Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nowe formy reklamy biznesu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasz Rozwój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gregorian
Antyk
Antyk

PostWysłany: Wto Lut 26, 2019 10:21    Temat postu: Nowe formy reklamy biznesu Odpowiedz z cytatem

Hej,
Mam do Was pytanie. Prowadzę od wielu lat firmę i już różnych form reklamy próbowaliśmy przez te wszystkie lata. Chcemy spróbować nowych metod, szczególnie uderzyć w internet. Mam spory budżet na reklamę i nie zamierzam na to żałować. Dobra reklama zawsze się zwróci. Czy możecie poradzić mi jakie formy nowoczesnej reklamy wybrać by dodatkowo wypromować firmę ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Lut 26, 2019 10:21    Temat postu:

Powrót do góry
emporio
Barok
Barok

PostWysłany: Wto Lut 26, 2019 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, czy słyszałaś ale ja polecam programmatic buying. Moja znajoma ma firmę i zleca marketing firmy od wielu lat, przez co już wielu rzeczy próbowała. Ta forma reklamy przyniosła jej spore zainteresowanie nowych klientów oraz zarobek. Poczytaj sobie o tym na https://fabrykamarketingu.pl/programmatic-buying-rtb/ może akurat będzie to coś dla Ciebie Wink Z tego co mi wiadomo to spersonalizowana reklama dla określonej grupy klientów dlatego łatwiej trafić w ich gust i potrzeby.
Powrót do góry
Marta3
Barok
Barok

PostWysłany: Czw Mar 14, 2019 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja rekomenduje jednak opieranie się nie tylko o nowoczesne formy reklamy, ale także o bardziej tradycyjne. Moim zdaniem bardzo fajnie sprawdzają się gadżety reklamowe. Na tej stronie https://smyczereklamowezidentyfikatorem.wordpress.com/ znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.
Powrót do góry
Kordi33
Renesans
Renesans

PostWysłany: Pią Mar 22, 2019 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo informacji na temat marketingu możemy znaleźć na stronie http://pgf-cefarm-lublin.pl/ mają tez artykuły o prowadzeniu biznesu itp.
Powrót do góry
mautka
Młoda Polska
Młoda Polska

PostWysłany: Wto Maj 21, 2019 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zerknijcie sobie też na ich ofertę - https://www.montazreklam24.pl/ Reklama stacjonarna też jest bardzo ważna. Nie można polegać tylko na reklamie w sieci. Reklama samego lokalu, bilbordy itd to też kluczowa kwestia. Trzeba z reklamą działać a różnych frontach Smile
Powrót do góry
Tomaszek
Antyk
Antyk

PostWysłany: Wto Lip 23, 2019 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak szybka i skuteczna reklama w internecie w dodatku z dużym budżetem to tylko Ad Wordsy... Smile
Brayank9
Renesans
Renesans

PostWysłany: Sob Sie 10, 2019 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że oferta od https://papilioagency.com także może was zainteresować jeżeli chodzi o działania reklamowe. W tym miejscu znajdziecie hostessy na wynajem, praktycznie na terenie całej Polski. Z ich pomocą zadbacie o odpowiednią prezentacje na targach, bankietach, konferencjach.
Powrót do góry
Pablo3322
Antyk
Antyk

PostWysłany: Wto Sie 20, 2019 08:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo serdecznie polecam biznes przez rekomendacje - np BNI czy inne organizacje. Ja prowadzę szkolenia BHP i jak się ktoś zaangażuje to po czasie dostanie super zlecenia.
Sima
Romantyzm
Romantyzm

PostWysłany: Sro Sie 21, 2019 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybierając do współpracy Agencję Reklamową Pirmedia https://pirmedia.pl/ będziecie mieli co wybierać. Współpracowałam z kilkoma agencjami reklamowymi, ale tak innowacyjnych jak Pirmedia więcej nie spotkałam. Zatrudniają specjalistów, którzy cały czas stawiają na własny rozwój. To co dzieje się na świecie z reklamą internetową w Pirmedia już jest. Możecie być pewni, że współpracując z nimi Wasza reklama będzie na wysokim poziomie.
Powrót do góry
ElTango
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne

PostWysłany: Sob Sie 24, 2019 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co sadzicie, o takiej formie reklamy, jaka sa przypinki reklamowe ?? Nie slyszeliscie o takiej? To takie znaczki z indywidualna grafika, wykonywana oczywiscie na zamowienie, spersonalizowane, z agrafka. Solidne wykonanie, nie zdziera sie, nie odchodzi farba - naprawde fajne i oryginalne. Mozecie je obejrzec i zamowic np na stronie Przypina.pl
Powrót do góry
tereskao
Romantyzm
Romantyzm

PostWysłany: Pią Sie 30, 2019 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widziałam ostatnio fajne słupy oświetleniowe z reklamowymi napisami po całej długości. Bardzo ciekawa forma reklamowania biznesu. Zainteresowałam się tymi słupami bo i w moim ogrodzie by się takie przydały - dość duzy jest więc idealne by były. Alumast ma takie w ofercie
Powrót do góry
adrian123
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Nie Wrz 01, 2019 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, sama szukałam czegoś takiego plus stacji ładowania pojazdów elektrycznych bo zapotrzebowanie rośnie i na https://www.alumast.eu/produkty/smartpole/smartpole-charger/ znalazłam, przekonała mnie wysoka jakość i niezawodność ich stacji ładowania i to, że mogą powstać na miejscu istniejących słupów oświetleniowych
Powrót do góry
Witex
Antyk
Antyk

PostWysłany: Nie Wrz 01, 2019 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba miksować różne formy reklamy, tak jest najskuteczniej.
Powrót do góry
majjax99@o2.pl
Antyk
Antyk

PostWysłany: Sro Wrz 04, 2019 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przy reklamowaniu firmy lub jakiegoś produktu ważne jest żeby zostawić tworzenie stron www profesjonalistom. Zadbają o praktyczny i funkcjonalny wygląd twojej strony i sprawią żeby klienci ją zapamiętali
Powrót do góry
Lejla
Romantyzm
Romantyzm

PostWysłany: Pon Wrz 09, 2019 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sposobów reklamy własnego biznesu jest wiele. Musisz jednak pamiętać żeby dostosować rodzaj reklamy do własnego biznesu. Czy prowadzisz działania na lokalnym czy ogólnopolskim rynku? a może działasz również zagranicą? Oczywiście budżet przeznaczony na działania marketingowe również nie jest bez znaczenia. Najlepiej skontaktować się z agencją interaktywną i wspólnie określić plan działania. Zobacz sobie na www.solv.pl
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Wrz 09, 2019 13:31    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasz Rozwój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: