Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Diety
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MniejszaNiż
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 06 Paź 2017
Posty: 814

PostWysłany: Pon Maj 27, 2019 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto skorzystać z pomocy profesjonalistów http://gpsd.pl/
Opracuja dietę oraz plany treningowe
Wszystko w dobrej cenie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Maj 27, 2019 12:00    Temat postu:

Powrót do góry
anita.maciak
Renesans
Renesans


Dołączył: 26 Cze 2019
Posty: 47

PostWysłany: Sro Cze 26, 2019 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Długi okres czasu nie miałam pojęcia co robię nie tak. Nie jedłam praktycznie żadnych słodyczy, fastfoodów, ziemniaków, białego ryżu, mięsa (poza rybami), nic nie smażyłam, „pochłaniałam” ogromne ilości warzyw, owoców i codziennie trening a waga stała w miejscu. Moja sylwetka nie podobała mi się, źle się czułam w swojej skórze. Dopiero dzięki Biphasic Slim to wszystko się jakby ruszyło. Metabolizm ruszył, apetyt zachamował się a waga spadła do poziomu o którym marzyłam, jednocześnie znikęly boczki, fałki i inne mankamenty. Kontakt: Agata - 517 614 677. Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anita.maciak
Renesans
Renesans


Dołączył: 26 Cze 2019
Posty: 47

PostWysłany: Czw Lip 18, 2019 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć. Odkąd zainteresowałam się tabletkami na odchudzanie szukałam odpowiedniego środka, który nie będzie działał jak placebo i który faktycznie pomoże mi w mojej walce o wymarzoną sylwetkę. Nie będe ukrywać, że kilka razy sie "przejachałam" więć byłam bardzo uważna. Dużo czytałam, pytałam się koleżanek o opinnie, rezulataty. W końcu zdecydowałam się na Biphasic Slim, ale nie do końca byłam przekonana. Zdanie zmieniłam już po kilku dniach jak odczułam, że wyraźnie zmniejszył mi się głód. Przemiana materii ruszyła z kopyta i zaczął się spadek wagi. Na początek powolny ale rósł równolegle do czasu jaki byłam na kuracji. ŁĄCZNIE schudłam 10kg, po boczkach czy oponce ani śladu. Na ewentualne pytania na 100% odpowie Zuzia kom 881 354 456, więc jak coś to piszcie czy dzwońcie Smile Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sima
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 30 Cze 2018
Posty: 681

PostWysłany: Wto Lip 23, 2019 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeby się odchudzić nie trzeba łykać żadnych prochów. Litości! Nie pakujcie w siebie chemii, która zapewne pomaga jak umarłemu kadzidło. Trochę pracy nad sobą. Metodę małych kroków polecam. Dzis rezygnacja z ziemniaków, za tydzień z cukru, za kolejne siedem dni ze słodkich napojów itp. itd. Szukajcie zamienników, nietuczących a przy okazji zdrowych, które zawierają minerały i witaminy. Tak jak to jest z przekąskami bakaliowymi firmy Bakalland https://ebakalland.pl/bakalie/przekaski.html Nadal jest smacznie, ale nie idzie w biodra. Poza tym zawsze powtarzałam, że należy po prostu we wszystkim zachować umiar.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zuzka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 07 Lut 2018
Posty: 479

PostWysłany: Wto Lip 23, 2019 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Okej, a co zrobić by zrzucić fałdki? Podobno łosos wzmaga spalanie tłuszczyku z brzucha. Czy taka forma jego przygotowania https://mowisalmon.pl/produkty/mowi-pure-losos-wedzony-na-zimno-4-plastry/ będzie dobra? Myślicie że warto go kupować?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anita.maciak
Renesans
Renesans


Dołączył: 26 Cze 2019
Posty: 47

PostWysłany: Wto Sie 20, 2019 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem może jak to z mojej strony jak to wygląda. jestem osobą dość aktywną, lubię długie spacery, basen, fitness. Jestem raczej szczupłą osobą jednak denerwowały mnie pewne mankamenty jak boczki, fałdki czy oponka. Zaczęłam podpytywać się dziewczyn z siłowni, szukać w internecie i zdecydowałam się na zakup Efedryny, leku często używanego przez kulturystki/kulturystów który przyczynia się do budowania beztłuszczowej sylwetki. Zamówiłam od dziewczyny Olgi - 720 737 801 i jestem bardzo zadowolona. Boczki i oponka zniknęły, zarysowały się bardzo fajnie mięśnie, kilka zbędnych kilogramów też spadło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mautka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 15 Lis 2017
Posty: 580

PostWysłany: Wto Wrz 03, 2019 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żyjemy coraz szybciej i coraz mniej osób ma czas na gotowanie. A jadanie na mieście, na szybko... to wszystko sprzyja nadwadze. Dobrą opcją jest catering dietetyczny. Zobaczcie sobie tutaj - link . Jak mamy dostarczone posiłki to dużo łatwiej jest się zdrowo odżywiać. A wyjdzie to i tak taniej niż stołowanie się na mieście.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Certen45
Antyk
Antyk


Dołączył: 04 Wrz 2019
Posty: 4

PostWysłany: Sro Wrz 04, 2019 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie mam żadnej diety, ale na szczęście metabolizm jamochłona sprawia, ze nie tyję Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasek
Antyk
Antyk


Dołączył: 09 Wrz 2019
Posty: 5

PostWysłany: Pon Wrz 09, 2019 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo zależy też od genów. Niektórzy jedzą dużo i nie tyją, a inni jedz mało i tyją.
_________________
Zabiegi wyszczuplające Kraków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kokoszka
Antyk
Antyk


Dołączył: 04 Lis 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pon Lis 04, 2019 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

od mojego przyjazdu z wczasów odchudzających w Zalesiu Mazury to trzymam się diety Smile muszę przyznać, że tam mnie niesamowicie zmotywowali a przy tym pokazali, że dieta nie musi być męcząca. U nich spadły mi 2kg, a odkad wróciłam kolejne 2 Smile trochę ruchu, dieta i motywacja i już widać efekty Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jasiu
Barok
Barok


Dołączył: 14 Maj 2019
Posty: 67

PostWysłany: Czw Lis 14, 2019 09:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy z nas chociaż raz próbował jakieś diety by móc schudnąć. Czytałam, że tyle ile jest osób odchudzających się tyle jest różnych diet. Jedną z bardziej popularnych jest dieta Keto. Aby dowiedzieć się czegoś więcej na jej temat znalazłam ten artykuł https://e-zdrowieportal.pl/dieta-keto/ Uważam, że warto jest poczytać na temat określonej diety by wiedzieć na czym ona się opiera i polega. A nie tak na ślepo próbować bo ktoś nam ją polecił
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mannia
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 30 Wrz 2019
Posty: 357

PostWysłany: Pon Lis 18, 2019 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiedzę na temat prawidłowego odżywiania przekazali mi www.studiofiguralubicz.pl . To właśnie tam przeszłam przez oczyszczanie, regularna redukcje a także stabilizacje metabolizmu z ktorymi udalo mi sie osiagnac nie lada sukces. Efekty sa widoczne!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anita.maciak
Renesans
Renesans


Dołączył: 26 Cze 2019
Posty: 47

PostWysłany: Pon Lut 03, 2020 19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć, jakiś czas temu, ku zgrozie, zorientowałam się, że moja waga odbiega od przyjętych standardów. Długi okres czasu nie miałam pojęcia co robię nie tak. Nie jadłam praktycznie żadnych słodyczy, fastfoodów, ziemniaków, białego ryżu, mięsa (poza rybami), nic nie smażyłam, „pochłaniałam” ogromne ilości warzyw, owoców i codziennie trening a waga stała w miejscu. Moja sylwetka nie podobała mi się i źle się czułam w swojej skórze. Dopiero dzięki Adipex Long mój metabolizm jakby się rozbudził i ożył. Przestałam odczuwac uczucie głodu takie jakie wczesniej mi towarzyszyło a miałam energię na lekkie ćwiczenia tj spacer, tańce. Waga momentalnie spadła do poziomu o którym marzyłam, jednocześnie znikęly boczki, fałki i inne mankamenty. Jeśli macie podobne problemy to polecam http://www.studioodchudzania.dx.am , studioodchudzania(małpa)protonmail.com Warto!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czosnekwrg
Barok
Barok


Dołączył: 23 Lis 2019
Posty: 70

PostWysłany: Czw Lut 13, 2020 00:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odchudzanie idzie pełną parą! Jednakże, pozytywne skutki nie byłyby tak widoczne, gdybym nie zdecydował się na skorzystanie z pomocy dietetyka. Znajoma poleciła ofertę https://www.eatfit-dietetyk.pl/ co okazało się strzałem w 10. Otrzymałam dostęp do diety najwyższej jakości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirka34
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 22 Wrz 2017
Posty: 147

PostWysłany: Pon Lut 17, 2020 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno powinniście wiedzieć, że dieta to nie jest zawsze prosta sprawa.

Ostatnio zmieniony przez Mirka34 dnia Pią Sie 12, 2022 14:39, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Lut 17, 2020 21:01    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 3 z 7
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group