Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Badania profilaktyczne
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zemira
Renesans
Renesans

PostWysłany: Nie Lip 21, 2019 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Profilaktyka przede wszystkim .Zreszta ja mam takiego lekarza w przychodni Nasz Lekarz u mnie w Toruniu ,który sam powiedział aby raz na rok przyjść i zrobić ogólne badania w laboratorium.Mamy tam róznych specjalistów,więc jakby coś się działo to można szybko zacząć działać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Lip 21, 2019 21:40    Temat postu:

Powrót do góry
Milosz5
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Pon Lip 22, 2019 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nad czym się tu zastanawiać? Jak tylko zauważycie jakieś problemy ze zdrowiem, od razu powinniście podejmować konkretnie działania. Dzisiaj wiele rzeczy da się wyleczyć, trzeba tylko zacząć to robić. W https://www.centrumflebologii.pl/pl/niewydolnosc-zylna/zakrzepica możecie szybko usunąć Wasze problemy żylne. Nie ma sensu z tym zwlekać.
Powrót do góry
Kasiulka
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Wto Wrz 03, 2019 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również uważam, że badania profilaktyczne są bardzo ważne. Dobrze, że obecny kodeks pracy wymusza na pracodawcy konieczność wysyłania pracowników na badania kontrolne, w przeciwnym razie wielu mężczyzn w ogóle by się nie badała. Tak było z moim tatą, który z racji wykonywanego zawodu narażony jest na problemy ze słuchem. Od dawna skarżył się na dokuczające mu szumy uszne, ale o wizycie u lekarza nie chciał słyszeć. Dopiero badania kontrolne w zakładzie pracy zmusiły go do wizyty u audiologa. Okazało się, że istnieje terapia, która może mu skutecznie pomóc. Chodzi o zredukowanie występujących szumów usznych przy pomocy terapeutycznych sygnałów. Więcej o tej terapii można poczytać na stronie https://www.signia-aparatysluchowe.pl/tinnitus/ Polecam każdemu kto zmaga się z tym problemem.
Powrót do góry
kulkka
Barok
Barok

PostWysłany: Pon Wrz 09, 2019 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Należy się badać, zawsze przecież lepiej wiedzieć na początku jeśli coś nam jest bo wtedy dużo prościej będzie nam wyzdrowieć i wrócić do wcześniejszeh formy. O moje zdrowie dbają specjaliści z medicover, mam pakiet u nich wykupiony i bardzo sobie chwale taką rzecz
Powrót do góry
ewelina.wietnamska
Antyk
Antyk

PostWysłany: Wto Wrz 10, 2019 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, że profilaktyka to podstawa i to w każdym wieku. Ja nie miałam pojęcia, jakie są objawy głuchoty starczej a okazało się, że mój tato miał z tym problem już od dłuższego czasu. Ciągle zasłaniał się, że pracował całe życie na produkcji, było głośno i miał tak od zawsze. Poszliśmy do lekarza i okazało się, że ma uszkodzone ucho wewnętrzne.
Powrót do góry
konwalia
Barok
Barok

PostWysłany: Pią Wrz 27, 2019 09:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Profilaktyka oczywiście, ale też trzeba zwracać uwagę na to leczyć się też do końca w razie grypy czy przeziębienia. Bo nawet jak zaczniemy normalnie funkcjonować z lekkim bólem gardła to może się to dla nas skończyć anginą lub ropieniem https://tantumverde.pl/blog/ropien-okolomigdalkowy-objawy-przyczyny-i-leczenie
Powrót do góry
Mannia
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne

PostWysłany: Pią Paź 18, 2019 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio przechodziłem przez badania kierowcy zrealizowane przez www.psychotest.net.pl Były one niezbędne do wykonywania mojej pracy.
Powrót do góry
Jarecka
Renesans
Renesans

PostWysłany: Czw Lis 21, 2019 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Profilaktyka kosztuje mniej niż potem leczenie ludzi, którzy zachorują na choroby nierozpoznane zawczasu. U nas w przychodni jest kupiony nowy aparat do EKG i nowy ciśnieniomierz. Stojąc w kolejce do rejestracji można zmierzyć ciśnienie i zbadać serce.
Powrót do góry
munka
Wspołczesność
Wspołczesność

PostWysłany: Pon Gru 30, 2019 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, to prawda. Profilaktyka jest bardzo ważna i nieraz ratuje życie. Dzięki temu że badania wykryją wcześniej obecność wirusa hpv w okolicach szyjki macicy można zmiany jakie wywołał skutecznie leczyć papilocare a dzięki temu unikamy zachorowania na raka szyjki macicy
Powrót do góry
rega
Barok
Barok

PostWysłany: Czw Mar 26, 2020 08:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam badania profilaktyczne niedawno a pod koniec roku robiłam też specjalistyczne badania w szpitalu medicover które potwierdziły u mnie endometriozę. Tam są najlepsi specjaliści id tej choroby i odpowiednia diagnostyka
Powrót do góry
ElTango
Wspołczesność
Wspołczesność

PostWysłany: Nie Kwi 26, 2020 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, że co jakiś czas warto wybrać się na badania profilaktyczne. Ja kilka lat temu miałam podejrzenie nowotworu piersi dlatego regularnie się badam. Jeśli czujecie zgrubienie czy ból w piersi https://dbajopiersi.pl/bol-piersi/ to trzeba natychmiast zgłosić się do lekarza. Zwykłe badanie USG jest w stanie pokazać, czy trzeba się niepokoić. Naprawdę spraw związanych ze zdrowiem nie można bagatelizować.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Nie Kwi 26, 2020 14:26    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: