Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wspaniałe miejsca
Idź do strony 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Turystyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Węgielek
Moderator
Moderator


Dołączył: 31 Maj 2007
Posty: 84
Skąd: z łódki

PostWysłany: Pon Cze 11, 2007 13:34    Temat postu: Wspaniałe miejsca Odpowiedz z cytatem

W tym temacie możecie pisać o miejscach , w kótrych chcielibyście mieszkać, albo je zwiedzić. A może sami odkryliście wspaniałe rejony którymi chcielibyście się pochwalić i polecić?
_________________
Lycantrophy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Cze 11, 2007 13:34    Temat postu:

Powrót do góry
Norka
admin
admin


Dołączył: 18 Kwi 2007
Posty: 190
Skąd: Toruń

PostWysłany: Pon Cze 11, 2007 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam Czechy. Zawsze marzyłam żeby zobaczyć czeską Pragę, i z zeszłym miesiącu moje marzenie spełniło się i było fantastycznie:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Węgielek
Moderator
Moderator


Dołączył: 31 Maj 2007
Posty: 84
Skąd: z łódki

PostWysłany: Wto Cze 12, 2007 09:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od zawsze chcciałabym zwiedzić Filipiny oraz Finlandię...ale nie wiem ,czy mi się to uda.Długa droga przede mną by to osiągnąć i zobaczyć te wspaniałe miejsca...
_________________
Lycantrophy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dariuszbanasiak
Antyk
Antyk


Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 3

PostWysłany: Czw Wrz 21, 2017 12:33    Temat postu: Willa Jerrego - Centrum Zdrowia, Regeneracji i Wypoczynku Odpowiedz z cytatem

Witam,

miejscem godnym polecenia jest Willa Jerrego w Szczyrku tj. Centrum Zdrowia, Regeneracji i Wypoczynku, które oferuje wiele programów wypoczynkowo - regeneracyjnych, w tym program dla młodej mamy i witaminoterapię. Programy opracowane przez rehabilitantów i lekarzy obejmują zabiegi i masaże przywracające kondycje ciała i zdrowie. Gabinet Odnowy Biologicznej proponuje również eliksiry młodości. Willa Jerrego jest miejscem prawdziwego relaksu, przywracającym harmonię ciała i ducha, w którym pobyt daje możliwość odprężenia, relaksu i wyciszenia z zachowaniem absolutnej dyskrecji. Więcej informacji na stronie http://willa-jerrego.pl/.

Pozdrawiam,
Darek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rozwojowa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 503

PostWysłany: Sro Paź 11, 2017 19:55    Temat postu: super miejsce Odpowiedz z cytatem

Miejsce godne polecenia? Warto zwiedzić Gdynię. Każdy obcokrajowiec odwiedza to miejsce, więc i każdy Polak powinien się tam pojawić. Nie byłeś tam jeszcze? Nie czekaj, pakuj się już dziś. To piękne i urocze miasteczko. Idealne na weekend z rodziną lub romantyczny wypad. Dodatkowo polecam zatrzymać się w Willi Mewa. Świetne miejsce dla każdego. To ich strona: http://www.willamewa.pl/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arkadiusz1
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 20 Wrz 2017
Posty: 801

PostWysłany: Sro Paź 18, 2017 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wygląda to dobrze.

Ostatnio zmieniony przez Arkadiusz1 dnia Pon Sie 08, 2022 13:25, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
partnerka
Renesans
Renesans


Dołączył: 22 Wrz 2017
Posty: 51

PostWysłany: Sob Lis 18, 2017 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kocham nasze morze, nad nim sie wychowałam, a tak dawno tam nie byłam. Dlatego jak znalazłam ofertę - sylwestra w Primaverze w Jastrzębiej Górze aż podskoczyłam z radości. Program jest bardzo ciekawy, sprawdźcie tu https://www.primaveraspa.pl/cennik-pakiety/sylwester-2017-nad-morzem/
Pomyślano tez o najmłodszych. Więc jak ktoś ma dzieci to można je zabrać ze sobą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara1978
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 18 Paź 2017
Posty: 34

PostWysłany: Pon Lis 27, 2017 17:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odkąd poczytałam sobie artykuł na tym blogu: http://recenzjepodroznika.pl/ Strasznie zamarzyły mi się Mazury Smile Kraina wielkich jezior i zielonych lasów brzmi bardzo kusząco. Do tego świeża rybka na obiad czy spacer nad pięknym jeziorem czy po lesie. Znalazłam kilka namiarów na fajne hotele i może uda się coś zorganizować w tym temacie na wiosnę Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirka34
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 22 Wrz 2017
Posty: 147

PostWysłany: Pon Lis 27, 2017 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja postawiłam sobie za cel zwiedzenie w najbliższych miesiącach kilku większych polskich miast, w których nie miałam okazji być, albo takich, gdzie byłam bardzo dawno i niewiele pamiętam.

Ostatnio zmieniony przez Mirka34 dnia Pią Sie 12, 2022 14:48, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MniejszaNiż
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 06 Paź 2017
Posty: 801

PostWysłany: Wto Gru 05, 2017 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś z was lubi wypady nad jezioro polecam wybrać się nad Zalew Zegrzyński.
Byliśmy w wakacje z rodziną. Nocowaliśmy w tym hotelu http://jachranka.pl/

Mają atrakcyjną ofertę, na miejscu wiele atrakcji - port, park linowy. Można spędzić aktywnie czas ale leniuchy także znajdą coś dla siebie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bonia
Antyk
Antyk


Dołączył: 30 Lis 2017
Posty: 3
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pią Gru 08, 2017 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co myślicie o zwiedzaniu Szczecina https://www.meteoprog.pl/pl/weather/Szhzecin/ ? Czy Waszym zdaniem to jest dobra opcja?
_________________
wszystkie przedmioty są w ruchu. I Ziemia, i czas, i pojęcia, miłość, życie, wiara, sprawiedliwość i zło, wszystko jest płynne i przejściowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
moniska
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 11 Sie 2017
Posty: 230
Skąd: pmi

PostWysłany: Pon Gru 11, 2017 11:26    Temat postu: ŁADNE MIEJSCA Odpowiedz z cytatem

Hm, nie jestem jakąś wielką podróżniczką, ale byłam w kilku miejscach godnych polecenia. Bardzo ładne jest Darłówko ze swoją kamienistą plażą, Sarbinowo ze swoim spokojem i klimatem. Kraków również jest wart obejrzenia. Koleżanka podpowiada mi jeszcze http://hotelmikorzyn.pl/ w Wielkopolsce. Przyznam się, że wolę ciche miejsca z dala od zbytku, więc taki ośrodek byłby dla mnie idealny. Może się wybierzemy w czwórkę. Dużo czasu byliśmy w trasie i uważam że w większości polskich miast jest coś, wartego zobaczenia Wink
_________________
MONISKA
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
disopa
Antyk
Antyk


Dołączył: 28 Gru 2017
Posty: 1

PostWysłany: Czw Gru 28, 2017 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a moim marzeniem jak i wielu jest podrozowanie np do tropików tylko minie trochu czasu az uzbieram pieniazki !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bulbulator
Antyk
Antyk


Dołączył: 11 Sty 2018
Posty: 3

PostWysłany: Czw Sty 11, 2018 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kocham Tatry! Kocham całym sercem!
_________________
pożyczki online
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
partnerka
Renesans
Renesans


Dołączył: 22 Wrz 2017
Posty: 51

PostWysłany: Sob Sty 20, 2018 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele jest ciekawych miejsc, a najlepsze są te gdzie możemy bawić się razem z dziećmi. Mój syn uwielbia parki linowe, zoo, parki rozrywki. Warto opisać takie ulubione miejsca gdzie spędza się czas z dzieckiem i wysłać na ten konkurs https://www.tatento.pl/konkurs-legoland Do wygrania są ciekawe nagrody rzeczowe dla dzieci. A nagroda główna to wyjazd do Legolandu. Z takiej atrakcji ucieszy się każde dziecko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Sty 20, 2018 13:36    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Turystyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Następny
Strona 1 z 15
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group