Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wypoczynek Wakacyjny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Turystyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Angells
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Czw Lip 11, 2019 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak wy, ale ja najczęściej stawiam na aktywny wypoczynek. W głównej mierze są to większe miasta europejskie, ale poza europę też czasami wylatuje Wink Jeżeli tez planujecie swoje wakacje to może spróbujecie załatwić to na własną rękę, myśleliście już o tym? Dużo dobrego słyszałam o portalu https://www.esky.pl/linie-lotnicze/al/ba/british-airways może on być tu bardzo pomocy. Znajdziecie tu zarówno informacje i opinie na temat różnych linii lotniczych, a także i nie będziecie mieli raczej problemów ze znalezieniem biletów w bardzo okazyjnych cenach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Lip 11, 2019 18:22    Temat postu:

Powrót do góry
ElTango
Młoda Polska
Młoda Polska

PostWysłany: Czw Lip 18, 2019 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sezon wakacyjny w pełni dlatego jeśli jeszcze nie znaleźliście miejsca na wakacje to chyba już naprawdę ostatni dzwonek. Jeśli lubicie góry to może zainteresuje Was opcja pobytu w Zakopanem? Tam zresztą nie tylko można pochodzić po górach (Zakopane jest doskonałą baza wypadową) ale tez skorzystać z innych atrakcji np licznych basenów termalnych. Jeśli zdecydujecie się na taki wyjazd to zarezerwujcie wcześniej noclegi. Na stronie https://www.tatrytop.pl/ znajdziecie sprawdzone oferty komfortowych apartamentów na wynajem.
Powrót do góry
Zemira
Antyk
Antyk

PostWysłany: Czw Lip 18, 2019 23:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o wyjazd dla dzieci,to świetnym rozwiązaniem jest obóz sportowy https://tribesquad.pl/sportowy-oboz-letni-dla-dzieci-i-mlodziezy/ Już drugi raz z rżedu wysyłam mojego syna na taki rodzaj wypoczynku.Bardzo mu się podoba, a ja przynajmniej jestem pewna że sie nie nudzi i to jest bardzo fajne rozwiazanie na wakacyjny wyjazd.
Powrót do góry
KasiaSztuka
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pią Lip 19, 2019 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze wybieram się na wakacje na obóz malarski, gdzie uczymy się o malarzach np. Edgar Degas kim był, jaką sztukę uprawiał, co można się nauczyć od jego obrazów i wiele innych. W szczególności czasami można dowiedzieć się szokujących ciekawostek o tym Edgar Degas kim był.
Powrót do góry
deplo
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pią Lip 19, 2019 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na przykład w tym roku chcę w wakacje pojechać nad polskie morze i spróbować swoich sił w sportach wodnych. Na https://gokajak.com/rekawice-neoprenowe-86 kupiłem już rękawice neoprenowe żeby mieć pewność, że nie zmarznę w morzu Very Happy Poza tym to bardzo się cieszę na ten wyjazd
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Lip 19, 2019 13:51    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Turystyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Strona 10 z 10
Skocz do: