Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Atopowe zapalenie skóry u dziecka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adka
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pon Cze 10, 2019 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy AZS istotne są nie tylko kosmetyki ale antybiotykoterapia - ponoć dużo lekarzy olewa sprawę i zapisuje tylko same emolienty, a nie stara się ulżyć dziecku. Oczywiście jeśli nie dopuścimy do zapalenia, korzystając z odpowiednich produktów, nie powinno być źle. Moja siostra (już nie dziecko) ostatnio zaczęła korzystać z produktów marki Derma (ma ten żel i sobie chwali https://www.seni24.pl/derma-family-zel-do-mycia-ciala_6801-14213), a wcześniej z Emolium i Mediderm.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Cze 10, 2019 12:01    Temat postu:

Powrót do góry
fishh6
Antyk
Antyk

PostWysłany: Nie Cze 30, 2019 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim wypadku, jedyna i kompetentna osoba do poradzenia w teju sytuacji jest lekarz. Dlatego, jeśli nie wiesz jak do kogo się zgłosić to polecam Ci gabinet dermatologiczny gliwice gdzie otrzymasz pełną i stabilną opiekę.
Powrót do góry
kamamama
Romantyzm
Romantyzm

PostWysłany: Nie Lip 07, 2019 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Używam atoperalu i nie jest źle Smile dobrze i na długo nawilża skórę dlatego już od dawna nie mamy problmeu z łuszczeniem się, swędzeniem, zanim trafiliśymy na dobre kosmetyki trochę to trwało ale w końcu odkryliśmy to co nam najjbardziej odpowiada i problem atopii problemów skórnych się bardzo zmnejszył
Powrót do góry
Lejla
Romantyzm
Romantyzm

PostWysłany: Pon Lip 08, 2019 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas przy bardzo wrażliwej skórze dziecka sprawdziły się kosmetyki z biodermy i nie zamierzam ich zmieniać - odpadają też wszystkie kolorowe farbki do wody czy płyny do kąpieli uwielbiane przez maluchy Sad
Powrót do góry
Lejla
Romantyzm
Romantyzm

PostWysłany: Pon Lip 08, 2019 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas przy bardzo wrażliwej skórze dziecka sprawdziły się kosmetyki z biodermy i nie zamierzam ich zmieniać - odpadają też wszystkie kolorowe farbki do wody czy płyny do kąpieli uwielbiane przez maluchy Sad
Powrót do góry
Lejla
Romantyzm
Romantyzm

PostWysłany: Pon Lip 08, 2019 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
kamamama
Romantyzm
Romantyzm

PostWysłany: Wto Lip 09, 2019 23:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje dziecię ma AZS, szczególnie na początku nie było łatwo, każda kąpiel to był pisk, płacz, skóra szybko się wysuszała, dochodizło do podraznień, synek był marudny, drapał się, jak w końcu odkryliśmy atoperal do kąpieli to jest spokój, skóra wygląda bardzo dobrze, nie jet sucha, stosujemy na co dzięń piankę do mycia, emulsję do kąpieli i krem.
Powrót do góry
Aneczka89
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pon Lip 22, 2019 08:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nam pani dermatolog poleciła kosmetyki atoperal, są w bardzo fajnych cenach porównując do innych, składowo są bardzo delikatne i co najwazniejsze koja skore i ja dobrze nawilżają, próbowałam już wielu bo uzywam i ja i moje dzieci, wiec przede wszystkim krochmal i emulsja są godne polecenia
Powrót do góry
ElTango
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne

PostWysłany: Czw Lip 25, 2019 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc nie słyszałam o leczeniu azs antybiotykami. Może tak sie robi ale chyba w jakiś bardzo cięzkich przypadkach. Mój synek ma azs i u nas sprawdziły się wspomnine już kosmetyki z atoperalu. Poza smarowaniem balsamem kąpię go też w krochmalu i to naprawde bardzo pomaga. Tylko trzeba to robić regularnie bo tylko wytedy widac efekty.
Powrót do góry
Kasiulka
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Pią Lip 26, 2019 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mojej córki AZS zdiagnozowali jak miała 9 miesięcy. Odwiedziliśmy kilku dermatologów, każdy radził co innego i zalecał inne maści i kosmetyki. Teraz stawiamy na naturalne kosmetyki i ograniczamy ich ilość do minimum. Szorstkie, swędzące plamy co prawda wracają co jakiś czas, ale wtedy nawilżamy skórę olejem kokosowym albo masłem shea i po kilku dniach jest ok.
Powrót do góry
wisienka22
Barok
Barok

PostWysłany: Pon Sie 26, 2019 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Atopowe zapalenie skóry, to ogólnie ciężki temat. Ja teraz szukam jakiegoś godnego polecenia alergologa dla mojego dziecka. Słyszałam dużo dobrego o tej przychodzi http://medkorn.pl/
Powrót do góry
panhard
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Sro Sie 28, 2019 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli masz takie problemy wejdz tutaj a dowiesz sie więcej http://sierant-gabinety.pl/
Powrót do góry
Polina
Wspołczesność
Wspołczesność

PostWysłany: Sro Wrz 25, 2019 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mojego dziecka sprawdził się atoperal. Długo szukałam preparatu, który pomoze zwalczyć objawy azs ale nic nie działało. Dopiero jak zaczełam małego kapac w krochmalu i smarowac atoperalem regularnie to problemy ze skorą sie skonczyły. Warto pamietać, ze azs to spore obciażenie i jesli chce sie z tego wyjsć to trzeba skore pielegnowac naprawde regularnie
Powrót do góry
Aneczka89
Antyk
Antyk

PostWysłany: Czw Paź 31, 2019 21:43    Temat postu: Atopoa Odpowiedz z cytatem

My po konsultacji z lekarzem wybraliśmy kosmetyki atoperal, pianke, balsam i krem i sprawdzają się super, skora po kąpieli jest ukojona a nie jak wcześniej zaczerwieniona i swędząca, na to krem na całe ciało i naprawdę skora jest mocno zabezpieczona i moje dziecko wreszcie nie skarży się co chwile na ból czy swędzenie
Powrót do góry
Marika
Renesans
Renesans

PostWysłany: Pią Lis 15, 2019 01:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, a czy którejś z Was dermatolog przepisał maść taką do wykonania na miejscu w aptece? Wiem, że kiedyś to była norma, ale w tym momencie nie wiedziałam, że którekolwiek apteki jeszcze coś takiego oferują. Mi udało się zrealizować taką receptę w aptece DOZ:)
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Lis 15, 2019 01:06    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4
Skocz do: