Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ciąża
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Moja rodzina
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
semira9932
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 31 Mar 2018
Posty: 747

PostWysłany: Nie Kwi 28, 2019 22:48    Temat postu: Ciąża Odpowiedz z cytatem

Jakie badania mieliście wykonywane w ciąży? Czy robicie wszystkie, które są zalecane? Czy decydujecie się na to, aby wszystko posprawdzać? Pytam, ponieważ interesuje mnie to, ile kobiet korzystało już z testu PAPP-A, który sprawdza, czy płód nie posiada chorób genetycznych, takich jak zespół Patau, zespół Edwardsa i zespół Downa. Badania wykonacie w wielu miejscach, ale bardzo fajną pomoc medyczną można otrzymać tutaj http://badanieprenatalne.com/test-papp-a/ czyli w Centrum Medycznym, które mieści się w Łodzi, Gdyni i w Warszawie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Nie Kwi 28, 2019 22:48    Temat postu:

Powrót do góry
wacer
Antyk
Antyk


Dołączył: 08 Maj 2019
Posty: 4

PostWysłany: Sro Maj 08, 2019 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, moja siostra jest w ciąży, za niedługo ma termin porodu i zastanawiam się co najlepiej będzie jej kupić. Mam na myśli jakieś niezbędne artykuły dziecięce, co możecie mi doradzić? Pomyślałem o takich butelkach https://milklab.pl/kategoria-produktu/butelki-i-smoczki/butelki-jednorazowe/, dobry pomysł?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 28 Cze 2017
Posty: 1248

PostWysłany: Pią Maj 17, 2019 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O badaniach prenatalnych bardzo dużo się słyszy. Wśród wielu kobiet mimo to ten temat cały czas wzbudza niepokój. Warto więc przeczytać sobie artykuł https://www.neomedica.pl/2019/04/04/badania-prenatalne-kiedy-wykonac/ i dowiedzieć się więcej na czym takie badania polegają oraz kiedy je wykonać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polina
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 10 Lis 2017
Posty: 293

PostWysłany: Pon Cze 24, 2019 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Badania prenatalne sa bardzo ważne i trzeba je wykonywać. Oczywiście ważne jest też codzienne dbanie o siebie podczas ciązy. Jesli chcecie aby maluch był zdrowy i prawidłowo się rozwijał to koniecznie przyjmujcie kwas foliowy. Ja brałam mama dha premium, bo poza kwasem zawiera też dha ktore jest niezbedne do prawidłowego rozwoju malucha. mamadha zawiera tez inne witaminy wiec juz nie trzeba niczego dodoatkowo brac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
moleczqa
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 05 Gru 2018
Posty: 26

PostWysłany: Wto Lip 02, 2019 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przychodzę do Was z pewnym problmem, otóż - co można zrobić w sytuacji, w której nie można zajść w ciążę? Czytałam ostatnio, że najlepszym sposobem na rozwiązanie tego problemu jest udanie się do specjalnej kliniki, w której przeprowadza się zabieg, jakim jest in vitro. Znalazłam nawet taką jedną, która znajduje się w Warszawie - mowa o https://warszawa.klinikabocian.pl/oferta/in-vitro. Zastanawiam się, czy nie skorzystać z ich oferty. Mógłby ktoś wypowiedzieć się na ten temat? Czy zabieg in vitro jest bezpieczny i czy warto skontaktować się z takim ośrodkiem?

Ostatnio zmieniony przez moleczqa dnia Sro Lip 03, 2019 08:32, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MniejszaNiż
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 06 Paź 2017
Posty: 814

PostWysłany: Wto Lip 02, 2019 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam wykonać test nifty https://testnifty.eu/
Wyniki bardzo dokładne
Podczas badania wykorzystuje próbkę krwi pobraną od ciężarnej matki, aby zanalizować bezkomórkowy płodowy DNA dla płodowych uwarunkowań chromosomowych, takich jak zespół Downa, zespół Edwarda, które mogą powodować wady zdrowia dziecka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sima
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 30 Cze 2018
Posty: 681

PostWysłany: Czw Lip 18, 2019 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszałam o tych testach, myślę, że warto je zrobić, nawet jeśli trzeba za nie zapłacić. Ostatecznie chodzi tu o zdrowie naszego dziecka. Mam propozycję do wyprawki. Jako, że są mamy, które mają zbyt dużo pokarmu, dla ich własnego dobra, powinny mieć odciągacz pokarmu https://sanity.pl/odciagacz-pokarmu-sanity-lux/ Koszt odciagacza pokarmu to kilkanaście złotych. Warto być przygotowanym. Nawet jeśli nie mamy jeszcze pojęcia jak to z pokarmem będzie. Zawsze możemy go sprezentować kolejnej młodej mamie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
julajula
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 14 Sie 2019
Posty: 40

PostWysłany: Pią Sie 23, 2019 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wraz z koleżanką też się nad tym ostatnio zastanawiałyśmy, nawet znalazłyśmy przy okazji fajnego bloga, z którego można się wiele dowiedzieć. Podsyłam link http://ciaza-objawy.pl/ może ktoś jeszcze skorzysta Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamamama
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 05 Lut 2019
Posty: 220

PostWysłany: Pon Sie 26, 2019 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest specjalny pakiet badań dla kobiet przygotowujących się do ciąży, na pewnow warto sie zbadać pod kątem toksoplazmozy, anemii, od razu też warto zacząć suplementację kwasu foliowego, jest super ważny dla rowoju układu nerwowego dziecka, ja od raz brałam mamadha premium, bo bardziej kompletny skład i też braki innych witamin i mineałow uzupłnił mi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
irensia
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 10 Lut 2019
Posty: 84

PostWysłany: Sro Sie 28, 2019 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

warto zadbać jak najlepiej o siebie i maluszka podczas ciąży, dbać o dietę, dobre samopoczucie, dobrze jest brać odpowiednie witaminy, najlepiej od razu kompleks bo wtedy nie musimy brać kilku róznych rzeczy a mamy to co zalcane dostarczone, ja brałam mamadha premium, najbardziej odpowiadały mi te witaminy i cieszyłam ię ze nie mają witaminy A której przedawkowanie jjest niebezpieczne dla dziecka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mizzi
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 16 Paź 2019
Posty: 99

PostWysłany: Czw Paź 17, 2019 09:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

warto brać takie witaminy także przy karmieniu piersią?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamamama
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 05 Lut 2019
Posty: 220

PostWysłany: Wto Paź 22, 2019 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mój ginekolog jak najbardziej mi polecił dalsze branie mamadha jak będę karmiła naturalnie. Kwas foliowy jest bardzo ważny dla rozwoju układu nerwowego, podobnie jak dha i jod, te pierwsze miesiące zycia dziecka są super ważne dla rozwoju
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pukla123
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 25 Maj 2019
Posty: 164

PostWysłany: Sob Lis 23, 2019 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moleczqa napisał:
Ja przychodzę do Was z pewnym problmem, otóż - co można zrobić w sytuacji, w której nie można zajść w ciążę? Czytałam ostatnio, że najlepszym sposobem na rozwiązanie tego problemu jest udanie się do specjalnej kliniki, w której przeprowadza się zabieg, jakim jest in vitro. Znalazłam nawet taką jedną, która znajduje się w Warszawie - mowa o https://warszawa.klinikabocian.pl/oferta/in-vitro. Zastanawiam się, czy nie skorzystać z ich oferty. Mógłby ktoś wypowiedzieć się na ten temat? Czy zabieg in vitro jest bezpieczny i czy warto skontaktować się z takim ośrodkiem?


Z takimi problemami to do https://www.medica2000.com.pl/ to fajna , kameralna przychodnia, bardzo miły personel, szybkie terminy wizyt oraz badań i konkurencyjne ceny. Z niepłodnością radzą sobie doskonale
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 22 Mar 2018
Posty: 218

PostWysłany: Pon Lis 25, 2019 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja siostra jest w ciąży. Jako, że do rozwiązania coraz mniej czasu, zastanawiam się, jaki prezent na narodziny dziecka jej podarować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pinkiPo
Antyk
Antyk


Dołączył: 16 Paź 2019
Posty: 9

PostWysłany: Nie Gru 01, 2019 23:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej jeszcze przed ciążą zgłosić się do dobrego ginekologa, by należycie przygotować organizm na ten ważny czas nie tylko dla mamy ale również dla dziecka. Polecam ginekolog w Białymstoku, gdzie znajdziesz rzetelnych lekarzy, którzy poprowadzą ciążę w oparciu o szerokie doświadczenie wiedzę i co równie ważne, mających dostęp do nowoczesnych sprzętów jak np. nowej generacji urządzenia do przeprowadzenia bezpiecznych USG.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Gru 01, 2019 23:46    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Moja rodzina Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 1 z 9
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group