Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Własna firma nie dla każdego?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasz Rozwój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nofika
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Czw Maj 23, 2019 09:50    Temat postu: Własna firma nie dla każdego? Odpowiedz z cytatem

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad uruchomieniem własnej firmy. Chcę zająć się uprawą ekologiczną. Problem w tym, że rynek zdaje się tak zwariowany, że mam obawy. Wiem, że na rynku jest wsparcie. Mam tu na myśli oferty opisane na stronach typu https://www.aterima.pl/. Nie wiem tylko, czy podołam. Gdzie szukać inspiracji/wsparcia/pomocy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Maj 23, 2019 09:50    Temat postu:

Powrót do góry
karuma
Barok
Barok

PostWysłany: Czw Maj 23, 2019 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej wybrać się na jakieś targi ekologiczne i porozmawiać z osobami, które już siedzą w branży.
Powrót do góry
Aria99
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pon Maj 27, 2019 23:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że nie dla każdego, nie każdy się nadaje na szefa, nawet samego siebie.
Powrót do góry
basiunia
Renesans
Renesans

PostWysłany: Wto Cze 11, 2019 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prowadząc swoją działalność gospodarczą z pewnością trzeba inwestować w jej nieustanny rozwój. Jednym z tematów, nad którym warto się zastanowić jest oprogramowanie. Dobrze dopasowane pozytywnie wpłynie na funkcjonowanie danej firmy. Takie tworzenie oprogramowania swift warto zlecić specjalistom w tej branży, którzy na co dzień mają do czynienia z takimi tematami. Po dokładniejszym zapoznaniu się z branżą dobiorą optymalne rozwianie. To temat, z którym warto się zapoznać, takie informacje mogą okazać się przydatne.
Powrót do góry
aloizyt
Antyk
Antyk

PostWysłany: Czw Cze 13, 2019 12:17    Temat postu: firma Odpowiedz z cytatem

Pewnie że nie dla każdego. Nie wszyscy mają predyspozycje do zarządzania własnym czasem, a co dopiero ludźmi Very Happy ja na przykład też miałam chwilę zwątpienia, jak się okazało że nie mam księgowej, a ktoś te papiery musi ogarniać. Już chciałam zamykać interes, kiedy koleżanka poradziła mi żebym poprosiła o pomoc specjalistów od rozliczeń https://magnesuperat.pl/uslugi-ksiegowe/pelna-ksiegowosc/. I bardzo dobrze z tą poradą trafiła, bo ja i bez tego mam za dużo na głowie. Dom, rodzina, firma... Znacie to na pewno Smile

Ostatnio zmieniony przez aloizyt dnia Sro Lip 03, 2019 13:49, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
julwik
Antyk
Antyk

PostWysłany: Sro Cze 19, 2019 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arrow
Powrót do góry
rozwojowa
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Sro Cze 26, 2019 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Inwestycje, które się wkłada w firmę na pewno będą się opłacały, tylko trzeba znaleźć odpowiednie rozwiązania dla siebie. Tego typu http://www.flyweb.pl/5-powodow-dla-ktorych-warto-wybrac-ecommerce-software-house/ oprogramowanie i też wsparcie specjalistów na penwo się przyda.
Powrót do góry
dajana
Barok
Barok

PostWysłany: Sro Lip 31, 2019 07:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polecam trochę zagłębić się w temat. np. tutaj https://finanse.net.pl/ znajdziecie wiele przydatnych artykułów tematycznych.
Powrót do góry
panhard
Wspołczesność
Wspołczesność

PostWysłany: Pią Sie 09, 2019 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio czytałem artykuł o tym i wszystko się zgadza https://wirtualnydps.pl/jeden-z-preparatow-na-meskie-problemy/
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Sie 09, 2019 11:18    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasz Rozwój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: