Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Aranżacja domu
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasz Rozwój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wilenski.m
Antyk
Antyk


Dołączył: 19 Lut 2019
Posty: 1

PostWysłany: Wto Lut 19, 2019 11:14    Temat postu: Aranżacja domu Odpowiedz z cytatem

Ostatnio moją pasją stało się aranżowanie przestrzeni, zarówno wewnątrz domu jak i na zewnątrz. W naszym przypadku akurat nie dysponujemy ogrodem, ale za to mamy dach do dyspozycji w naszym mieszkaniu. Myślałam o tym, żeby zrobić sobie tzw. zielony dach, w Warszawie mnóstwo takich widziałam, ale nie mam zupełnie weny i pojęcia jak to zrobić. Inspirują mnie takie projekty jak tu: http://www.hadika.pl/oferta/. Nie znam się na tym i szukam porady. Czy ktoś może mi podpowiedzieć, od czego zacząć?
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Lut 19, 2019 11:14    Temat postu:

Powrót do góry
Tatjana
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 23 Lip 2017
Posty: 233

PostWysłany: Sob Lut 23, 2019 00:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie wszelkiego typu aranżacje to spore wyzwanie. Na szczęście możemy dzisiaj skorzystać z dobrodziejstw internetu i inspirować się chociażby takimi artykułami, jak ten na http://astra-meble.com.pl/2019/01/18/kuchnia-w-stylu-retro/ . Na blogu tym znajdziemy wiele ciekawych porad i wykorzystując je będziemy mogli modnie urządzić swój dom bądź mieszkanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MniejszaNiż
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 06 Paź 2017
Posty: 801

PostWysłany: Pon Mar 04, 2019 09:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My nawiązaliśmy współpracę z projektowanie wnętrz Katowice
Stworzyli nasze wymarzone wnętrze
Mają doświadczenie i wiele fajnych pomysłów
Do tego współpraca przebiegała sprawnie - bardzo dobry kontakt z klientem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paula55
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 163

PostWysłany: Pią Kwi 26, 2019 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie każdy musi chcieć zaaranżować własne mieszkanie. Dużo osób decyduje się na skorzystanie z usług osoby jaką jest architekt wnętrz w warszawie - tanio Dzięki temu mają dokładnie takie wnętrza jakie sobie wymarzyli. I nie muszą męczyć się z jego dekorowaniem czy wyborem poszczególnych elementów do niego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domi78
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 22 Cze 2018
Posty: 177

PostWysłany: Sro Cze 12, 2019 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem z stolicy i interesuje mnie bardziej https://projektowanie-wnetrz-online.pl/projektowanie-mieszkania-online/ Ponieważ remont zbliza się nieuchronnie a sama sobie nie poradzę więc takie projektowanie i wykańczanie wnętrz z warszawy by mi się bardzo przydało. Słyszałam o kilku firmach które zajmują się projektowaniem i wykańczaniem wnętrz w warszawie i postawię chyba na usługi tej firmy , bedę musiała zapytac o ofertę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eAndrew
Antyk
Antyk


Dołączył: 20 Maj 2019
Posty: 6

PostWysłany: Pią Cze 14, 2019 08:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aranżacja to poważne przedsięwzięcie, dlatego ja polecam skorzystać z usług profesjonalistów z zakresu projektowania wnętrz, mój kolega polecał mi jakiś czas temu firmę ze Szczecina: http://www.formadesign.szczecin.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
misst
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 23 Kwi 2019
Posty: 160

PostWysłany: Sob Cze 15, 2019 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcecie nieco zmienić swoje wnętrze to warto postawić na tekstylia.
Zerknij sobie tu https://www.topworld.pl/produkty/kolorystyka/dywany-szare,2,37532
takie dywany pasują do większości wnętrz, a całość od razu nabierze innego charakteru więc myślę, że warto to przemyśleć.
Ja sama niedawno kupiłam dywan i jestem bardzo zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stokrotka123
Antyk
Antyk


Dołączył: 06 Maj 2019
Posty: 5

PostWysłany: Wto Cze 25, 2019 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcę odmienić nieco swoją łazienkę. Zna ktoś może jakieś sklepy internetowe godne polecenia - chodzi o wyposażenie Smile interesują mnie umywalki prostokątne, jednak nigdzie nie mogę znaleźć odpowiednich Smile może takie na wymiar i specjalne zamówienie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milosz5
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 08 Lis 2018
Posty: 741

PostWysłany: Czw Cze 27, 2019 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ważne, byście znaleźli odpowiednie wykończenie mieszkania pod kątem Waszych potrzeb.

Ostatnio zmieniony przez Milosz5 dnia Pią Sie 12, 2022 12:16, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Smofka
Antyk
Antyk


Dołączył: 03 Lip 2019
Posty: 5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Lip 03, 2019 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety nie posiadam takiego zmysłu estetyki więc zdecydowałam się na skorzystanie z pomocy i usług architekta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mautka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 15 Lis 2017
Posty: 580

PostWysłany: Czw Lip 04, 2019 01:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dodatki, dekoracje potrafią odmienić w zasadzie każde wnętrze. Mi bardzo się podobają róznego rodzaju obrazy jak te tutaj: naklejkomania.eu/580-tryptyki-3-czesciowe Najbardziej wpadł mi w oko konkretnie ten:

Jest taki delikatny, czyli tak, jak lubię Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pomes
Antyk
Antyk


Dołączył: 17 Lip 2019
Posty: 5

PostWysłany: Sro Lip 17, 2019 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wygląda taki zielony dach? Czy rosną na nim rośliny?
_________________
Czyszczenie dywanów Kraków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozwojowa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 503

PostWysłany: Sro Lip 31, 2019 01:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowoczesne rozwiązania rzeczywiście sprawiają, że mieszkanie jest bardzo klimatyczne. W swoich salonach, ale nie tylko można mieć rośliny i jednak żywe będą dużo lepsze. Tu https://www.sklep.alejakwiatowa.pl/19-oslonki-i-doniczki da się znaleźć pasujące do nich doniczki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bingoo
Antyk
Antyk


Dołączył: 24 Lip 2019
Posty: 11

PostWysłany: Czw Sie 08, 2019 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś nie jest przekonany do żywych roślin a lubi takie klimaty to może zdecydować się na tapetę najlepiej 3D. Albo jeszcze lepiej. Można połączyć kwiaty właśnie z tapetą, która będzie ich tłem. Wtedy najlepiej wybrać taką z motywem z tej firmy https://dobretapety.pl/tapety-z-efektem-3d Nadają się do każdego pomieszczenia, nawet do kuchni i łazienki

Ostatnio zmieniony przez bingoo dnia Wto Sie 20, 2019 18:13, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polina
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 10 Lis 2017
Posty: 293

PostWysłany: Pon Sie 12, 2019 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno w domu czy w mieszkaniu nie moze zabraknac zieleni, czyli kwiatkow. Oprocz tradycyjnych kwiatow - ciekawa opcja moze byc hydroponika i kwiaty uprawiane w ten sposob. Zobaczcie sami: https://sklep.hydroponika.pl/Ro%C5%9Bliny_w_hydroponice/ma%C5%82e/5783-Scindapsus_pictus_trebie_MK13-12_-_pn%C4%85cze.html - ciekawe rozwiazanie, prawda? Mysle, ze warto rozwazyc taka opcje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Sie 12, 2019 14:47    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasz Rozwój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 1 z 9
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group