Indonezji https://duabenua.com/pl/ Chciałbym też poznać życie i tradycje jakiegoś plemienia a to biuro podróży oferuje taką przygodę. Zamiast noclegu w hotelu proponują noc w wiosce plemiennej. To dopiero byłaby przygoda życia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara1978
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 18 Paź 2017
Posty: 34

PostWysłany: Pon Lis 12, 2018 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje wymarzone miejsce nie jest jakieś mocno egzotyczne, bo zwyczajnie tęsknię za górami i chciałabym znowu się tam udać. Do tej pory niestety już od jakiegoś czasu przesuwamy o kolejny rok wakacyjny wyjazd w góry więc chyba trzeba by było przesunąć to na zimę. Akurat widziałam, ze Terma Bania organizuje zabawę sylwestrową Sylwester w Gaciach i pomyślałam, że to by mogła by być idealna okazja żeby przejechać się do Białki Tatrzańskiej. A nie ma nic bardziej urokliwego i klimatycznego jak góry zimą Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tukan
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Lip 2018
Posty: 367

PostWysłany: Pon Gru 10, 2018 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z egzotycznych kierunków, to mi najbardziej atrakcyjna wydaje się Azja. Tak sobie pomyślałam, że w przyszłym roku zrealizuję swoje marzenie o Indonezji i wykupię sobie wycieczkę od biura http://ctpoland.com.pl/ . Moja koleżanka była z nimi w Wietnamie i wszystko było super zrealizowane i dopięte na ostatni guzik. W cenie wszystkie przeloty, ubezpieczenie, noclegi, wyżywienie etc. Można z nimi zobaczyć piękny kawałek świata!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Gru 10, 2018 12:56    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Turystyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group