Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kiedy dopadnie nas biegunka
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cytryna
Antyk
Antyk


Dołączył: 18 Mar 2016
Posty: 1

PostWysłany: Pią Mar 18, 2016 12:41    Temat postu: Kiedy dopadnie nas biegunka Odpowiedz z cytatem

Dla tych, których to nigdy nie dopadło (a są w ogóle tacy?) być może jest to trochę zabawny temat, ale ja traktuję go w pełni poważnie, ponieważ dość często dopada mnie to, co nie powinno. Czy znacie jakiś skuteczny lek na biegunkę? Słyszałam, że wystarczy wziąć Stoperan i po problemie. Czy warto sięgnąć po ten specyfik? Z góry dziękuje za odpowiedzi Embarassed
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Mar 18, 2016 12:41    Temat postu:

Powrót do góry
Georg43
Antyk
Antyk


Dołączył: 04 Sie 2017
Posty: 1

PostWysłany: Pią Sie 04, 2017 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kojarzycie produkt active flora, o którym można dowiedzieć się więcej na http://www.active-flora.pl/ ? Zastanawiam się nad zakupem, bo ten probiotyk mogą przyjmować dzieci od 1 roku życia. Najważniejsze jest to że nie zawiera żadnych alergenów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
heniutek
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 180

PostWysłany: Czw Lis 30, 2017 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam odwrotnie. Niestety dopadają mnie bardzo często problemy z trawieniem. Na szczęście informacje z http://wspierajzdrowie.pl/na-trawienie/ pomagają mi opanować ten temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olga32
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 12 Lip 2017
Posty: 502

PostWysłany: Wto Gru 05, 2017 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o Stoperan to tu https://www.cefarm24.pl/stoperan-2-mg-x-18-kaps.html widziałam duże opakowania, w dobrej cenie. Ja nie mam zbyt często takich dolegliwości, ale mój mąż tak. Także takie większe opakowania się przydają, bo jest faktycznie skuteczny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tompo
Antyk
Antyk


Dołączył: 16 Cze 2018
Posty: 5

PostWysłany: Nie Cze 17, 2018 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z grubsza z moim poprzednikiem... Nic dodać oraz nic ująć.
_________________
Jeśli ci powiem, jak bardzo mi na tobie zależy... odsłonię się przed tobą, a tym samym narażę się na zranienie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
munka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 746

PostWysłany: Sob Lis 10, 2018 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najgorzej jest kiedy biegunka dopadnie dziecko, lepiej więc temu zapobiegać, ja swojemu maluszkowi podaję multilac baby https://www.multilac.pl/multilac-baby/ żeby uzupełniać florę bakteryjną jelit
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamila
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 19 Mar 2018
Posty: 96

PostWysłany: Sob Mar 02, 2019 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieciaczki są delikatne i koniecznie trzeba uzupełniać mikrobiom podając probiotyk, ja w apteczce mam taki w kropelkach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polina
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 10 Lis 2017
Posty: 293

PostWysłany: Czw Cze 27, 2019 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak naprawde na łagodzenie objawów biegunki bardzo dobrze działa dieta - ryz, gortowana marchewka - to powinno pomóc. Najgorzej jednak jest z biegunkami u dzieci bo maluchy szybko sie odwadniają a przy okazji posłabia się ich układ pokarmowy. JKa zawsze synkowi podczas begunki podaję flostru - to probiotyk, który usupełnia "dobre bakterie" w jelitach i wzmacnia układ pokarmowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamamama
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 05 Lut 2019
Posty: 220

PostWysłany: Pią Lip 05, 2019 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja to się mega boję tych biegunek w podróży Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
izunia
Antyk
Antyk


Dołączył: 21 Lut 2019
Posty: 10

PostWysłany: Sro Lip 10, 2019 23:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zatrucia pokarmowe i biegunki na wyjazdach niestety lubią się zdarzać szczegómnie jak się wyjedzie do egzotycznych krajów to można mieć takie przygody, bo w tych budkach z jedzeniem to z czytością bywa kiepsko. Kup sobie flostrum plus, ten probiotyk szybko ci pomoże jakby już ci się biegunka czy rozstrój żolądka trafiły a nie musisz go trzymać w lodówce
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zemira
Renesans
Renesans


Dołączył: 18 Lip 2019
Posty: 58

PostWysłany: Czw Lip 18, 2019 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli biegunka minie po podaniu leków to ok.Ale jeśli mamy z nią dłuższy problem albo jeszcze do tego są bóle jelit.to nalezy jak najszybciej udac się do odpowiedniego specjalisty. Bardzo dobrzy są w Szpitalu św.Elżbiety na Warszawskim Mokotowie.Moja ciocia tam leczyła się proktologicznie i bardzo chwali sobie tamtejszą opiekę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kulkka
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 27 Sty 2018
Posty: 154

PostWysłany: Pon Lip 22, 2019 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma co się długo zastanawiać, bo jeśli dopadnie nas taka dolegliwość to od razu ja sięgam po Intestę, jest to sprawdzony środek medyczny który już nie raz wyciągnął mnie z opresji. Ale muszę w końcu przejść do kuracji tym wyrobem, bo niedługo wybieram się na kilka wesel a wiadomo co tam się będzie działo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kabisa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 25 Wrz 2020
Posty: 860

PostWysłany: Czw Sty 07, 2021 07:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego warto mieć swój dobry probiotyk, aby odbudować flore bakteryjną i równowagę jelitową. Ja na pewno mogę tutaj wymienić Narimax Fast https://mynarum.com/narimax-fast-metabiotyk-200mg który też fajnie sprawuje się zarówno w przypadku osób dorosłych, jak i naszych dzieciaków Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fago
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 24 Sty 2020
Posty: 199

PostWysłany: Sro Lut 03, 2021 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Racja, w czasie biegunek, zwłaszcza tych podczas podróży do egzotycznych krajów warto jest sięgnąć po ProctoLact-M, ja go zawsze mam przy sobie jak gdzieś dalej się wybieram
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malena1
Renesans
Renesans


Dołączył: 17 Maj 2018
Posty: 60

PostWysłany: Sro Lut 17, 2021 22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biegunka zazwyczaj dopada niespodziewanie, przyczyny są różne. Na szczęście można w aptece kupić skuteczne i pomocne środki. Jak kobieta stosuje tabletki antykoncepcyjne to musi wiedzieć, że przy biegunce zabezpieczenie może przestać być skuteczne. Można o tym na https://antykoncepcjanamiare.pl/biegunka-i-wymioty-czy-tabletki-antykoncepcyjne-wtedy-dzialaja/ doczytać. To są bardzo ważne informacje i trzeba wiedzieć, kiedy należy się dodatkowo zabezpieczać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Lut 17, 2021 22:39    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group