Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Cellulit
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MniejszaNiż
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 06 Paź 2017
Posty: 814

PostWysłany: Sob Cze 15, 2019 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam zabieg karboksyterapia Wrocław
Mają niskie ceny i doświadczenie
Będziecie zadowoleni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Cze 15, 2019 14:42    Temat postu:

Powrót do góry
rozwojowa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 503

PostWysłany: Pon Cze 17, 2019 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co tu dużo mówić, cellulit to zmora wielu osób, ale da się z nim uporać jak tylko zadba się też o nawilżenie swojej skóry. Mi pasuje krem witaminowy HB i po nim moja skóra jest gładka i jędna. Trzeba zacząć może od nawilżania jej właśnie w domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wisienka22
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 07 Lut 2019
Posty: 257

PostWysłany: Sob Cze 22, 2019 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też mam cellulit na udach i trochę na pośladkach. Nie umiem tego zrzucić. W ogóle muszę chyba sobie zbadać tarczycę. Chciałabym też jakoś wyleczyć, bo czytałam, ze jest coś takiego jak leczenie cellulitu za pomocą mezoterapii igłowej https://jbclinic.pl/zabieg/mezoterapia-iglowa/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anita.maciak
Renesans
Renesans


Dołączył: 26 Cze 2019
Posty: 47

PostWysłany: Sro Cze 26, 2019 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj, żadne zabiegi czy kuracje bez chociażby najmniejszego wysiłku nie przybliżą Cię do wymarzonej sylwetki. Najważniejsze w tym wszystkim jest zdrowa dieta, pozbawiona szybkich, tłustych potraw , słodyczy itd oraz wysiłek fizyczny. Nie jest tajemnicą iż w celu uzyskania założonego efektu musisz pracować nad całym ciałem a nie tylko częścią a więc może być rower, dłuższe spacery, może aerobik, basen czy siłownia? Warto także pomyśleć nad środkiem przyspieszającym redukcje wagi. Z mojej strony mogę polecić Efedrynę, lek często używany przez sportowców, kulturystów który przyczynia się do budowania beztłuszczowej sylwetki opartej na ładnie zarysowanych mięśniach. Zamawiam ją cyklicznie już od dłuższego czasu od Ada (kom. 731 154 299), pewna i sprawdzona sprzedawczyni, zawsze pomocna. Sama przesyłka bardzo szybka, dodatkowo jak coś można sprawdzić zawartość przed zapłatą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lejla
Pozytywizm
Pozytywizm


Dołączył: 03 Lip 2019
Posty: 126

PostWysłany: Pon Lip 08, 2019 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Walka z cellulitem nie jest łatwa. Powinnaś przede wszystkim zdrowo się odżywiać, uprawiać sport, wykonywać peelingi ( nawet te domowej roboty np. z fusów kawy, z cynamonem i oliwką dla dzieci) a problem powinien powoli znikać. Oczywiście możesz uzupełnić walkę z cellulitem zabiegami z zakresu medycyny estetycznej. Jednak zdrowa dieta i ćwiczenia to podstawa!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anita.maciak
Renesans
Renesans


Dołączył: 26 Cze 2019
Posty: 47

PostWysłany: Czw Lip 18, 2019 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj, żadne zabiegi czy kuracje bez chociażby najmniejszego wysiłku nie przybliżą Cię do wymarzonej sylwetki. Najważniejsze w tym wszystkim jest zdrowa dieta, pozbawiona szybkich, tłustych potraw , słodyczy itd oraz wysiłek fizyczny. Nie jest tajemnicą iż w celu uzyskania założonego efektu musisz pracować nad całym ciałem a nie tylko częścią a więc może być rower, dłuższe spacery, może aerobik, basen czy siłownia? Warto także pomyśleć nad środkiem przyspieszającym redukcje wagi. Z mojej strony mogę polecić Efedrynę, lek często używany przez sportowców, kulturystów który przyczynia się do budowania beztłuszczowej sylwetki opartej na ładnie zarysowanych mięśniach. Zamawiam ją cyklicznie już od dłuższego czasu od Moniki (kom.517 906 693), pewna i sprawdzona sprzedawczyni, zawsze pomocna. Sama przesyłka bardzo szybka, dodatkowo jak coś można sprawdzić zawartość przed zapłatą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milosz5
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 08 Lis 2018
Posty: 741

PostWysłany: Sro Lip 24, 2019 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma się nad czym zastanawiać.

Ostatnio zmieniony przez Milosz5 dnia Pią Sie 12, 2022 12:50, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pieknyolek
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 07 Lut 2019
Posty: 206

PostWysłany: Wto Lip 30, 2019 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serdecznie polecam usuwanie cellulitu cena Warszawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
otek
Antyk
Antyk


Dołączył: 06 Sie 2019
Posty: 5

PostWysłany: Wto Sie 06, 2019 17:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Problem cellulitu dotyka coraz więcej kobiet. Na szczęście są zabiegi, które pomagają w usunięciu cellulitu.
_________________
Dobry gabinet kosmetyczny Kraków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anita.maciak
Renesans
Renesans


Dołączył: 26 Cze 2019
Posty: 47

PostWysłany: Wto Sie 20, 2019 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj, żadne zabiegi czy kuracje bez chociażby najmniejszego wysiłku nie przybliżą Cię do wymarzonej sylwetki. Najważniejsze w tym wszystkim jest zdrowa dieta, pozbawiona szybkich, tłustych potraw , słodyczy itd oraz wysiłek fizyczny. Nie jest tajemnicą iż w celu uzyskania założonego efektu musisz pracować nad całym ciałem a nie tylko częścią a więc może być rower, dłuższe spacery, może aerobik, basen czy siłownia? Warto także pomyśleć nad środkiem przyspieszającym redukcje wagi. Z mojej strony mogę polecić Efedrynę, lek często używany przez sportowców, kulturystów który przyczynia się do budowania beztłuszczowej sylwetki opartej na ładnie zarysowanych mięśniach. Zamawiam ją cyklicznie już od dłuższego czasu od Ada (kom.731 154 299), pewna i sprawdzona sprzedawczyni, zawsze pomocna. Sama przesyłka bardzo szybka, dodatkowo jak coś można sprawdzić zawartość przed zapłatą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 28 Cze 2017
Posty: 1256

PostWysłany: Sob Wrz 21, 2019 22:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się w sumie tak już nie martwię, że mam cellulit. Dlatego, że wiem, że dzisiaj medycyna estetyczna jest tak rozwinięta, że zniweluje każdy problem. Ja znalazłam ostatnio ciekawą ofertę tutaj https://lukaszmichalak.pl/icoone-laser/ i planuje z niej skorzystać. Słyszałam, że Icoone laser ma być naprawdę innowacyjnym urządzeniem, który daje jeszcze szybsze efekty. Po za tym z zabiegu z użyciem tego urządzenia może skorzystać zarówno kobieta, jak i mężczyzna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
małpeczka
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 06 Sie 2019
Posty: 88

PostWysłany: Czw Wrz 26, 2019 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukacie dobrych specjalistów od cellulitu to polecam w Stolicy http://klinikamiracki.pl Pracuje tam wspaniała kadra. Dopóki się tam nie zgłosiłam nie myślałam że mam aż atki problem. Mało osób wie że cellulit jest to choroba. Przy pracy siedzącej i nie zdrowym odżywianiu on cały czas się pogłębia. Jest dzielony na stopnie zaawansowania. Moje leczenie trwało bardzo długo i wykonałam dużo pracy i serii zabiegów aby się tego pozbyć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Betsy34
Antyk
Antyk


Dołączył: 26 Wrz 2019
Posty: 3

PostWysłany: Czw Wrz 26, 2019 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łooo, nazwa zabiegu taka, że nie mam pojęcia co to jest Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gabka
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 21 Wrz 2019
Posty: 25

PostWysłany: Nie Paź 20, 2019 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

idź na kriolipolizę ZLIPO+ZWAVE PRO do Allure Esthétique Clinique. Nie ma lepszego zabiegu na cellulit i generalnie na poprawę skóry uda i pośladków. U mnie wystarczyły dwie sesje i prawie nie ma śladu po cellulicie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lomik
Antyk
Antyk


Dołączył: 10 Lut 2020
Posty: 3

PostWysłany: Pon Lut 10, 2020 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na ten cellulit niemal wszyscy proponują zabiegi w klinikach. Niezła kasa z tego musi być. A w sumie i tak nic to nie da, jak się człowiek za siebie nie weźmie. Podstawa to dieta i ćwiczenia, a zabiegi i kosmetyki to tylko efekt placebo Wink Dobrze sobie na ten temat poczytajcie. Wszystko jest dobrze opisane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Pon Lut 10, 2020 16:33    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 4 z 7
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group