Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nowe formy reklamy biznesu
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasz Rozwój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gregorian
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 26 Lut 2019
Posty: 210

PostWysłany: Wto Lut 26, 2019 10:21    Temat postu: Nowe formy reklamy biznesu Odpowiedz z cytatem

Hej,
Mam do Was pytanie. Prowadzę od wielu lat firmę i już różnych form reklamy próbowaliśmy przez te wszystkie lata. Chcemy spróbować nowych metod, szczególnie uderzyć w internet. Mam spory budżet na reklamę i nie zamierzam na to żałować. Dobra reklama zawsze się zwróci. Czy możecie poradzić mi jakie formy nowoczesnej reklamy wybrać by dodatkowo wypromować firmę ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Lut 26, 2019 10:21    Temat postu:

Powrót do góry
emporio
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 15 Paź 2018
Posty: 339

PostWysłany: Wto Lut 26, 2019 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, czy słyszałaś ale ja polecam programmatic buying. Moja znajoma ma firmę i zleca marketing firmy od wielu lat, przez co już wielu rzeczy próbowała. Ta forma reklamy przyniosła jej spore zainteresowanie nowych klientów oraz zarobek. Poczytaj sobie o tym na https://fabrykamarketingu.pl/programmatic-buying-rtb/ może akurat będzie to coś dla Ciebie Wink Z tego co mi wiadomo to spersonalizowana reklama dla określonej grupy klientów dlatego łatwiej trafić w ich gust i potrzeby.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marta3
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 24 Sty 2019
Posty: 97

PostWysłany: Czw Mar 14, 2019 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja rekomenduje jednak opieranie się nie tylko o nowoczesne formy reklamy, ale także o bardziej tradycyjne. Moim zdaniem bardzo fajnie sprawdzają się gadżety reklamowe. Na tej stronie https://smyczereklamowezidentyfikatorem.wordpress.com/ znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kordi33
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 18 Mar 2019
Posty: 108

PostWysłany: Pią Mar 22, 2019 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo informacji na temat marketingu możemy znaleźć na stronie http://pgf-cefarm-lublin.pl/ mają tez artykuły o prowadzeniu biznesu itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mautka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 15 Lis 2017
Posty: 580

PostWysłany: Wto Maj 21, 2019 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zerknijcie sobie też na ich ofertę - https://www.montazreklam24.pl/ Reklama stacjonarna też jest bardzo ważna. Nie można polegać tylko na reklamie w sieci. Reklama samego lokalu, bilbordy itd to też kluczowa kwestia. Trzeba z reklamą działać a różnych frontach Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomaszek
Antyk
Antyk


Dołączył: 22 Lip 2019
Posty: 12

PostWysłany: Wto Lip 23, 2019 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak szybka i skuteczna reklama w internecie w dodatku z dużym budżetem to tylko Ad Wordsy... Smile
_________________
http://www.skupcyny.eu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Brayank9
Barok
Barok


Dołączył: 24 Gru 2017
Posty: 61

PostWysłany: Sob Sie 10, 2019 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że oferta od https://papilioagency.com także może was zainteresować jeżeli chodzi o działania reklamowe. W tym miejscu znajdziecie hostessy na wynajem, praktycznie na terenie całej Polski. Z ich pomocą zadbacie o odpowiednią prezentacje na targach, bankietach, konferencjach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pablo3322
Antyk
Antyk


Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1

PostWysłany: Wto Sie 20, 2019 08:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo serdecznie polecam biznes przez rekomendacje - np BNI czy inne organizacje. Ja prowadzę szkolenia BHP i jak się ktoś zaangażuje to po czasie dostanie super zlecenia.
_________________
BHP Kraków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sima
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 30 Cze 2018
Posty: 681

PostWysłany: Sro Sie 21, 2019 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybierając do współpracy Agencję Reklamową Pirmedia https://pirmedia.pl/ będziecie mieli co wybierać. Współpracowałam z kilkoma agencjami reklamowymi, ale tak innowacyjnych jak Pirmedia więcej nie spotkałam. Zatrudniają specjalistów, którzy cały czas stawiają na własny rozwój. To co dzieje się na świecie z reklamą internetową w Pirmedia już jest. Możecie być pewni, że współpracując z nimi Wasza reklama będzie na wysokim poziomie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElTango
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 05 Lip 2017
Posty: 581

PostWysłany: Sob Sie 24, 2019 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co sadzicie, o takiej formie reklamy, jaka sa przypinki reklamowe ?? Nie slyszeliscie o takiej? To takie znaczki z indywidualna grafika, wykonywana oczywiscie na zamowienie, spersonalizowane, z agrafka. Solidne wykonanie, nie zdziera sie, nie odchodzi farba - naprawde fajne i oryginalne. Mozecie je obejrzec i zamowic np na stronie Przypina.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tereskao
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 22 Lis 2018
Posty: 187

PostWysłany: Pią Sie 30, 2019 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widziałam ostatnio fajne słupy oświetleniowe z reklamowymi napisami po całej długości. Bardzo ciekawa forma reklamowania biznesu. Zainteresowałam się tymi słupami bo i w moim ogrodzie by się takie przydały - dość duzy jest więc idealne by były. Alumast ma takie w ofercie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adrian123
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 23 Lis 2018
Posty: 37

PostWysłany: Nie Wrz 01, 2019 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, sama szukałam czegoś takiego plus stacji ładowania pojazdów elektrycznych bo zapotrzebowanie rośnie i na https://www.alumast.eu/produkty/smartpole/smartpole-charger/ znalazłam, przekonała mnie wysoka jakość i niezawodność ich stacji ładowania i to, że mogą powstać na miejscu istniejących słupów oświetleniowych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Witex
Antyk
Antyk


Dołączył: 01 Wrz 2019
Posty: 4

PostWysłany: Nie Wrz 01, 2019 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba miksować różne formy reklamy, tak jest najskuteczniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
majjax99@o2.pl
Antyk
Antyk


Dołączył: 21 Lip 2019
Posty: 19

PostWysłany: Sro Wrz 04, 2019 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przy reklamowaniu firmy lub jakiegoś produktu ważne jest żeby zostawić tworzenie stron www profesjonalistom. Zadbają o praktyczny i funkcjonalny wygląd twojej strony i sprawią żeby klienci ją zapamiętali
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lejla
Pozytywizm
Pozytywizm


Dołączył: 03 Lip 2019
Posty: 126

PostWysłany: Pon Wrz 09, 2019 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sposobów reklamy własnego biznesu jest wiele. Musisz jednak pamiętać żeby dostosować rodzaj reklamy do własnego biznesu. Czy prowadzisz działania na lokalnym czy ogólnopolskim rynku? a może działasz również zagranicą? Oczywiście budżet przeznaczony na działania marketingowe również nie jest bez znaczenia. Najlepiej skontaktować się z agencją interaktywną i wspólnie określić plan działania. Zobacz sobie na www.solv.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Wrz 09, 2019 13:31    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasz Rozwój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group