Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wypoczynek Wakacyjny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 23, 24, 25  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Turystyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Angells
Renesans
Renesans


Dołączył: 02 Cze 2018
Posty: 57

PostWysłany: Czw Lip 11, 2019 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak wy, ale ja najczęściej stawiam na aktywny wypoczynek. W głównej mierze są to większe miasta europejskie, ale poza europę też czasami wylatuje Wink Jeżeli tez planujecie swoje wakacje to może spróbujecie załatwić to na własną rękę, myśleliście już o tym? Dużo dobrego słyszałam o portalu https://www.esky.pl/linie-lotnicze/al/ba/british-airways może on być tu bardzo pomocy. Znajdziecie tu zarówno informacje i opinie na temat różnych linii lotniczych, a także i nie będziecie mieli raczej problemów ze znalezieniem biletów w bardzo okazyjnych cenach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Lip 11, 2019 18:22    Temat postu:

Powrót do góry
ElTango
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 05 Lip 2017
Posty: 578

PostWysłany: Czw Lip 18, 2019 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sezon wakacyjny w pełni dlatego jeśli jeszcze nie znaleźliście miejsca na wakacje to chyba już naprawdę ostatni dzwonek. Jeśli lubicie góry to może zainteresuje Was opcja pobytu w Zakopanem? Tam zresztą nie tylko można pochodzić po górach (Zakopane jest doskonałą baza wypadową) ale tez skorzystać z innych atrakcji np licznych basenów termalnych. Jeśli zdecydujecie się na taki wyjazd to zarezerwujcie wcześniej noclegi. Na stronie https://www.tatrytop.pl/ znajdziecie sprawdzone oferty komfortowych apartamentów na wynajem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zemira
Renesans
Renesans


Dołączył: 18 Lip 2019
Posty: 58

PostWysłany: Czw Lip 18, 2019 23:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o wyjazd dla dzieci,to świetnym rozwiązaniem jest obóz sportowy https://tribesquad.pl/sportowy-oboz-letni-dla-dzieci-i-mlodziezy/ Już drugi raz z rżedu wysyłam mojego syna na taki rodzaj wypoczynku.Bardzo mu się podoba, a ja przynajmniej jestem pewna że sie nie nudzi i to jest bardzo fajne rozwiazanie na wakacyjny wyjazd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KasiaSztuka
Antyk
Antyk


Dołączył: 19 Lip 2019
Posty: 3

PostWysłany: Pią Lip 19, 2019 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze wybieram się na wakacje na obóz malarski, gdzie uczymy się o malarzach np. Edgar Degas kim był, jaką sztukę uprawiał, co można się nauczyć od jego obrazów i wiele innych. W szczególności czasami można dowiedzieć się szokujących ciekawostek o tym Edgar Degas kim był.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
deplo
Antyk
Antyk


Dołączył: 19 Lip 2019
Posty: 4

PostWysłany: Pią Lip 19, 2019 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na przykład w tym roku chcę w wakacje pojechać nad polskie morze i spróbować swoich sił w sportach wodnych. Na https://gokajak.com/rekawice-neoprenowe-86 kupiłem już rękawice neoprenowe żeby mieć pewność, że nie zmarznę w morzu Very Happy Poza tym to bardzo się cieszę na ten wyjazd
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RafalM
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 18 Mar 2019
Posty: 90

PostWysłany: Sro Lip 24, 2019 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio byłem w świątyni borobudur , warto pojechać ją zobaczyć. Ogólnie cała Indonezja jest bardzo piękna, to moja druga wycieczka w te strony i jestem bardzo zadowolony. W przyszłym roku będziemy chcieli jeszcze raz się tam wybrać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KrisR
Antyk
Antyk


Dołączył: 14 Sie 2019
Posty: 1

PostWysłany: Sro Sie 14, 2019 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie planuje urlop z siostrzenicą - macie jakieś doświadczenia z organizacją wakacji na własną rękę? Obóz malarski, o którym ktoś wyżej wspomniał też wydaje się być ciekawy Smile
_________________
pochłaniacz wilgoci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RafalM
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 18 Mar 2019
Posty: 90

PostWysłany: Pon Sie 19, 2019 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się marzy wycieczka na bali bardzo piękne miejsce. Słyszałem, że firma Dua Benua posiada spersonalizowane wyjazdy w te strony dopasowane do potrzeb klienta. Bardzo ciekawa propozycja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
majjax99@o2.pl
Antyk
Antyk


Dołączył: 21 Lip 2019
Posty: 19

PostWysłany: Pią Sie 23, 2019 08:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wakacje wakacjami ale trzeba pamiętać i polisie turystycznej! Nalezy wykupić ją tuż przed urlopem i koniecznie zapoznać się ogólnymi warunkami ubezpieczenia. Do tego polecam świetny artykuł http://www.odslonkulture.pl/2019/06/ubezpiecenie-podrozne.html .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kordi33
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 18 Mar 2019
Posty: 108

PostWysłany: Czw Sie 29, 2019 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.

Bardzo ciekawą ofertę można znaleźć na stronie Dua Benua, która organizuje wakacje w indonezji i dopasowują taką wycieczkę do klienta. Jeśli ktoś potrzebuje aktywnych wakacji to polecam taki wypad.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kewlar
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 10 Kwi 2019
Posty: 259

PostWysłany: Czw Sie 29, 2019 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zwiedzanie Polski też może byc ciekawe. Szczególnie, że w Polsce jest wiele fajnych hoteli takich jak np. https://hotelikmarina.pl/ w Jeleniej Górze. Jest on o tyle ciekawy, że można tam wchodzic ze zwierzętami, jest tam grill, bar, a w okresie zimowym działa tam wypożyczalnia nart Wink.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maria30
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 27 Lis 2017
Posty: 328

PostWysłany: Sob Sie 31, 2019 23:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w wakacje uwielbiam czas spędzać na molu w słońcu i ksiażką, jakiś czas temu wróciłam z wakacji i znalazłam ksiązkę która musze mieć https://www.taniaksiazka.pl/dni-naszego-zycia-tom-2-malgorzata-mikos-p-1275750.html w czasie mojego urlopu jeszcze jej nie było, nie mogę sie doczekać premiery.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nwkagnieszka
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 14 Sie 2019
Posty: 22

PostWysłany: Pon Wrz 02, 2019 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście kocham podróżować i jak chcę się dowiedzieć czegoś o wakacjach, podróżowaniu etc. to szukam na tej stronie http://miejscagodnepolecenia.pl/. Są tam mega interesujące rzeczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milosz5
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 08 Lis 2018
Posty: 741

PostWysłany: Pon Wrz 02, 2019 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat w Polsce możecie spędzić wakacje na wiele sposobów.

Ostatnio zmieniony przez Milosz5 dnia Pią Sie 12, 2022 13:05, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dianka
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 23 Sie 2019
Posty: 157

PostWysłany: Pią Wrz 20, 2019 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja długo planowałam wakacje całą rodziną. Trudno było mi znaleźć miejsce, które będzie opowiadać zarówno starszym, jak i młodszym. Idealną opcją okazał się camping Włochy, gdzie zarówno można było poleżeć i pochillowac, jak i dzieci miały ogrom atrakcji i animacji:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Wrz 20, 2019 18:04    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Turystyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 23, 24, 25  Następny
Strona 10 z 25
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group