Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dieta
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marysia_89
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 22 Sie 2018
Posty: 28

PostWysłany: Sob Maj 18, 2019 18:28    Temat postu: Dieta Odpowiedz z cytatem

Cześć,

Wolicie gotować sami czy korzystacie z cateringu?
Jeżeli to drugie to czy możecie polecić jakiś sprawdzony we Wrocławiu?
Pierwszy raz chcę taki zamówić, ale kompletnie nie wiem który mam wybrać ...
Znalazłam porównywarkę cateringów https://caterobazar.pl/catering-dietetyczny-wroclaw i mam kilka na oku.
Jestem jednak ciekawa jakie polecają inni Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Maj 18, 2019 18:28    Temat postu:

Powrót do góry
ela25
Pozytywizm
Pozytywizm


Dołączył: 21 Gru 2018
Posty: 128

PostWysłany: Sro Maj 29, 2019 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Smile
Ja również od kilku tygodni staram się zdrowo odżywiać, unikać słodyczy, a także regularnie ćwiczyć. Mam jednak problem z układaniem jadłospisu, bo nie do końca wiem ile dostarczać kalorii dziennie organizmowi. W jaki sposób można to obliczyć?
Z góry dziękuję za pomoc! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fretka1
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 26 Lut 2019
Posty: 237

PostWysłany: Sro Maj 29, 2019 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W niektórych sytuacjach, racjonalne żywienie i ruch, nie wystarczają. Wówczas, dobrym sposobem na utratę kilogramów, jest skorzystanie z porad dietetyka. W Kielcach dostępna jest klinika https://perfekcyjnalinia.pl/ zajmująca się tym tematem. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jestem_marynarzem
Antyk
Antyk


Dołączył: 06 Cze 2019
Posty: 4

PostWysłany: Czw Cze 06, 2019 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie nie ma co samemu eksperymentować z dietą, bo nie wiemy co jest dla naszego organizmu ważne. Wiele osób eliminuje tłuszcz, a tu okazuje się https://www.guiltfree.pl/blog/2018/06/18/tluszcze-ktore-sa-zdrowe-ktorych-unikac/ że jest rodzaj dobrych tłuszczy które potrzebujemy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karuma
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 12 Maj 2019
Posty: 296

PostWysłany: Czw Cze 13, 2019 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem nie dieta, a zdrowy sposób odżywiania się przyniesie dużo lepsze efekty Nie trzeba się obawiać efektu jojo, który często dopada osoby po zakończonej diecie i powrocie do starych nawyków. Warto odżywiać się zdrowo, spożywając lekkie posiłki. Jeśli nie masz na takie pomysłu, w internecie znajdziesz ich sporo. Ostatnio na https://www.czikczik.com/ znalazłam ciekawy przepis na lekką sałatkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anita.maciak
Renesans
Renesans


Dołączył: 26 Cze 2019
Posty: 47

PostWysłany: Sro Cze 26, 2019 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odchudzanie nie jest prostą sprawą , ważne, żeby znaleźć sobie dobrą motywację. Jak na przykład wyjście bez skrępowania na basen lub plażę. Polecam ogólną zmianę stylu życia - więcej aktywności - spacery, rower, siłownia. Co do diety, najlepiej unikać fast foodów, słonych przekąsek i innego śmiecio jedzenia. Zobaczysz szybko efekty trzymając się produktów zdrowszych i zbilansowanej diety.Warto także zastanowić się nad sumplementacją czy środkami przyspieszającymi redukcję wagi. Z mojej strony mogę polecić Biphasic Slim który zwiększa tempo przemiany materii, powoduje ubytek masy ciała, zmniejsza ilość przyswajanych kalorii oraz odczuwalnie ogranicza uczucie głodu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej to skontaktuj sie z Agatą, ja od niej zamawiałam i jest wszystko w jak najlepszym porządku, kom 517 614 677. Trzymam za Ciebie kciuki, najważniejsze to się nie poddawać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
komosa91
Antyk
Antyk


Dołączył: 22 Lip 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pon Lip 22, 2019 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ze zdrowych szybki dań polecam komosa ryżowa z warzywami Smile naprawdę świetna!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ragi27
Renesans
Renesans


Dołączył: 11 Lip 2019
Posty: 52

PostWysłany: Wto Lip 30, 2019 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeszłam juz przeez wiele cateringów dietetycznych i nic mi ni pasowało. Albo godziny dostawy, albo po prostu posiłki do mnie nie trafiały. Aż w końcu kolezanka poleciła mi https://bodychief.pl/menu-standard-biezacy-tydzien i to jest po prostu bajka. Pyszne , świeżutkie, zróznicowane menu. Na stronie można sobie nawet sprawdzić rozkład posiłków na cały tydzień
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kremilia
Antyk
Antyk


Dołączył: 19 Paź 2018
Posty: 12
Skąd: Ustanówek

PostWysłany: Wto Lip 30, 2019 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z różnych względów, najczęściej zdrowotnych niektórzy muszą nauczyć się przygotowywać w domu zdrowe i lekkie posiłki. Np. dieta na serce powinna zawierać mało tłuszczy zwierzęcych. Na portalu http://apetytnapolskie.com/ zamieszczane są przepisy na dania z wykorzystaniem polskich produktów, pojawiają się ciekawostki i porady dotyczącego zdrowego trybu życia i zasady prawidłowego odżywiania.

Ostatnio zmieniony przez kremilia dnia Czw Sie 22, 2019 18:22, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kajka35
Barok
Barok


Dołączył: 11 Lip 2018
Posty: 78

PostWysłany: Czw Sie 01, 2019 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie lubię gotować, ani nie mam czasu na zakupy, dlatego dieta pudełkowa byłaby dla mnie doskonałym rozwiązaniem.
Póki co rozważam, na jaką się zdecydować, bo jest naprawdę spory wybór aktualnie na rynku tego typu diet.
Zależy mi na tym, żeby to była na pewno dieta wegetariańska, bo nie przepadam za mięsem!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lorrie
Antyk
Antyk


Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 1

PostWysłany: Czw Sie 01, 2019 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo chętnie bym korzystała z fit cateringu, ale jako osoba prywatna, nie z branży fitness, to nie mam takiej potrzeby ani funduszy.
_________________
https://www.amax-transport.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MaryAnn84
Renesans
Renesans


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 43

PostWysłany: Wto Sie 27, 2019 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście zdecydowanie bardziej wolę gotować samodzielnie, bo lubię kręcić się w kuchni i wymyślać nowe potrawy. Często, kiedy nie mam pomysłu na obiad czy przekąskę szukam inspiracji na stronach internetowych - https://najlepszewkuchni.pl/. To pozwala mi uniknąć rutyny w kuchni i codziennie kosztować innych potraw. Czasami też kiedy mąż ma czas wspólnie urządzamy sobie wieczorki kulinarne przygotowując kolację Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karuma
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 12 Maj 2019
Posty: 296

PostWysłany: Sro Sie 28, 2019 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja staram się mocno dbać o swoje zdrowie. Nie jem słodyczy, unikam tłuszczu chyba, ze ten z ryb to okej. Ostatnio zaprzyjaźniłam się z koktajlami, które są mega dawką witamin. Na https://ktomalek.pl/blog/sok-z-buraka-dlaczego-warto-pic/w-213 przeczytałam artykuł o soku z buraka. Kurcze to świetny napój zawierający mnóstwo witamin. Poczytajcie sobie i zacznijcie pić. Ja od dzisiaj biorę się za to Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
melodia9
Antyk
Antyk


Dołączył: 03 Wrz 2019
Posty: 1

PostWysłany: Wto Wrz 03, 2019 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak naprawdę wszystko zależy od tego co chcesz zmienić w swojej diecie. Zacznij więc od podstawowych rzeczy, takich jak mleko bez laktozy które na pewno będzie dobrym początkiem rozpoczynającym start w dobrą dietę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasek
Antyk
Antyk


Dołączył: 09 Wrz 2019
Posty: 5

PostWysłany: Pon Wrz 09, 2019 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gotujemy sami. Jest to zdrowsza i tańsza forma posiłków.
_________________
Zabiegi wyszczuplające Kraków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Wrz 09, 2019 17:38    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group