Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co sądzicie o wózkach Euro Cart ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Moja rodzina
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zuzka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 07 Lut 2018
Posty: 480

PostWysłany: Pią Lis 30, 2018 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Macie już śpiworek albo przynajmniej ciepły kocyk? Do wózka na teraz obowiązkowo bo inaczej maluch zmarznie. Ładne i porządnie wykonane kupicie tutaj https://funkyfox.pl/kategoria-produktu/kocyk-niemowlaka/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Lis 30, 2018 10:44    Temat postu:

Powrót do góry
suska
Antyk
Antyk


Dołączył: 09 Maj 2019
Posty: 4

PostWysłany: Czw Maj 16, 2019 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem bardzo zadowolona z naszego Volt Pro , który jest bardzo nowoczesnym i funkcjonalnym wózkiem. Jego dużą zaletą jest to, że jest niezwykle lekki i mały po złożeniu. A także to że wyposażony został w łożyskowane koła z amortyzacją i możliwość złożenia wózka razem z budką i barierką.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
euseom
Antyk
Antyk


Dołączył: 13 Cze 2019
Posty: 1

PostWysłany: Czw Cze 13, 2019 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie przekonał do siebie nowy model marki Euro-, a dokładniej model Flex. Posiada on wygodne duże szerokie i wysokie siedzisko oraz można regulować wysokość rączki. Dostępny jest w modnej pastelowej kolorystyce i jest łatwy i wygodny w obsłudze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fuska
Antyk
Antyk


Dołączył: 10 Lip 2019
Posty: 3

PostWysłany: Sro Lip 10, 2019 23:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również posiadam wózek tej marki a dokładniej spacerówkę Spin, której główną zaletą jest niska waga. Wózek mimo niskiej wagi posiada świetną amortyzację oraz system składania jedną ręką. Korzysta się z niego wygodnie, na spacerach nie sprawia kłopotów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xumka
Antyk
Antyk


Dołączył: 28 Sie 2019
Posty: 3

PostWysłany: Sro Sie 28, 2019 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zdecydowałam się na nowszą wersie modeli Pro a dokładniej na Volt Pro. Świetnie wygląda, jest funkcjonalny, wygodny, stabilny i na spacerach sprawuje się bardzo dobrze. Wyposażony został w szerokie wygodne siedzisko i amortyzowane koła oraz pojemny koszyk.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
macieja
Antyk
Antyk


Dołączył: 03 Paź 2019
Posty: 4

PostWysłany: Czw Paź 03, 2019 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też zdecydowałam się na model Flex , przekonał mnie do siebie dużymi kołami oraz szerokim siedziskiem z wysokim oparciem. Dodatkowa jego zaleta to pojemny koszyk w którym bez problemu zmieszczą się zakupy i zabawki malucha.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dusia
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 10 Lis 2018
Posty: 255

PostWysłany: Czw Gru 12, 2019 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również zdecydowałam się na Flex bo zależało mi na spacerówce z dużymi amortyzowanymi kołami, mieszkam poza miastem i wózek musi sobie radzić na drogach bez asfaltu. Siedzisko rzeczywiście jest spore i zapewnia swobodę maluchowi nawet w grubszej kurtce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yskra
Antyk
Antyk


Dołączył: 08 Sty 2020
Posty: 6

PostWysłany: Sro Sty 08, 2020 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam spacerówkę Spin . Fajny nowoczesny wygląd, ciekawe zabezpieczenie krokowe i możliowść złożenia jedną ręką to tylko część zalet. Do tego prowadzi się go lekko, jeździ on bezproblemowo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emula
Antyk
Antyk


Dołączył: 24 Lut 2020
Posty: 4

PostWysłany: Pon Lut 24, 2020 16:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zaś zdecydowałam się na Volt Pro. Można złożyć go jedną ręką, oparcie regulowane , przeznaczone dla malucha do 22 kg. Koszyk pojemny, koła amortyzowane, budka z dodatkową sekcją.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fiomall
Antyk
Antyk


Dołączył: 12 Mar 2020
Posty: 4

PostWysłany: Czw Mar 12, 2020 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co mogę więcej dodać wymieniliście wszystkie zalety spacerówek euro-cart Flex i nie tylko. Flex przekonał mnie do siebie sporym siedziskiem i wysokim parciem oraz dużymi kołami z bardzo dobrą amortyzacją. Mieszkam poza miastem i chodnika u nas niewiele niestety.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yolka
Antyk
Antyk


Dołączył: 31 Mar 2020
Posty: 3

PostWysłany: Wto Mar 31, 2020 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja zdecydowałam się na Spin bo zależało mi na lekkiej ale również solidnej spacerówce , łatwej w obsłudze. Duża jej zaletą jest możliwość złożenia jej jedną ręką oraz nowoczesny wygląd z zabezpieczeniem krokowym zamiast tradycyjnej barierki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
munka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 760

PostWysłany: Wto Lis 24, 2020 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciekawe te wózki ale ja inny wybrałam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
samanta
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 19 Sty 2018
Posty: 146

PostWysłany: Wto Lis 24, 2020 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja go akurat nie kojarzę ale mogę polecić x-landera x-go, to tez jest świetna spacerówka z dużym siedziskiem, która rozkłada się prawie do leżenia, też ma panel LED i moskitierę. Możesz ją teraz zamówić online i wypróbować za darmo, jak Ci nie będzie odpowiadała najwyżej odeślesz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JoasiaM
Antyk
Antyk


Dołączył: 29 Gru 2020
Posty: 20

PostWysłany: Wto Gru 29, 2020 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widziałam taki wózek w sklepie, ale jakoś nie spodobał mi się na pierwszy rzut oka...postawiłam na https://insevio.com/, bo zdecydowanie lepiej się prowadził i był dużo lżejszy, a mi na wadze zależy bo wózek będzie często przeze mnie składany i noszony. Do tego klasyczna kolorystyka, wentylacja gondoli, co jest super na lato i regulowany materac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beatam
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 15 Sty 2021
Posty: 26

PostWysłany: Pon Sie 23, 2021 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A przeglądaliście wózek od Venicci? Jeśli chodzi o mnie to zdecydowałam się właśnie na niego https://venicci.pl/. Szukałam wózka lekkiego i ze spacerówką sensowną. Wózek jest super, składa się ze stelażem i zajmuje mało miejsca, amortyzacja jest w porządku i daje radę na każdym terenie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Sie 23, 2021 12:59    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Moja rodzina Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group